s obchodem by to docela šlo, ale se zbožím už je to horší, objednala jsem si 4 různé barvy a jsou tak tmavé, že mi připadá, že mám 4ks. černé tužky na oči , ale zase se nerozmazávají ale co je to platné, když černou nepoužívám !!!

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

Dobrý den, prosíme o foto tužek na náš email, abychom mohli posoudit barvy tužek, které jsme vám odeslali.

S pozdravem Žaneta Zichová

Zboží neodpovídalo informacím na eshopu

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí špatná zkušenost, ale bohužel jsme na vaši objednávku neobdrželi reklamaci.

S pozdravem Žaneta Zichová

Nabízí co nemá a 4 dnech od objednávky to sdělí.

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

Dobrý den, do poznámky jste si dal požadavek na určitý druh produktu, zboží nám na e-shop dodávají externí sklady, dle skladové dostupnosti. Pokud si zákazník vybere určitý druh, musíme jej nejdříve na skladu prověřit. Proto se posunuje vyřízení. Za vzniklou situaci se velmi omlouváme.

Parfemomanie

• Po týdnu zjistili, že zboží, které nabízejí online, není na skladě. Škoda...

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

Dobrý den, bohužel v době objednání výrobku, byl poslední kus na naší prodejně, kde jsi ho ve stejný čas zakoupil zákazník. Za vzniklou situaci se velmi omlouváme.

Parfemomanie

• Neúměrně dlouhá doba dodání.

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

Dobrý den, velmi se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. Bohužel zboží bylo dodáno z našeho externího skladu poškozené a z důvodu výměny se zásilka zdržela. Za vniklé potíže se moc omlouváme. Každého našeho zákazníka si moc vážíme.

Parfemomanie

• Nevhodné zacházení se zbožím ve skladu

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

na našem e-shopu jste si objednal zboží ve slevě. Toto zboží je levnější z důvodu poškození obalu.
    Pokud byla na zboží jiná závada můžete zaslat reklamaci na náš email a my s Vámi reklamaci vyřídíme.

S pozdravem Hana Petrová
    Parfemomanie

Objednávka na Parfemomanie.cz, dodává VMD drogerie a ač při objednávce zaškrtnuta dobírka, tak vyžadují platbu předem.

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou, bohužel objednávku jste do dnešního dne neuhradila.

Parfemomanie

Černá barva na kůži není k dispozici a nemohou ji sehnat (!??). Dodnes jsem ostatní barvy neobdržel. Kadlec

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou, bohužel po vzájemné dohodě s Vámi byl produkt ponížen a zbytek objednávky odeslán.

• objednané, zaplacené zboží po 7. dnech ještě nedorazilo
    • po dotazu, kdy dorazí zboží jsem byl informován e-shopem, že zboží bylo právě odesláno dopravci. V následném potvrzení od dopravce bylo vyrozumění, že zboží bylo odesláno až následující den, nikoliv jak avizoval e-shop

• Nevím
    • Inzerují zboží, které nemají skladem. A platbu předem zadržují k vrácení!

Parfemomanie

• dárkový parfém nebyl součástí balení

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

takový jste nám napsal i email na který Vám reaguje kolegyně, ale vy jste se už neozval. Nerozumíme jaký máte přesně problém s objednávkou.

Parfemomanie

Oční stíny, které mi byly zaslané, byly použité.

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti, bohužel zboží nám chodí i z našich kamenných prodejen a mohlo se stát že nějaký zákazník je poškodil. My bohužel každý produkt už z časového presu nejsme schopni podrobně kontrolovat. Předpokládáme že je zboží zcela v pořádku v neporušeném stavu.

Věříme že příští nákup proběhne v pořádku.

Parfemomanie

• vnitřní skleněná nádoba je jiná než na obrázku e-shopu... je tedy z boku vidět vnitřní stranu ornamentů, které jsou místy od barvy povrchové dekorace.
    • kulatá nádoba nesedí do spodního výřezu lampy... sklo má cca o 1 cm větší průměr než díra pro usazení
    • dno skleněné nádoby je vyboulené, tudíž jiné než originální svíčky sklouzávají do strany

Za ty peníze jsem nečekal žádný zázrak, chtěl jsem něco obyčejného jednoduchého na hrob... ale tohle je složený paskvil z rozdílných komponentů, které k sobě prostě nepatří...

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

omlouváme se za komplikace s Vaší objednávku, bohužel my jsme jenom prodejci ne výrobci. Pokud byla lampa ve špatném stavu mohl jste napsat reklamaci na náš email.

Parfemomanie

Zboží nedostatečně zabalené. Při přepravě všechny víčka odpadla a 3 aplikátory na tužidle na vlasy se ulomily.

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou, pokud zboží bylo zničeno mohla jste napsat email s reklamací. Snažili bychom se vše vyřešit k Vaší spokojenosti.

• Žádný
    • Katastrofální rychlost zpracování objednávky

Uz nikdy víc!!!

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

expedici zboží máme na eshopu uvedeno 2-3 pracovní dny.

• ojedinělý sortiment
    • delší doba vyřízení objednávky

bohužel zásilka obsahovala ne zrovna úplně levný kosmetický produkt, který byl částečně vyteklý po celé krabici, protože byl pootevřený

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

expedici zboží máme 2-3 pracovní dny. Pokud přišel některý z produktů vytečený mohla jste napsat email s reklamací. Mohlo vzniknout poškození dopravou.

Parfemomanie

• Zbozi ani po tydnu nedorazilo. Jsem velmi nespokojena, byl to darek, ktery bohuzel nedorazil.

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou, zboží jsme vyexpedovali ve čtvrtek a Česká pošta Vám ho měla doručovat v pátek. Bohužel vznikly komplikace na straně dopravce.

Parfemomanie

• Objednal jsem svicky na dort 6 dni pred oslavou, eshop nebyl schopen dodat, ač bylo zboží "skladem". Svíčky došly po oslavě, tedy k ničemu. Zboží je stale v balikovne a nevyzvednu si ho.

Laxni pristup, odeslani skladoveho zbozi 4 dny po objednávce.

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou, zboží jsme Vám expedovali ve čtvrtek a většinou doručení do balíkovny u České pošty bývá na druhý den.

• Nemají skladem, co nabízí

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou, věříme že příští nákup proběhne v pořádku.

Parfemomanie

• 12.10.2020 mi napsali, že kompletují zboží , jednalo se o dárek k narozeninám a teprve 14.10.2020 mi oznámili, že zboží není na skladě. Musela jsem okamžitě nakoupit něco jiného.

špatná komunikace

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

omlouváme se za komplikaci s Vaší objednávkou. Věříme že příští nákup proběhne v pořádku.