• Nedoruci zboží
    • Měsíc před Vánoci objednáno ( zboží bylo skladem ) a přesto nebylo doručeno!

Hrůza !!! Takhle to dopadne kdyz chcete udělat radost k Vánocům.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• nízké ceny
    • doba dodání je delší než je uvedena

byla mi přislíbena sleva za poškozené zboží, tím to ale celé skončilo

• dlouhá dodací lhůta, málo zboží na skladě

I přes to, že to nedělám ráda. Musím udílet negativní recenzi.
    Objednávku jsem udělala 17.9.2019, s tím že veškeré zboží bylo skladem a k odeslání do 72 hodin. Přišel mi email s tím že vše bude expedováno do 10 dní. Dne 27.9.2019 jsem psala na firmu email, že jsem znovu vše prověřila a že mají vše mít skladem a k odeslání do 72 hodin. Paní z firmy my volala a moc se mi omlouvala, že mají novou kolegyni a že kolegyně udělala chybu a že mi vše vyexpeduje a odešle v pondělí 30.9.2019.
    Zboží bylo bez dalšího slůvka vyexpedováno a odesláno až ve středu 2.10.2019 podle všeho ve večerních hodinách. Takže se zboží ke mě dostalo až 4.10.2019. Takže i když zboží by měla mít dle internetu firma na skladě k odeslání do 72 hodin, tak celá zásilka byla vyexpedována a tím i odeslána až za 11 dní (tj. více než 264 hodin).
    U této firmy bohužel už nikdy více objednávat nebudu.

Dobrý den, paní Jiroušová,
    Velice nás vzniklá situace mrzí, ale celý proces od přijetí Vaší objednávky až k odeslání objednávky dělají lidé a ty bohužel chyby občas dělají. Každý je občas děláme... Proto se doba dodání prodloužila o pár dnů ( nemůžete započítávat dva víkendy, to žádná doručovací služba nepracuje ).
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace.
    Bitterlichová Kateřina PaciPac.cz

• Na obrazku to vypada hezky, ale v realu spatne.

• Složité vrácení zboží
    • Krátká lhůta na vrácení zboží které nesedí
    • Když chcete zboží vrátit musíte vypsat několik formulářů

Zbozi po prvnim prani zmenilo barvu,povleceni nepzezilo prani na 30° 600 otacek a povolili svy to same i polstarkovy mantinel a jeho vypln.... tu jsem prala uplne bez zdimani jak je napsano v popisu....
    Barvy na body vybledli...
    O jejich vernostnim programu radeji ani nemluvim!!!!
    Uz neobjednam!

Reakce obchodu PaciPac.cz

Dobrý den, jsme strašně rádi, že si už u nás neobjednáte, protože komunikace a celé vyřizování objednávek s Vámi byla skutečně pro naše zaměstnance velmi negativní zkušenost. Svých zákazníků si velice vážíme, snažíme se vyjít vstříc jak jen to jde, ale bohužel v tomto případě, i kdyby jsme se postavili na hlavu, tak nevyhovíme. Přejeme Vám, ať najdete eshop, se kterým budete maximálně spokojená. :) Mějte se krásně, za PaciPac.cz Gabriela

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• je to levný

zboží z Polska bohužel odpovídá polské kvalitě...hračky pro děti smrděly zatuchlinou, matrace od klínového polštáře se drolí, když sundavám povlak.

Reakce obchodu PaciPac.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás, že produkty hodnotíte takto negativně, ale pokud se zbožím nejste spokojená, proč zboží nevrátíte zpátky?:) Proplatíme Vám obratem poštovné i hodnotu zboží tak, jak je našim pravidlem u všech zákazníků, čili vůbec nic neztrácíte. Stačí se nám ozvat na [email protected] a vše je vyřešeno k Vaší spokojenosti.:) Vůbec nás neváhejte kontaktovat, rádi pomůžeme. Za pacipac.cz Gabriela

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.