• Všechno v pořádku

• rychlé a kvalitní doručení

• Rychlost.

Vše OK.

profíkové. děkuji

Zatím mi nikdo nic nedodal, ale kupodivu ani neposlal zprávu kdy dodá. To , že dodávka ještě nepřišla není žádný problém, problém že že nikdo neinformuje kdy asi přijde a jestli vlastně přijde.

Reakce obchodu PENTA CZ s.r.o.

k objednávce jste přidal poznámku, že si nepřejete doručení ve dnech 3. 4. a 4. 4. 2024. Kolegové vám vyhověli a posunuli termín doručení.
    Věříme, že se vám bude objednaný produkt líbit a že s ním budete spokojen :-)

• Dobrá komunikace

rychlé dodání, dobré ceny.

• Vcelku rychlé dodání

Zboží je uvedeno na stránkách jako skladem, objednávka proběhla před 9ti dny a stále nic nedorazilo.

• rychlost dodání

super rychlé dodání

• 10 dotazníků spokojenosti :-( ?

Reakce obchodu PENTA CZ s.r.o.

děkujeme za doporučení, jsme moc rádi, že jste s nákupem spokojeni.
    Na spokojenost se ptáme jednou, další dotazník chodí přímo z Heuréky. Mrzí nás, že vás to obtěžuje, ale jsme vděčni za každou zpětnou vazbu, díky které můžeme zlepšovat naše služby a řešit případné nedostatky.

Ještě jednou vám děkuji za pochopení i za důvěru a přeji hezký den,

• široký ýběr, ceny
  • Doposud jsem zboží, i přes telefonický rozhovor, neobdržela - objednávka proběhla a byla Vámi potvrzena cca před měsícem. Toto Vaše hodnocení mi posíláte již podruhé. Tak nevím co si o tom mám myslet. Jediné, co jsem zřejmě udělala dobře, že jsem zboží neplatila a dala si ho na dobídku.

Reakce obchodu PENTA CZ s.r.o.

při prověření vaší objednávky jsem zjistila, že jste ji telefonicky zrušila hned následující den po objednání. Rádi ji znovu zaktivníme a zboží pošleme, pokud o ně stále máte zájem.

spokojenost, bez výhrad

• rychlé dodání zboží

• Rychlá komunikace, osobní vyzvednutí bylo umožněno během chviličky. Děkujeme

• Rychlé dodání.

rychlé jednání, přesně odpovídající kvalitní zboží