• nepřejali zpět zboží v rámci odstoupení od kupní smlouvy a na toto téma vůbec nekomunikují

POZOR!
    Na žádný z mých e-mailů týkající se odstoupení od kupní smlouvy nereagují. Zboží, které jsem poslala zpět do obchodu podle jejich instrukcí uvedených na webových stránkách (a instrukcí uvedených v objednávce), nikdo od České pošty nepřevzal ani v 7 denní úložní době.

• nemají zboží skladem, jen přeprodávají

obchod nekomunikuje

• Objednávka byla potvrzena, zboží dosud nedorazilo.....

• nevím o žádné
    • sliby chyby

Cachání,že je všechno na skladě a druhý den mail,že je zboží vyprodané.Štěstí,že to nebylo k vánocům a že jsem to objednal v pohodě jinde.

• balík nebyl označen jménem příjemce

Dnes je 10.12., objednávku jsem učinila 29.11. a zboží zatím nedorazilo.

• V zasilce bohuzel nebyly originaly. A nikdo nereaguje na muj e-mail ohledne reklamace.

• Nedodáno z důvodu nějaké cenové chyby
    • O stornu přišla jedna informace a pak již nikdo nekomunikoval, objednávku zrušili bez ohledu na další okolnosti
    • Čekal jsem více :-)

Storno bez další komunikace..

Zboží bylo objednáno v půlce listopadu a dosud nedorazilo... takže za me strašný a už nikdy více...

Reakce obchodu parfemy-levne.cz

Dobrý den, budeme rádi, pokud zkontaktujete zákaznický servis na e-mailu [email protected], aby bylo možné dohledat problém ohledně Vaší objednávky.
    S přáním pěkného dne, tým parfemy-levne.cz

• zboží nebyla originál zabalené a dámský parfém byl už použitý

Reakce obchodu parfemy-levne.cz

Dobrý den, je nám to velice líto a také velkou záhadou jak k tomu mohlo dojít. Denně nám rukama projdou stovky až tisíce parfémů, ale i přes to bychom toto zboží měli odhalit pokud mělo porušený obal. Parfém stačilo nafotit a obratem bychom Vám zaslali nový. Prosím, dejte nám vědět, rádi s Vámi tuto nepříjemnou situaci vyřešíme i po této době.
    Tým profi-parfemy.cz

• dostal jsem jiné zboží, než jsem si objednal.

neprofesionalita - nabízíte zboží, které nemáte!

Reakce obchodu parfemy-levne.cz

Dobrý den, za záměnu se velice omlouváme. Prosíme kontaktujte naše zákaznické oddělení, kde s Vámi vzniklý problém budou řešit.

Zboží dorazilo rychle, ale bez dárku, který obchod nabízel.Hermes Voyage D Hermes toaletní voda 1 ml vzorek
    nechápu proč nabízí možnost dárku, ale pak ho nepošlou.

Reakce obchodu parfemy-levne.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za vzniklé potíže. Chyba je na naši straně a předpokládáme, že vznikla během vánočního náporu objednávek. Pro dodatečné řešení kontaktujte prosím naše zákaznické centrum. Pěkný den Tým parfemy-levne.cz.

• zadne, neseriozni eshop,radeji se obloukem vyhnout!
    • nekomunikuje ani nedodava

nikdy vice

Reakce obchodu parfemy-levne.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. Náš internetový obchod objednané zboží vždy dodá a o průběhu objednacího procesu Vás informuje emailem i sms. V případě dalších komplikací kontaktujte naše zákaznické centrum, kde s Vámi naši pracovníci problém vyřeší.

• vysoká cena

Dne 1.12.2014 jsem objednala zboží a obratem mi byla potvrzena objednávka. Dne 5.12.2014 (což je po 4 dnech) mi byl zaslán email od parfemy-levne.cz, že jí stornovali s tím, že zboží je momentálně vyprodané a že nemají potvrzenu žádnou další dodávku tohoto zboží.

Nebyla jsem spokojená.Objednala jsem si zboží a při osobním převzetí,bylo zboží jiné.

Reakce obchodu parfemy-levne.cz

Dobrý den, velice se omlouváme. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis, kde záměnu neprodleně vyřešíme. Přejeme pěkný den.

• žádné,parfem je nevonící padelek
    • nabízí nekvalitní zboží a vydavá ho za originály

Reakce obchodu parfemy-levne.cz

Dobrý den, pokud se Vám zdá, že s parfémem není něco v pořádku, kontaktujte naše zákaznické oddělení. Informace o postupu reklamace naleznete zde: http://www.parfemy-levne.cz/reklamace

• udávají nepřesné údaje

obchod potřebuje jenom prodat a zákazník nezajímá. Udávají zboží skladem což není pravda, při emailové komunikaci reagují pouze do doby převzetí zboží potom nezájem.

Reakce obchodu parfemy-levne.cz

Dobrý den, omlouváme se za vzniklé komplikace. Pokud objednáváte více kusů produktů, z nichž je třeba jen jeden u dodavatele a zbytek skladem na našem skladu, počítá se vždy ta nejdelší doba dodání. Objednávka se expeduje v celku a datum se u celé objednávky aktualizuje v průběhu evidence v košíku i po dokončení objednávky. Při jakékoliv komplikaci prosím vždy kontaktujte náš zákaznický servis, který Vám rád zodpoví jakoukoliv otázku.

Objednala jsem si pouze testery parfémů, ale přišly nějaké napodobeniny, co nevydrží vonět ani minutu.

Reakce obchodu parfemy-levne.cz

Dobrý den, vzhledem k nedostatku odstřiků na trhu si stejně jako většina eshopů odstřiky vyrábíme z běžných balení originálních parfémů. Není tedy možné, aby Vám přišla napodobenina parfémů. Při příjmu zboží jsou všechny parfémy kontrolovány. Omlouváme se za komplikace, prosím obraťte se na naše zákaznické oddělení.