• neokoukanou módu
    • poněkud užší spektrum zboží, nicméně to je dán o originalitou zboží

• Móda, která odpovídá požadavkům mého vnuka a hlavně velikost přesná ,
    • jen bych měla připomínku k přišívání knoflíků , u trička i košile jsem musela přešívat / prošité křivě a stahovaly látku/. Je to škoda, jinak jsem spokojená.

Z mého pohledu je tento obchod velmi zajímavý svou přehlednou nabídkou, bylo by dobré nabídku ještě trochu rozšiřit ( kalhoty)
    Zatím jsem nakoupila dvakrát a úspěšně
    Nevím ještě jaká je možnost vrácení zejména dražších oděvů pokud se ukáže že tak zvaně nesedne
    Vzhledem k mým zatím dvěma úspěšným nákupům obchod mohu doporučit
    Protože se mi líbi tento styl

• Zboží mi dorazilo v igelitovém pytli,myslím že by bylo vhodnější ho dopravovat v krabici...

• jediné pro je opravdu pěkné zboží za víceméně "dostupnou" cenu... ALE!
    • nulová komunikace,
    • nespolehlivost,
    • VELKÁ NESPOKOJENOST S TÍMTO OBCHODEM!

Ačkoliv objednané zboží dorazilo do týdne, VELKÉ PROBLÉMY nastaly při jeho výměně. Velikost zboží je opravdu našim poměrům neodpovídající. Druhý den po obdržení zboží jsme jej řádně vrátili s žádostí o výměnu a všemi požadovanými náležitostmi (kopie faktury, označení velikosti, kterou požadujeme vyměnit). 14 dní bylo ticho. Po několikerém telefonování majiteli a urgování jsme byli osloveni s dotazem, jestli OPRAVDU chceme tuto velikost. Velikost byla potvrzena do telefonu i emailem, který následně přišel ... a opět nic. Již měsíc čekáme na zboží. Telefon nám pan majitel opět nebere...

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJEME TENTO ESHOP DALŠÍM ZÁKAZNÍKŮM!

• - modní oblečení - zejména košile
    • - přijatelná cena - ovšem před tím, než pan Radek Jedlička zdražil (na Amazonu seženete za polovinu)
    • - pan Radek Jedlička vůbec nekomunikuje - nezvedá telefony!
    • - tato móda, kterou pan Jedlička nabízí je šita spíše pro asijskou štíhlou populaci - mám 175cm,75kg a košile velikosti XL je mi tak tak!!! Kalhoty XL mi byly malé!!!

Na tento obchod si dejte pozor! Jednak kvůli neodpovídajícím velikostem oblečení a střihu pro Asijce, ale zejména kvůli absenci jakékoli komunikace ze strany nejkrásnějšího programátora a majitele Pávení.cz pana Radka Jedličky (oficiální stránky pana krásného http://radekjedlicka.cz/kdo-jsem/).
    Kalhoty, které mi byly malé, jsem poštou do 14 dní od vyzvednutí z pošty odeslal zpět s prosbou poslání peněz na b.účet. Dnes od poslání kalhot uběhlo 14 dní a peníze mi zatím nedošly.
    Tento obchod mi přinesl veliké zklámání, nejenom kvůli špatným velikostem, ale zejména zklamání v internetové obchody, že se může někdo najít, kdo to rád dělá nepoctivě. To se mi stalo poprvé v životě.
    Doufám, že si tuto recenzi přečte i nejkrásnější programátor pan Jedlička, postaví se k tomu jako chlap (o čemž dost pochybuji, jelikož testosteron byste soudě podle fotek u něj hledali jen těžko) a pošle peníze.

Reakce obchodu Pávení

Velikosti tabulky jsou u vsech produktu podrobne vypsany a zestihlene "slim-fit" strihy jsou oznaceny a potvrzujeme, ze jsou vhodne pro stihle postavy.
    Zakonna lhuta navraceni platby pri vraceni zbozi je do 30 dnu, pokud se tak nestalo kontaktujte nas na [email protected] s timto opravdu nemame problem.

• hezké zboží, které si snad nikdo nemůže koupit
    • objednané zboží nedorazí ani po 20 dnech, lepší nic neobjednávat a hlavně neplatit předem

zajímavé věci , které snad nikdy nedorazí, takže pozor, aby jste nenaletěli !!

Reakce obchodu Pávení

Muze stat, ze zbozi neni u vyrobce znacky skladem...a dodaci lhuta se tak prodlouzi. S tim nic nenadelame. Jinak v soucasne dobe je vetsina sortimentu na vlastnim skladu a obleceni se posila do druheho dne.