• Boty se po třech měsících nošení doslova rozpadly, to že nejsou originální by se ještě tolik nevadilo za tu cenu, ale za 800,- už bych čekala aspoň nějakou kvalitu...

Nedoporučuji.

• Levne
    • Velikost sedi
    • Pohodlne
    • Skvela komunikace
    • Dlouhe cekani

Nakupuji zde uz po pate, opet jsem spokojena. To, ze boty nejsou prave Vam uz musi napovedet cena, takze vsech, co tady nad tim breci je mi uprimne lito, ze skudli kazdou korunu a ocekavaji original na za par slupek (lol).
    Boty jsou velmi povedene kopie, kufry jsou prostorne s hezkymi motivy.
    Jedine co me mrzi: opravdu dlouha dorucovaci lhuta.

• padělky, fejky, kopírky, jak kdo chce

Boty, které mi po několika týdnech došly, jsou na 99% padělky, (což jsem upřímně odtušila už z těch směšně nízkých cen na shopu, ale přesto jsem to riskla). Těžko se to ale poznává, několikrát jsem je porovnala s originály, a opravdu se vytáhli, padělek je skoro k nepoznání od originálu. Bohužel, to ''skoro'', ďábel je totiž v detailech, (nit použitá na jazyku má jinou barvu, cedulka na jazyku je z jiného materiálu, nápis Converse uvnitř boty má jinou barvu). Za cenu osmi stovek jsem tedy dostala hodně povedený padělek Conversek, vzala jsem ho na nohu, padne dobře, bota je pohodlná a vypadá decentně, když už nic.

Bohužel ne každý ví o hodnocení shopů na Heruece, takže kdo se nechá napálit, bude na sebe nejspíše hodně naštvaný, že na objednané zboží dlouho čekal a teď ho musí posílat zase pryč. Pak nemohou v Peklostore ale nikdy čekat to, že budou mít dobrou reputaci a pěkná hodnocení. Přemýšlím, co s botami teď? Asi si dám tu námahu a někomu, je mi úplně jedno komu, je poštovně hodím na hlavu. Poučení pro příště, holt. Botky beru, posílám zpět a doufám, že vrácení peněz proběhne v pořádku.

• Jsem spokojená
    • Doba dodání 1 měsíc
    • Podle té ceny je vidět, že se nejedná o originál, ale i tak nevypadají špatně

Klidně kupte

• Byla jsem spokojena. Jen doba dodani cca 1 mesic, ale skvela cena

Vse ok

• NEJEDNÁ SE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ O ORIGINÁLY

ŠPATNÝ VTIP

• Všechno

Zaplaceno před 3 měsíci, ani po několika slibech nic nedošlo., budu řešit jinak.

Reakce obchodu peklostore.cz

Nevím, kdo tyto a podobné reakce zveřejňuje, ale určitě se nemůže stát, že boty nepřijdou a na maily nikdo nereaguje!!!
    Pokud boty nepřijdou - e-shop vrací peníze. Všechny balíčky jsou poštou pojištěny, takže v případě jejich ztráty balíčku (stalo se dvakrát) se automaticky vrací peníze.

Pokud se snaží někdo poškodit jméno e-shopu, tak at netvrdí tyto 'nesmysly'. Na každý mail odpovídáme, každý problém řešíme.

• Mě vůbec Converse nedošly poslala jsme jim několik mailů a nic. HRŮZA!

POZOR PODVOD!

Reakce obchodu peklostore.cz

• dojdou
    • fake shoes

• fake boty. hrozna kvalita

nedoporucuji

• Jedná se o padělek
    • Nepřijdou Vám originální boty Converse, ale čínská náhrada
    • Zboží budu muset na vlastní náklady odeslat zpět

V tomto e-shopu rozhodně NIC neobjednávat!!!

Mohla bych se zeptat za jak dlouho Vám boty přišli? Já už čekám minimálně 7 týdnů a pořád nic:/

• Vrácení peněz po odstoupení od smlouvy obratem
    • Boty nejsou originál.Guma okolo podrážky byla do žluta, lepené jsou boty bůh ví čím, protože ten zápach byl hrozný a lepidlo bylo i tam,kde nemělo být.Informace na stránkách nejsou pravdivé.

Na první pohled to není originál zboží.Stránky bych s klidem nazvala podvodnými.Paní sice obratem vrátila peníze,ale člověk musí na poštu balík vyzvednout,pak ho znovu zabalit a za své poslat zpět,prostě zbytečné komplikace,které naštvou.
    Pokud chcete originál zboží, nákup zde rozhodně NEDOPORUČUJI. Ušetříte si čas a starosti.

• rychlé vrácení peněz při odstoupení od smlouvy
    • boty nejsou originál
    • hodně špatná kvalita

Hodnotím 40% jen z toho důvodu, že s paní byla příjemná komunikace a ihned vrátila peníze zpět. Pokud by se jednalo o hodnocení zboží, dala bych 0%.