• Velmi dobrý obchod.
    • Rychlé vyřízení objednávky.
    • Přehledné stránky.
    • Přijatelné ceny.
    • Nic.

Vše ok.

• Přhledný obchod, rychlý nákup, dobrá komunikace.
    • nevím zatím o nich.

Nakopování je u nich radost.

• Daný produkt nebyl jinde k dostání, proto jsem nadšen, že jsem jej nakonec sehnal.
    • Kontakt se zákazníkem. Nedostal jsem žádnou odpověď na můj dotaz ohledně vyzvednutí zboží.

Tento obchod jsem si vybral z důvodu, že mnou požadovaný výrobek nebyl jinde k sehnání. Kvalita výrobku odpovídající, cena vyšší, než bych očekával. Rychlost dodání přijatelná. Minusem je nezodpovězení dotazu (přes email) na otázku, zdali je místo odběru totožné se sídlem provozovatele. Nezjistil jsem tedy, zdali je možné produkt převzít osobně jinde než v sídle provozovatele, byl jsem tedy nucen využít (předražené - subjektivní pocit) služby doručovací společnosti.

Mohu jen doporučit, výborné ceny.

• přehlednost
    • příznivá cena

rychlost dodání
    cena

Reakce obchodu Parfémy okouzlí

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• pěkná vůně, ale už bych si ji nekoupila, Trussardi Skin, Escada Sentiment, Guess - jsou neoiměrně lepší, i když toto je Dior.
    • Víte, nemusí být Dior vynikající, to někdy dělá značka, málo vydrží, je to jen toaletka. není to moje one.

Už bych do ní nešla, jsou lepší vůně a levnější (možná že pro někoho je to 1, to záleží na vkusu a taky na věku.

o.k.

• přehlednost
    • rychlé dodání zboží po zaplacení
    • nevím

velmi spokojena s rychlostí vyřízení objednávky a rychlá odpověď na dotaz o vybraném zboží

• Žádné

• Naprostá spokojenost,zboží mi přišlo hned druhý den.Skvěle zabalené a přesně to co jsem chtěla.
    • Žádné výhrady.

Ceny jsou zde docela hezké.
    Po mé zkušenosti doporučím známým.

• Zatím nevím, protože zboží nedorazilo.
    • Za slabinu považuji to, že visí na internetu zboží, které fyzicky nemají....

Zatím mě neuspokojil...

Reakce obchodu Parfémy okouzlí

U objednaného zboží bylo napsáno "zboží na dotaz".Tudíž,v tu chvíli nebylo skladem a bohužel ani u dodavatele.I přes veškerou snahu zatím není.Zboží kde je uvedeno "skladem" fyzicky máme.

• rychlost dodání