Nabizi neco co nemaji ani Vam nenapisou

• Kupovala jsem zde poprvé, zboží špatně zabalené, jedna věc nedorazila vůbec. Obchod sice rychle reagoval, ale nestačily fotky, které jsem poslala a chtěli poškozenou věc v hodnotě cca 50Kč posílat zpět, což vůbec nechápu a o chybějící věci mi napsali, že tam určitě byla! Rozhodně nedoporučuji a fungující e-shop je pro tento obchod asi ještě otázkou vzdálené budoucnosti.

Komunikace přes telefon perfektní. Brzy dodané, spolehlivost. Ovšem kornout má po obvodu sedřenou barvu a špička je též bez barvy a pomačkaná.

cena neodpovídá kvalitě zboží

• Zboží zatím nedorazilo i přes maily dopravce, že je uloženo na výdejním místě, kde ale uloženo není.

• Chápu že jsou svátky ale mezi taky pracovní dny a blahopřání ještě dnes nemám.

- zboží mělo být dodáno do 17. 12. a do 30. 12. nic nedorazilo
    - e-shop neinformoval o stavu objednávky
    - špatná použitelnost webu
    - žádná komunikace

• - Inzerují prodej jiného zboží, než mohou dodat.
    • - Obrázky jsou zastaralé a neodpovídají zboží, které skutečně prodávají.
    • CENA ZA ZBOZÍ BYLA ROVNAKA AKO CENY DOPRAVY

Po 3 týdnech od uhrazení platby zboží stále nepřišlo.

Vážený zákazníku,

zásilka Vám byla odeslána druhý den po zaplacení. O odeslání balíčku jste byla informovaná maily jak od nás, tak i PPL. Opakovaně Vás PPL služba kontaktovala a následně balík ležel 10 dnů na depu a v pátek byl vrácen zpět pro nedostižení.

Hezký den Hanka Vlachová, Papírnictví Zbraněk

• Na moji objednavku dosud nikdo nereagoval

Ztráta času!

• Jedoduchost ale občasnou nepřehlednost webu.
    • Široký sortiment.
    • Nepřehlednost webu.
    • Rozdvojení obchodu na dvě webové stránky a tím ještě větší nepřehlednost
    • Objednané zboží možná došlo ovšem ne tak úplně, dvě nejdražší položky byly vyměněny za úplně jiné sešity které nemohou splnit funkci ke kterým jsem je původně měl a tím pádem jsou úplně zbytečné a můžu je vyhodit do koše což mě v jednu chvíli vytočilo a chtěl jsem zboží vrátit...
    • Ovšem teď se dostávám k dalšímu bodu a to je možnost pouze PPL, o výměnu zboží jsem nežádal a ani žádat nebudu nehodlám platit další dvě stovky za dopravu kvůli chybě obchodu.
    • Možnost pouze PPL dovozu... zbytečně předražené myslím že dobírka by byla milionkrát lepší.

Obchod možná nabízí zboží které v čr jen málo obchodů ale nestojí mi to za cenu dovozu a toho že neumí zkontrolovat co vlastně prodávají na webu a co následně opravdu položí do balíčku...
    Doporučuji jen v případě že opravdu zboží které potřebujete nikde jinde nemají a vy jste úplně ztraceni a tak musíte přistoupit k tomuto, nebo druhou možností je zaspamovat emailové schránky vaší objednávkou napsanou capslockem s tím že pokud dojde něco jiného tak si do prodejny zajedete osobně s rodinou, sousedy a prodejnu společně vyrabujete...

Obchod je mozno fajn, ale nahneval ma jedna vec. Objednal som si plysaka, ktory mal na obrazku sal s dvomi koncami, na ktorych boli take chlpate gulicky. Plysak, ktory mi vsak prisiel, mal gulicku len na jednom konci a druhy koniec bol prisity k tomu prvemu. Nevracal som ho len preto, ze som ho chcel darovat k Vianociam a uz som nemal cas hladat noveho. O tejto chybe ma vopred nikto neinformoval.

• - špatná komunikace s prodejcem
    • - neschopnost v klidu vyřešit problém

Objednala jsem 6 dětských razítek. I přes to, že jsem do poznámky uvedla, že prosím každé jiné, byly zaslány pouze 3 druhy (jedno dokonce 3x). Ano, stát se to může, ale musí se to v klidu vyřešit. Pani majitelka mi docela ostře vysvětlila,že ona ne, to zaměstnankyně, která má dovolenou. Prý mi dá číslo a mám si jí zavolat. (Razítka stála asi 90,- k tomu poštovné - takže volat někam jinam už jsem fakt nechtěla). Zboží jsem si nechala, ale bylo to poprvé a naposledy, co jsem v tomto obchodě něco objednala. Přístup k zákazníkovi - hrůza.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí situace, která nastala.

Objednala jste si položku, která se dodává, pouze v mixu motivů. Bohužel skladem byly motivy pouze 3 motivy po 2 kusech.

Kontaktovala jsem Vás 2x telefonicky, bohužel neúspěšně (účastník byl nedostupný). Odeslala jsem Vám email s tím, že skladem jsou 3x2 motivy, nebo Vám nabízím jiné náhradní řešení, kde si můžete vybrat jiné druhy.

Na email jste 2dny nereagovala a následně jste tvrdila, že Vám nic nepřišlo a nemáte čas vysedávat u počítače.

Z naší strany došlou pouze k pochybení, že jsme chtěli, abyste objednávku dostala v brzkém termínu.

Na fakturační adresu nám můžete zaslat ty tři razítka a rádi Vám je vyměníme. Výrobce po tří měsíčním čekání nám dodal v tomto týdnu konečně nové motivy.

Hezký den Hanka Vlachová, Papírnictví Zbraněk

• Nedostatečný a nepřesný popis nabízeného zboží.
    • Sháněla jsem podložku na stůl o rozměrech 70cm x 50cm (rozměry byly pro mě zásadní). Objednala jsem si přes daný e-shop, kde na stránkách byla uvedena velikost podložky 70cm x 50cm. Po příchodu zboží jsem zjistila že je podložka malá, a to jen 60cm x 40cm. Takže jsem byla pěkně nas****

Rychlost dopravy i kvalita zboží dobrá. Nicméně data na inzerovaných stránkách, popis produktů velmi slabá a nepravdivá!

Vážený zákazníku,

moc se Vám omlouvám za špatný údaj o rozměru podložky.

Když pro Vás byla velikost klíčová, stačilo zvednout telefon a zavolat nebo napsat mail. S tím, že podložka je menší a už jste mohla mít dávno podložku na stůl vyměněnou.

Nejvetší podložky, které nabízíme jsou A2 od výrobce Bonaparte, které mají rozměr: 670 x 440 mm.