Z obchodu jsem neobdržela žádné upozornění, že by objednávka byla přijata nebo připravena.

Neskutečně dlouhá doba doručení !!!

Obchod inzeruje skladem zboží, které nemá.
    Na e-maily neodpovídají, zjevně je ani nečtou.
    Zjišťovat, co nemají, začínají až 3 dny po připsání platby na účet.
    A žádné konstruktivní řešení situace nenabídnou.

• nespolehlivost
    • špatná komuniakce
    • nekompletní dodávka zboží

Objednala jsem doručení domů, přišel mi mail, že zboží je připraveno k osobnímu odběru.
    Po zavolání do obchodu mi bylo oznámeno, že zboží přivezou, ale že z objednaných 4 produktů mají pouze jeden (přestože vše bylo skladem při objednání a potvrdili, že zboží je připravené), místo zbylých produktů mi chtěli přivézt jiné zboží (jiný typ, jiná značka) bez předchozího upozornění a domluvy.

• Ze ma objednane zbozi na sklade,na e shopu bylo takto znaceno
    • Skutecnost byla jina,po zaplaceni castky za zbozi na ucet me bylo sdeleno pri osobni navsteve kamenneho obchodu ze zbozi jiz neni a bude mozna zacatkem roku..a jestli chci tak objednavku stornuji a poslou penize zpet na ucet..to vse jsem si mohla usetrit..ztata casu..

Radeji nejak

• Cena tašek pro psy
    • špatně nastavený eshop

Objednala jsem tašku podle obrázku - šedou, šusťákovou a dorazila červená a látková. Údajně jsem si měla vybrat z barevných variant, takovou možnost ale eshop nenabízel. Tašku jsem si nechala poslat za poštovné 99Kč a bylo mi nabídnuto přivézt ji zpátky a vyměnit s čekací dobou cca 3 dny. Paní mi nabídla alespoň slevu na další nákup, kterou ovšem po této zkušenosti těžko využiji. Dnes již tyto tašky v nabídce nejsou. Škoda, podle obrázku byly hezké.

• Dodací termín! Na stránkách psali, že zboží je skladem, email o vyzvednutí jsem však obdržel až po 10 dnech! To již bylo pro mě neaktuální!

Původně jsem si myslel, že mají výhodné ceny zboží, ale všechno to zazdí nulová komunikace obchodu a neakceptovatelné termíny dodání, když na stránkách píší, že zboží je skladem v x kusech.
    Jejich eshop konkurence, která má svůj kamenný obchod pár kroků dále, je mnohem flexibilnější a cenově lepší.