I přes veškeré špatné recenze co jsem o tomto e-shopu četla, tak za sebe musím říct, že jsem byla překvapená. Z počátku když nepřišel potvrzovací e-mail, tak jsem byla nervózní, kontaktovala jsem jej. Paní z Pacipac se mi vzápětí ozvala a udělala vše proto, aby mi objednávka přišla v termínu, který jsem potřebovala. Za mne všechna čest. Děkuju

• dlouhá doba čekání

Slibují, nedodají

• zboží, které mají psané skladem, tak na skladu vůbec není
    • dlouhá doba než na objednávku vůbec zareagují

Koupil jsem zde jeden kus zboží, které měli psané skladem u nich k odeslání do 72 hodin. Potřeboval jsem to za týden na dětskou oslavu. Druhý den po objednávce ještě přišlo potvrzení, že co nejrychleji odesílají. Pak se týden nic nedělo a v ten den, kdy jsem zboží potřeboval mít doma, tak přišel email, že to na skladu nemají a výrobce nedodá. Když čtu ostatní recenze, tak e-shop by patřilo okamžitě zavřít. Hnus takové chování.

Vse probehlo v naprostem.poradku, spokojenosti

Vše OK

• Velký výběr
    • Nízké ceny
    • Dlouhé doby dodání, ačkoli zboží je skladem

Veškeré mnou vybrané zboží bylo skladem, zaplatila jsem ihned online kartou a ačkoli je to již týden, mimo automatického potvrzení objednávky nemám žádné další zprávy a pochopitelně ani zaplacené zboží. Tak uvidím, jak bude odchod postupovat dál, ale dosavadní dojem už těžko napraví...

Reakce obchodu PaciPac.cz

Dobrý deň! Ďakujeme za Vašu reakciu. Bohužiaľ u jednej položky bola dlhšia doručovacia doba. Budeme Vás kontaktovať, aby sme sa dohodli, ako by ste chceli pokračovať s objednávkou. Ďakujeme! S pozdravom, tým PaciPac

• Řešení chyb

Můj komentář bude kladný i negativní zároveň. Negativní v tom že bohužel má obchod velice nepřehledný eschop. U zboží které jsem objednala z důvodu, že se jedná o více kusů se ukázalo, že se jednalo jen o jeden kus. Tolik k té negativitě. Zbytek už bude kladný. Hned druhý den mi volala paní, aby se ujistila, že jsem inzerát pochopila správně, což se ukázalo jako správný krok, inzerát byl pochopený špatně, i když hlavně proto že byl špatně napsaný. S paní jsem se teda dohodla na zrušeni objednávky a ona mi slíbila vrácení peněz hned druhý den, což opravdu splnili. Plusové body dávám velmi všímavím zaměstnancům, ještě se mi nestalo aby si případného omylu všimli někde sami. Mínus? Opravdu zapracujte na přehlednosti zboží ktere inzerujete. Závěrem chci říct, že i když k obchodu nakonec vůbec nedošlo tak si velmi cením reakce z vaší strany.

Reakce obchodu PaciPac.cz

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu, budeme pracovať na zlepšení prehľadnosti našej webovej stránky. S pozdravom, tým PaciPac

• Vůbec neposlali, vůbec nereaguji na e-mail

Reakce obchodu PaciPac.cz

Dobrý deň! Ako som Vám to povedala aj cez telefón, v objednávke ste mali položku s dlhšiu doručovaciu dobou, maximálne do 21 pracovných dní. Bola ste o tom informovaná v potvrdzovacom e-maile. Na Vašu emailovú správu sme tiež reagovali ešte 11. 6. 2021 09:11. S pozdravom, tým PaciPac

• V případě že objednáte více věci a jedna z nich není okamžitě dostupná, musíte čekat nesmírně dlouho na dodání celé objednávky,. Jsem zklamaná

Reakce obchodu PaciPac.cz

Dobrý deň! Ďakujeme za reakciu. Vo Vašej objednávke bola položka, ktorá mala dlhšiu doručovaciu dobu. Objednávka bola vytvorená 13.4 a bude dnes 22.4 odoslaná. Stačí nás kontaktovať vždy na +420 602 674 182, alebo na [email protected] a radi pomôžeme s prípadnými problémami, ktoré môžu mať naši zákazníci. Ďakujeme! S pozdravom, tým PaciPac

Objednávka byla zaplacena ale zásilka vůbec nedorazila.
    Nulová komunikace ze strany obchodu.

Reakce obchodu PaciPac.cz

Dobrý deň! Ďakujeme za reakciu. Vo Vašej objednávke boli položky skladom u dodávateľa, ako sme mali uvedené aj v potvrdzovaciom emailu. Kontaktovať nás môžete na +420 602 674 182, alebo na [email protected]. Vaša objednávka je už kompletná a bola dnes odoslaná. Ďakujeme za trpezlivosť! S pozdravom, tým PaciPac

No je velice zajímavé, že ani po 23 dnech mi nebylo sděleno ani emailem ani jinak, kdy mi zboží bude doručeno, ale hned den po objednání se objevil email jestli sem spokojená s nákupem....
    Těžko posoudit moji spokojenost když my zboží ještě nebylo doručeno bez jakéhokoli vysvětlení....
    Doufám že tedy v následujících dnech mi zboží bude doručeno jinak budu nucena objednávku zrušit a objednat si zboží na jiném eshopu.
    Což bych nerada.

Reakce obchodu PaciPac.cz

Dobrý deň! Ďakujeme za Vašu reakciu. V objednávke ste mali jednu položku s doručovaciu dobou maximálne do 21 pracovných dní, ktorá je šitá na zákazku: Kapsář 40 x 65 cm - Mini hvězdičky bílé na šedém podkladu. Vaša objednávka bola vytvorená 20.3.2021, a 21 pracovných dní od vytvorení objedávky je 21.4. Dostupnosti máme uvedené u každých produktoch. Kontaktjute nás na 602-674-182 alebo na [email protected] a radi Vám pomôžeme s Vašou objednávkou. S pozdravom, tým PaciPac

• Balíček mi nedorazil a ani mi nikdo neodpověděl na můj E-mail jak to s nim vypadá ,...

Reakce obchodu PaciPac.cz

Dobrý deň! Ďakujeme za Vašu reakciu. Vaša zásielka bola 12.04.2021 10:22:03 odoslaná. V objednávke ste mali položky s dlhšiou doručovaciu dobou, a bola ste o tom informovaná v potvrdzovaciom emailu. Email od Vás evidujeme z 7. 4. 2021 10:34 a odpovedali sme Vám 7. 4. 2021 12:27. Prosím skontrolujte aj Vašu spam poštu. Ďakujeme!

Vše v pořádku, trochu delší dodací lhůta, ale na objednané zboží jsme nespěchali.

Reakce obchodu PaciPac.cz

Ďakujeme vám za Vašu reakciu :)

• Vysoká cena dopravy
    • Nekvalitní zboží

Objednala jsem si "KVALITNÍ bavlněné pleny". Přišly mi spíše hadry než pleny, z nichž už po vyndání ze sáčku všude lítal bavlněný prach. Po vyprání (což je před prvním použití nutné, ale prala jsem jen na 60, nikoliv na deklarovaných 95 st. C) se pleny zcela zdeformovaly. Při praní ze s nich na mnoha a mnoha místech vytahaly nitě. Konce plen nejsou zaobroubené, takže se pářou. Při praní dalšího prádla jsem zjistila, že pleny znečistily pračku tak, jako bych vyprala papírový kapesník - na prádle, které jsem prala po nich zůstaly všude bílé fuflíky, nitě, prach. Při žehlení tento bavlněný prach pokryl nejen celé žehlicí prkno, ale i podlahu. Mám doma dvacet let staré pleny (nyní již jen na úklid), ale pořád jsou v nesrovnatelně lepším stavu, než tyto "kvalitní" nové. To, co mi z obchodu přišlo, je skutečné peklo. Už si tam nikdy nic neobjednám.

Reakce obchodu PaciPac.cz

Ďakujeme za Vašu reakciu. Je nám ľúto, že nie ste spokojná. Našim zákazníkom sa vždy snažíme prinášať najlepšiu kvalitu. Stačí nás kontaktovať na : [email protected], alebo: +420 602 674 182, aby sme Vám mohli pomôcť s reklamáciou/odstúpením od kúpnej zmluvy. Ďakujeme! S pozdravom, tým PaciPac

• Zboží mi mělo přijít do 21 dnů. Je to už přes měsíc a stále nic a nikdo se ani neozval a na stránkách není žádný kontakt.

Reakce obchodu PaciPac.cz

Dobrý deň! U každých produktoch je uvedená doba dodania. U niektorých produktoch doba dodania môže byť až do 21 pracovných dní. Kontaktovať nás vždy môžete na : [email protected], alebo: +420 602 674 182, tie informácie máme uvedené na našej stránke. Ďakujeme! S pozdravom, tým PaciPac

• Minimální komunikace
    • Dlouhá doba dodání