• Ukrutne rychle dodani. Zajimave zbozi.
    • Chtel bych vic zbozi

Koupila jsem si v tomto obchodě pánskou tašku. Vzhledově je sice pěkná ale po vybalení jsem zjistila že ji budu muset větrat minimálně měsíc. Silný umělohmotný zápach není jediná věc která mě mrzí. Plastové oka na popruh mi přijdou na tašku ve které se nosí notebook dost chatrné. Také pravost "eko kůže" je k zamyšlení. Slíbený "dáreček" také nedorazil.

Reakce obchodu Pávení

Dobrý den, zboží Vám můžeme vyměnit, nebo vrátit peníze pokud nejste s produktem spokojena.

• Větší výběr zajímavého zboží.
    • Ve vašem obchodě je to,co se mi líbí a nikde jinde není k vidění.

Jsem velmi spokojený.
    Doporučím svým známým nákup ve Vašem obchodě.

• stylové oblečení, které se dá jinde jen těžko sehnat
    • zboží je často vyprodáno

Obchod určitě doporučuji. Blazer přišel v pořádku, ale byl mi malý. Vrácení zboží a peněz proběhlo bez problémů.

• - zboží, který se jidne těžko hledá za velmi dobré ceny
    • - trochu matoucí velikosti

Nejprve jsem musel zboží vyměnit za větší velikost, kterou jsem neodhadl. Vše proběhlo v pořádku, komunikace taky dobrá. Můžu jen doporučit, zboží vypadá luxusně a to za skvělé ceny.

• Byla jsemu nespokojena s řidičem PPL, který na uvedené adrese ani nevylezl z auta a poté co jsem nereagovala na jeho telefonát, protože jsem telefon neměla u sebe, ale doma jsem byla, odjel. Zpátky se pak už odmítl vrátit a zboží zanechal úplně jinde. Taková neochota kazí společnostem jako jste vy, obchod. Vás ale chválím, zboží skvělé. Děkuji.

Reakce obchodu Pávení

Dobry den, dekujeme za reakci. Neochota ridice nas mrzi, snad je snad jiz vse v poradku.
    Na chovani ridice jsme spolecnost PPL upozornili. Verime, ze podnikne kroky ke zlepseni sluzeb a ze dalsi objednavka bude dorucena 100% v poradku.

• Určitě netuctové oblečení, vyšší styl a kvalita. NA druhou stranu jen z náhrdelníku to moc nepoznám - byla to má první a především testující objednávka. nicméně jsem s ním spokojen a nosím ho neustále-
    • Kamený obchod sice blízko ale pořád daleko od Prahy, ne každá velikost je k dispozici na vyzkoušení/nákup.
    • A chtělo by to větší výběr kalhot. Bohužel slimfit na sebe neobléknu...

V obchodě jsem nakoupil po zhlédnutí odkazu na jednom nejmenovaném fóru. Přirozeně po shlédnutí jsem chtěl zkusit kvalitu servisu okolo objednávky a protože jsem dosud neměl nic ozdobného na krk padla volba na náhrdelník.

Zkušenost s nákupem je jednoznačně pozitivní, komunikace je silně nadstandardní (obchod informuje o každém kroku objednávky jestli už byl proveden) a určitě toto nebyl poslední nákup. Jednoznačně doporučuji každému ;)

• rychlost komunikace, rychlost dodani zbozi, netradicni sortiment

Doporucuji

• komunikace obchodu
    • zboží odpovídá skutečnosti
    • menší množství zboží
    • přílišná jednotvárnost

správný obchod který funguje tak jak má po všech stránkách, velkou výhodou komunikace se zákazníkem a rychlost dopravy.
    Hlavně obchod s kterým nejsou žádné problémy a těch je v dnešní době málo =)

• veliký výběr
    • po objednání zboží mi bylo sdělena že již není na skladě a že musím čekat cca měsíc, po uplynutí této doby žádná správa, prostě nic, po několika urgencích mi pan Jedlička sdělil že již nebude...a asi za měsíc se stránkách objevilo to samé zboží cca o 500,- dráž

neseriózní jednání a po této zkušenosti, nemůžu než NEDOPORUČIT !!!

Reakce obchodu Pávení

Dobry den, diky za nazor. Ani my jsme nemeli radost, ze na dodani nove kolekce blejzru se cekalo o neco dele. I dalsi zakaznici si museli pockat.
    Ohledne ceny, nova kolekce je sice zatim o neco drazsi, ale takto to vyrobce prozatim ma.

• Sortiment málo kde k sehnání a za výhodnou cenu.
    • Nenašla jsem

Velmi dobrý obchod a komunikace.

• fit-slim moda
    • fit-slim mode

supeeeeeer

• originalita zboží
    • zatím neshledány

lze jen doporučit pro neotřelost, vkus....jdou s dobou...zajímavý, moderní a líbivý styl

• nemusím nikam chodit a hleat :)
    • nevím

• - málo novinek
    • - dost dlouho trvá než zboží které není na skladě na sklad dorazí

• široký výběr
    • rychlost doručení

V tomto obchodě jsem nakoupila proto, že měli v nabídce to, co jsem sháněla. Byla jsem mile překvapena, že objednané zboží ve skutečnosti vypadalo stejně, jak na webových stránkách. Doporučuji všem, kdo by chtěli v tomto obchodě nakupovat. Zboží dorazilo opravdu do dvou dnů po objednávce s ochotným dopravcem, který se přizpůsobil času, kdy už jsem mohla být doma.

• našla jsem je náhodou při vyhledávání na webu
    • překvapil mě sortiment, který jsem jinde nenašla
    • cena byla nízká
    • v mém případě žádné

Našla jsem něco čím bych udělala radost a nebylo to jinde
    Reakce na objednávku byla rychlá a vůbec celý obchod proběhl hladce bez problémů a zbytečných průtahů

• komunikace se zákazníkem
    • originální sortiment zboží