• Neodpovídají na mé dotazy ohledně objednávky

Obchodník ma kontaktoval týždeň po uzavretí objednávky s návrhom, aby som objednávku zmenil a vybral si iný matrac. S tým, že nie je isté , či pôvodný matrac bude možné vyrobiť a doručiť.
    Odmietol som spraviť rýchle rozhodnutie počas telefonického rozhovoru a s predajcom sme sa dohodli, že ešte zistí prípadnú možnosť výroby pôvodne objednaného modelu. A ak by to už anozaj nebolo možné, tak mi pošle emailom k odsúhlaseniu navrhovanú zámenu.
    Po tejto komunikácii sa už obchodník odmlčal a viac ma nekontaktoval.

• Nemám a nevím proč mi dorazil dotazník spokojenosti dříve než zboží

Po několika dnech info, že je objednávka navýšena o cca 25%

Produkt není skladem.

• Čekám na dodávku zboží, pak budu hodnotit.

• Cena objednávky navýšena o 1500, tak jsem ji zrušil.

• Považuji za plýtvání časem zákazníka pokud je uvedeno, že obchod zboží dodá a po vyplnění, odeslání objednávky zákazníkem napíše obchod informací, že zboží NENÍ

• Líbí se mi přehlednost stránek.
    • Informace o dostupnosti zboží.
    • Nedostatečná komunikace obchodu o datu dodání.
  • zboží jsem si u vás objednala, avšak nebylo na skladě - akže vaše chybné informace, že jsem si zakoupila .........t

Zboží které jsme si objednali, jsme si osobně vyzvedli. Obal byl poškozený a po rozbalení i zboží bylo poškozené. Musíme zboží reklamovat a čekat na vyřízení, které bude jistě delší dobu trvat. Jsme zklamaný.

• bez průběžné informace, o průběhu objednávky, při zdlohavé dodací lhůtě

vybrala jsem si web, pro přehlednost a nabídku, 10 dnů bez informace, proč ještě není dodání, je neuspokojivé

• nic nebylo poškrábané,ale zato nic do sebe nepasovalo,prostě zmetek

Dobrý den pane S....a,
    pokud je se stolem cokoli v nepořádku, prosím kontaktujte nás na číslech níže. Napravíme to - ale musíte nám to dát vědět. Žádnou takovou informaci jste nám nezaslal. Na stůl máte záruku.
    Mám li být upřímný, trochu pochybuji o pravdivosti vašeho tvrzení. Důvodem je to, že jsme stůl na váš požadavek u nás "na sucho" smontovali a zkontrolovali. Nevykazoval žádné vady. Přesto pokud je to tak, jsme připraveni to řešit. Pravdou je, že smontovat stůl se zásuvkou není až tak jednoduché. I s tím vám ale můžeme pomoci.

mob.: 777 12 99 12

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Výběr zboží z domova
    • Dlouhé dodací lhůty

zatím nedoporučuji

Reakce obchodu Partner-nábytek.cz

děkujeme že jste si našla čas na napsání recenze. Dodací dobu se nám daří ovlivnit bohužel jen velmi obtížně. V případě, že objednané zboží není na skladě, je nutné ho vyrobit. To vzhledem k technologii nějakou dobu trvá, zvláště v průběhu Vánoc. Abychom termíny zkrátili, začali jsme držet část sortimentu skladem. Věříme, že to přispěje ke zlepšení.

mob.: 777 12 99 12

• Zboží koupeno v akci dovoz zdarma. Dovoz placen 600 Kč. Nemožnost přiobědnat si donášku do domu.

Průměr, bez přidané hodnoty.

Reakce obchodu Partner-nábytek.cz

děkujeme za Vaši recenzi.
    Abychom uvedli vše na pravou míru. Dovoz na adresu po ČR je skutečně zdarma v případě objednání nad 5 000 Kč. Avšak "doprava zdarma" se nevztahuje na váhově velmi těžké trezory - cena této přepravy se zobrazuje u jednotlivých trezorů. Tyto informace jsou uvedeny na našem e-shopu.

• První objednávka červenec
    • dodnes není vyřízeno

Dobrý den pane M....lík,
    Vaši objednávku na pět kusů židliček jste v nákupním košíku udělal přesně 18.9.2014 12:14. - to znamená v září, nikoli jak píšete v červenci. Byly Vám doručeny 10.10.2014 - tedy 3 týdny od objednávky. Zřejmě jste při psaní recenzí zaměnil internetové obchody. To se může stát. Pokud by jste si našel čas a provedl úpravu, byli bychom velmi rádi.
    Předem děkuji za vstřícnost.