• Rychlá odpověď
    • Zboží mi došlo poničené

BARVA V KAŽDÉ TUBĚ BYLA DO POLOVINY ZATVRDLÁ

Zboží mně bylo dodáno nekvalitní již na přední straně,byla viditelná vada

Zboží mi došlo nekompletní,chybělo 6 balení pastelek.

• Předražené

Par papíru v tvrdém kartonu.

• rychlé vyřízení
    • rychlá komunikace
    • dostala jsem vadný rámeček, zkroucený, nefunkční a ten další nemá stojnou nohu,
    • nekomunikace po mé stížnosti

Pokud se mi nikdo od Vás neozve, tak to beru jako nesolidní chování a už si prostě u Vás nic nekoupím, nebudu trávit čas těmito popiskami...nashledanou

• nekvalitní

Již po zasunutí cca 100 fotografií do 300 kusového alba se odlepil a roztrhl nekvalitní papír, který by měl držet první stranu alba k deskám. Za tuto cenu by mělo mít album v této části buďto kvalitní papír nebo ještě lépe plátno. Album by bylo dobré, ale tímto způsobem vypadne z desek.

Výrobek "Anděl sada skleněných ozdob" nejsou skleněné, ale z plastu. Výrobce "Anděl" je ve skutečnosti dodavatel z Číny. Jedna ozdoba je rozkřáplá.

• Nevím o žádné
    • Doručení
    • Mnoho dalších

Po převzetí zásilky se zdálo být vše v naprostém pořádku. Ovšem po otevření – stránky byly přilepené k sobě a poškozené/potrhané.
    „Spirála“, která drží stránky pohromadě se samovolně vytáčí ven z albumu. Už to vyjelo dokonce o polovinu. Takže to neustále musím pracně přetáčet nazpět. Bohužel to měl být krásný dárek, a já jsem odcestovala, aniž bych se k tomu mohla vyjádřit dřív.
    Když jsem později chtěla alespoň upozornit obchod o tomto problému, obratem mi došla odpověď:
    "Dobrý den
    Bohužel album je zalitý fólii a dovnitř nevidíme. Zřejmě se jedná o výrobní chybu. Na alba máme reklamace minimálně. Pokud chcete můžete album odeslat na naši adresu spolu s fakturou a průvodním dopisem o reklamaci.

Chápu, že se výrobní chyba stát může, ale jenom by stačilo, kdyby se třeba omluvili, než arogantní odpověď, že se dějí i horší věci.

Rozhodně nákup nedoporučuji :-)

Dobrý den

Nic co jsme psali nemělo být arogantní. Za co se omlouváme ,že to tak vyznělo.
    A že jsme napsali PS: V dnešní době si myslím ,že se dějí o hodně horší věci než poškozený album." byla jen odpověď na vaši emailovou konverzaci : Mrzí mě, že v dnešní době se takové věci dějí, a nikoho to netrápí.

Hezký den Zítka

Hrozná kvalita zbož

• Široká nabídka a rychlá dodávka.
    • Neúplná prezentace nabízeného zboží.
    • Objednal jsem fotoalba Elegant a Aggio, výrobce Gedeon na 300 foto 4ks. Vnitřní provedení je velmi nekvalitní jak materiálem tak provedením,ve dvou albech dvě stránky špinavé (mokré - plesnivé).

Bez zlepšení prezentace výrobků nákup nedoporučuji.

• Klamani zakaznika! Obchod v eshopu uvadi u zbozi dopravu zdarma, ale do faktury ji zapocita! Kdyz jsem se dozadovala opravy fa, prodejce sdelil ze to byla "asi chyba" na webu a pouze sdelil, ze dopravu zdarma neda. Nedokazal se za chybu ani omluvit, skoda, tim padem o zakaznika prisel. Poskytovani zavadejicich informaci jen pro ziskani obj. a posleze doufat, co kupujici vydrzi mi prijde absolutne nepripustne. Rozhodne si dejte na tohoto prodejce pozor!

Informace v eshopu neodpovidaji skutecnosti, klamani zakaznika, dejte si na prodejce pozor!

Reakce obchodu Papirnictvidekorace.cz

Dobrý den, Děkujeme vám za vaši recenzi. Fakturu jsme na vaši objednávku žádnou nedělali protože žádný obchod se neuskutečnil. U zboží které jste si vybrala nebylo napsáno doprava zdarma. Doprava zdarma je napsáno u výrobků nad 900,- např. u školních batohů. V objednávce kterou jste vytvořila byla v pořádku s dopravou a platbou a že napíšete do poznámek že chcete dopravu zdarma a v následném mailu už vyhrožujete ČOI - kou se moc vstřícnosti nedohledáte.

• Všechno proběhlo v pořádku
    • Celý balík včetně všech věcí uvnitř zapáchal.. gumou, kouřem těžko říct..každopádně se to ani po týdnu na balkoně nevyvětralo a proto bych už v tomto obchodě nejspíše nenakoupila..

• Dobré ceny zboží
    • Zboží mi přišlo ve staré krabici a bylo obaleno velmi špinavým igelitem, snad od bláta, nebo ani nechci domýšlet od čeho!

Vzhledem k uvednému zabalení zboží, bych tento obchod bohužel nedoporučila! Když jsem tahala špinavý igelit z pastelek,které mám dát dítěti do školy, tak se mi zvedl žaludek! Jinak dodání a vše ostatní proběhlo vpořádku.

• špatná komunikace s obchodem

chtěla bych moc ráda

Dobrý den

Zadala jste způsob platby převodem. Do teď jsme žádnou platbu nepřijali. Všechny instrukce o platbě jste dostala v potvrzovacím mailu. Vaše objednávka byla připravena k odeslání. Z naši strany se chyba nestala. S pozdravem

• nízké ceny
    • Dorazily trošku odlišné věci, než byly na obrázku u objednaných produktů

Reakce obchodu Papirnictvidekorace.cz

U lampionu štěstí máme napsáno ilustrační foto. Dodáváme vždy podle toho co příjde v originální krabici. Děkujem za pochopení.

Přeji příjemné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok!

S pozdravem Zítka