• Rychlé dodání, velký výběr, perfektní poradenství

Všem doporučují!!!

Zboží jsem dostal do 5 dnů, dojelo až an místo, kontakt s obchodem i řidičem skvělý. DĚKUJI!

• Rychlé dodání, výborná komunikace.
  • Cena objednávky navýšena o 1500, tak jsem ji zrušil.

• Výborná komunikace.
    • Skvělá organizace.

• Rychlý obchod,zboží kvalitni

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Výborná komunikace, kvalitní výrobek.

• dobré ceny
    • absolutní nezájem

Chtěli jsme si nakoupit za cca 13 tis a k tomu jsem potřebovala poradit ohledně jednoho výrobku. Paní na telefonu byla dost mimo, vůbec nevěděla o čem mluvím, začala mluvit nesmysly, asi aby zamluvila to, že neví..... Nakonec mi sdělila, že se zeptá šéfa a zavolá zpátky. Už se nikdo neozval.....
    Tuhle recenzi bych nepsala, kdyby ovšem neměli na stránkách napsáno: "Po celou dobu působení si zakládáme především na vysoké kvalitě nabízených produktů a s tím souvisejícím poradenstvím a vysoké kvalitě komunikace se zákazníkem. Právě maximálně spokojený zákazník se stal naší nejvyšší prioritou."

Objednali jsme 2 kusy, na první pokus nám dorazila jen jediný za plnou cenu (a faktura byla na jediný kus za dvojnásobnou cenu!). Po mailové reklamaci obchod okamžitě uznal problém a do 2 týdnů nám dorazil v pořádku i druhý kus.

Ochota, vstřícnost, vše ok

Byla jsem s obchodem velmi spokojená. Jen mám takovou malou výtku. Chybělo mě ke zboží "rozkládající jídelní stůl MONZA " , nafocení jak se tento stůl rozkládá, jak vypadá rozložený a z popisu nebylo poznat, že stůl je veprostřed rozpůlený.

• Považuji za plýtvání časem zákazníka pokud je uvedeno, že obchod zboží dodá a po vyplnění, odeslání objednávky zákazníkem napíše obchod informací, že zboží NENÍ

• rychlost dodání

• Líbí se mi přehlednost stránek.
    • Informace o dostupnosti zboží.
    • Nedostatečná komunikace obchodu o datu dodání.

Oceňuji rychlou dodací dobu. Závěsné křeslo dorazilo v pořádku a je moc krásné. Už zbývá jen připevnit a využít. Určitě doporučuji.

• velký výběr a rychlé vyřízení
    • nevím o nich

• Velký výběr a solidní cena
    • Nevím

• stul byl na web.str.,ale momentalne nedostupny