• Jeden den jsem zboží objednala, druhý den mi bylo dodáno. Akorát zboží mi dovezla PPL kolem poledne domů , BEZ předchozích upozornění e-mailem a SMS. Protože jsem mimořádně byla doma (což se v podstatě nestává), dopadlo vše OK.

Zboží, které jsem chtěl nakoupit nebylo momentálně v obchodě. Po zavolání mi paní řekla, že do týdne to bude na e-shopu a opravdu bylo. Chtěl jsem toho jen pár kusů a přesto to pro mě udělali.

Radek Šula

Velmi rychlé dodání. Vše proběhlo bez problémů.

Spolehlivost,příjemnost

• Ochota
    • Rychlé vyřízení mé objednávky

• rychle vybavena zasilka
    • doprava za dodani je docela draha, kdyby slo zaradit Zasilkovnu nebo jinou sluzbu, nakupovala bych i casteji

Oceňuju zejména to, že mi paní chvilku po vytvoření objednávky zavolala s informací, že požadované zboží není dostupné a pomohla mi vybrat jiné, sortimentu opravdu rozumí. Doručení balíčku hned druhý den byla další příjemná zkušenost.

Objednávka naprosto jednoduchá a srozumitelná,objednané zboží přišlo hned druhý den nepoškozené a správně zabalené . Perfektní.

Výborné ceny, rychlé doručení

Skvělý sortiment(široký),snadné objednání,rychlé dodání - výborná spolupráce.

• Rychlé doručení zboží

• velký výběr, dobré ceny, rychlé dodání

Rychlé dodání. Vše v pořádku.

• ochota , rychlost a spolehlivost

Vše v pořádku.

• Podarilo sa mi vytvorit 2 objednavky namiesto jednej, našťastie ma pani odtial kontaktovala, aby sa uistila o správnosti. Inak by som mala dvojitý obsah toho, čo som potrebovala. Tovar z CR na SR došiel za 2 dní, čo je pre mňa ďalšia kladne hodnotená skutočnosť.

• široký výběr
    • ceny
    • složitější vyhledávání

• velmi vstřícné jednání

Komunikace přes telefon perfektní. Brzy dodané, spolehlivost. Ovšem kornout má po obvodu sedřenou barvu a špička je též bez barvy a pomačkaná.