• Dobrá komunikace, rychlé dodání

Jsem nadmíru spokojená, rychlé dodání a příjemná komunikace :-)

Rychle vyřízení, kvalitní zboží

• Kvalita

Velmi nespokojená s tím to obchodem. Ani po 14 dnech mě obchod neinformoval o stavu mojí objednávky a až po zaslání e-mailu této společnosti mi laskavě oznámili, že zboží nemají. Další týden jsem pak čekala na zaslání e-mailu se zrušením objednávky a vrácením peněz. Načež i pro tyhle informace jsem se musela dožadovat e-mailem.

Ochota,spokojenost

Původně jsem byla přesvědčena, že jsem si objednala krepový patchwork, takže když přišla zásilka, chtěla jsem ji vrátit. Když jsem však vyjmula povlečení z igelitového sáčku a rozložila, věděla jsem, že už ho nevrátím. Je nádherné! Krásně barevně sladěné, perfektně se mi hodí k tapetám v ložnici. Materiál se zdá být kvalitní a také mi vyhovuje zapínání na zip. Nabídka povlečení je dost pestrá a myslím, že si zde vybere každý.

• Po 10 dnech zboží stále nedorazilo, obchod nedoporučuji.

• Rychle jednani..

• rychle doruceno

Bohužel, moje objednávka byla ze strany obchodu zrušena z důvodu vyprodaného zboží a výrobce neměl látku na skladě.

• Ušití na požadovanou velikost

Jsem spokojená, stále se vracím k tomuto obchodu

Objednáno v neděli odpoledne, je úterý večer a nic se neděje, zboží z druhého obchodu je již doma, vše skladem mají, jen potrvdili objednávku, žádná komunikace, již nikdy více tady nic neobjednám, pokud do pátku se neozvou, ruším objednávku a když ji přesto pošlou, nepřeberu, jediné štěstí že tu nelze platit předem kartou a asi ví proč, když nic neposílají......

vše v pořádku,doporučuji...

• Po objednávce zboží na stránkách obchodu s tím, že ho mají skladem, mi bylo následně pracovnicí obchodu sděleno, že zboží nemají. Seriózní obchody upravují informace o dostupnosti zboží na stránkách v závislosti na aktuální stav objednávek zákazníků.
    Nejedná se o seriózní obchod a při jakékoliv objednávce z tohoto obchodu bych doporučoval obezřetnost. Kdo ví, jaké překvapení ještě může zákazníka potkat.

Veĺká spokojnosť

vše ok.

Povlečení je moc pěkné, odpovídá obrázku, materiál je fajn, dodání bleskové

• Rychlé a v pořádku

Skvělá kvalita zboží, rychlé doručení. Co víc komentovat?