• Opravdu skvělá cena výrobku
    • Komunikace se zákazníkem
    • Chybí podrobný popis u výrobků

Byl sem zděšen. Více jak týden žádná komunikace, pouze v den objednávky potvrzení o zpracování. Po deseti dnech mi ráno došel e-mail, že objednávka je zrušená z důvodu(problém ve skladu) a najednou odpoledne přijelo auto s novou TV.

Ačkoliv mi sdělili, že objednávka byla vyřízena a předána dopravci, po 14 dnech objednávku zrušili - z důvodu přechodu na nový skladový systém. Toto jednání považuji za velmi nekorektní.

• Výhodnější ceny

• nejnižší cena
    • nevím

• Nízká cena. V tomto případě zhruba o 7% nižší než u jakéhokoliv českého internetového obchodu.
    • Při vracení či reklamaci zboží nutno zasílat zboží na slovenskou adresu.
    • Obchod uvádí, že zboží skladem dodá do 5 dnů. To se nestalo, trvalo to 10 dnů, což nám způsobilo nemalé komplikace.
    • Způsob komunikace, na který již nejsem dnes u e-shopů zvyklý. Obchod mě emailem informoval pouze o obvyklé dodací lhůtě (5 dní) a sdělil, že o termínu doručení mě dopravní společnost bude informovat telefonicky. Když zboží pátý den nedorazilo a nikdo se neozval, pokusil jsem se termín dodání zjistit emailem. Po šesti hodinách mě přišla odpověď, že stav prověřují. Pak se již nikdo neozval. Přepravní společnost mi po devíti dnech od objednávky napsala v 6 ráno SMS, že zboží přiveze ten den do 15 hodin. Nevyhovující termín naštěstí bylo možné změnit a nakonec zboží v pořádku dorazilo.

Nižší cena.
    Komplikace s případným vracením či reklamací, neboť jde o slovenskou společnost, která nemá českou pobočku, vše je tedy nutné posílat na Slovensko.
    O termínu dodání Panea informuje jen obecně a ani tento termín nedodržela. Na emailový dotaz jsem dostal pouze odpověď, že termín prověřují. Neprověřili zřejmě nic nebo mě o tom alespoň neinformovali. O termínu dodání mě nakonec po dalších 4 dnech informovala přepravní společnost a to formou "zboží vám přivezeme dnes do 15h".
    Ani při nejlepší snaze nemohu bohužel tento obchod doporučit. Ten cenový rozdíl za to podle mého názoru nestojí.

• Výhodná cena.
    • -

Doporučuji, spolehlivý e-shop.

• Možná cena
    • Nekomunikují
    • Telefon nezvedají
    • Na email odpověd po více ja týdnu!!

Jsem zvědav jestli budu někdy reklaovat

• Nekomunikaci!!!
    • Komunikace!!!!

Nekomunikují!!!

• Dobrá cena

Poslali pouze 1 ze 2 objednaných výrobků. Na email, co se stalo s tím druhým odpověděli následující den, ale od té doby, týden ticho :-(

• Žádné
    • U tohoto dodavatele panuje veliký chaos. Neví tam co a kde poslají.

Pokud možno, vyhnete se jim.

• vyborna cena v porovnani s konkurencnimi obchody
    • nema

vyplati si porovnat a ceny a objednat zde kdy pri dobrecenne je zarucen kvalitni servis i zaruka

• + NEJNIZSSI CENA NA TRHU, USPORA 3000 OPROTI DALSIMU NEJLEVNEJSIMU E-SHOPU
    • ABSOLUTNE NEZVEDAJI TELEFONY.
    • KOMUNIKUJI POUZE PRES EMAIL

Kdyby zvedali telefony tak maji 100 %

• Nízká cena
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Špatná komunikace

Jen doufám, že mi ta pračka někdy přijde.

• Apsolutní nedostatek komunikace.

Týden jsem čekal na jakoukoliv zprávu,než se uráčili mi napsat,že je tovar nedostupný!!Dlouhodobě!!
    Bych řek,že zásadně a dlouhodobě nedoporučuji!

• Nemohl jsem vůbec komunikovat přes telefon.musel jsem všechno resiy přes mail.po zrušení objednávky udělal jsem podle instrukcí : poslal jsem produkt spatky odkud přišlo.a po měsíci jsem dozvěděl že ta adresa bylo jenom tranzitní sklad.a čekám už 2 měsíce ze to přijde spatky a zatím nic.koupil jsem muxer za 7600kc.produkt vůbec neseděl s specifikaci co bylo uvedeno na webovém stránce.
    Teď nevíme kam se obrátit?!

Komunikace s obchodem byla příjemná. Zboží bylo ze všech nabídek nejlevnější. Doprava po Praze zdarma s donáškou před dveře bytu.

• Cena...
    • Doprava
    • Najednou někdo zavolá ze je před domem...

• Nedodání zboží a žádná informace o nedodaném zboží!

• nízká cena, dobrá a rychlá komunikace, nízká cena dopravy