• příznivé ceny

• rychlý a spolehlivý obchod
    • výběr podle značek, když nevim tak se hledá těžko

Rychlé dodání zboží, perfektní cena, možnost vyzvednutí zboží v Uložence za malý poplatek.

• Dobrá nabídka, solidní jednání.

Doporučuji.

• Dobrá cena oblíbeného parfému.
    • Vzhledem k tomu, že udávali 48 hodin dodací lhůtu,rozhodla jsem se 17.12. zakoupit ještě vánoční dárek,ještě po 11 dnech parfém nedošel, takže značně zkomplikované Vánoce bez dárku.Jsem zvědavá, jestli ještě parfémek dojde,v lednu má manžel narozeniny, tak by se sešel.

Jsem zklamaná, s takovým jednáním jsem se ještě nesetkala,pochopím problémy s dodáním okolo Vánoc, ale aspoň omluva nebo informování, kdy mi objednané zboží dojde, by mi pomohlo.

• Absolutně žádná komunikace ze strany obchodu, nepřišlo potvrzení že je zboží přichystáno, do obchodu jsem 6x volal telefon nikdo nebere. Psal jsem email, také žádna odezva. Jsem bez dárku k vánocům...

• náhoda

Víte-li název parfému, který se líbil v kamenném obchodě, je to to pravé.Takto jsem nakoupila i já.Doporučuji

• SIROKA SKALA ZBOZI
    • RYCHLOST
    • NEVIDIM

VELMI DOBRE

• nejlepší cena , rychlé dodání zboží

doporučuji tenhle obchod, byla jsem spokojena

• nižší cena

• Velký výběr parfémů
    • dobrá cena

Obchod nabízí velmi dobré ceny, rozhodně doporučuji, komunikace s obchodem byla velmi dobrá nic mě nenapadá na co bych si mohla stěžovat.

• rychlé,fota odpovídají skutečnosti

• Výběr z domu, přes internet a osobní odběr, bez dalšího navýšení nákladů na dopravu, možnost zakoupení zboží v akci nebo vzorků.

Určitě doporučuji k nákupu, vyplatí se.

• Posíláte zboží jako obchodní balík, tudíž mi ho řidič PPL nemůže zanechat na smluvním obchodním místě a já na něj proto musela čekat na adrese dodání.

• - rychlé odeslání
    • - přišla pouze polovina objednávky

Vůbec nepovažovali za důležité mě upozornit, že přijde pouze polovina objednávky (i když na stránkách mají, že je zboží skladem), stačilo aspoň napsat e-mail, jestli budu mít o objednávku zájem, když nemají vše, co jsem objednala! Potřebovala jsem šampony a k tomu kondicionery (6+6 ks) pro kolegyně do práce a mám 2 šampony a 4 kondicionéry, opravdu nevim, jak to mám rozdělit, zvlášť, když jsme si dohromady zaplatily poštovné!!!

• dobrá cena produktu, který potřebuju, možnost vyzvednutí zboží.

Mají šampony Tigi za dobré ceny. Zboží sice nedorazí do druhého dne, ale tři dny se ještě čekat dá. Vítám možnost vyzvednutí zboží prostřednictvím uloženka.cz, nemusím chodit na poštu.

• velmi nízká cena
    • možnost osobního vyzvenutí

Na obchod jsem narazila náhodou při srovnávání cen, zboží bylo za neuvěřitelně nízkou cenu a možnost osobního odběru mě přiměla objednat. Vše proběhlo rychle,bez problému a k mé spokojenosti.

• řádně zaplacená objednávka, zboží nepřišlo, po urgencích napsali, že jsem objednávku nezaplatila (prý na jiný účet, bylo ale správně zaplaceno na účet uvedený v objednávce), po zaslání dokladu o platbě napsali, že zboží nemají skladem, byť na internetových stránkách skladem je, poněkolika urgencích - kdy se nikdo v mailové komunikaci nebyl schopen podepsat jménem (i po zaslání požadavku) - mi snad alespoň pošlou peníze zpět

ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI!!!

• nízké ceny
    • i přestože u parfému bylo napsáno, že je skladem, skladem ho neměli a já musela několik dní čekat na naskladnění, čímž se objednávka značně protáhla

• dostupnost, spolehlivost