Bohužel musím udělit negativní hodnocení, jelikož jsem z e-shopu objednala figurky na dort, které sice přišly ve velmi krátké době, ale jedna z figurek byla uprostřed zlomená. Ihned jsem kontaktovala e-shop nicméně dvakrát byl můj email ignorován, spojit se telefonicky se mi rovněž nepodařilo. Po dvou dnech mi byl navržen postup, ať figurky zašlu nazpět a budou mi vráceny peníze. Pochopitelně jsem s návrhovým postupem nesouhlasila vzhledem k tomu, že jsem figurky objednala na oslavu, která měla proběhnout v následujících dnech. Nakonec mi bylo navrženo zaslat jen poškozený kus, což jsem udělala (včetně vyplnění reklamačního formuláře - což bylo časově náročné). Očekávala jsem zaslání nového kusů obratem. Dodnes nepřišla žádná odezva. Oslava proběhla již před týdnem a z e-shopu žádné vyjádření. Nedoporučuji.

Reakce obchodu OzdobDort.cz

Omlouváme se za komplikace, již koukám, že bylo všechno vyřešeno emailově.
    (Ihned jsem kontaktovala e-shop nicméně dvakrát byl můj email ignorován) - První email jste napsala: Petra Linde, 09.04.2024 16:48, tedy po pracovní době, samozřejmě vám neměl kdo odpovědět.
    (telefonicky se mi rovněž nepodařilo) - Telefonicky se dovoláte pouze v pracovní době od 8 - 16h.
    Druhý email jste napsala ihned druhý den: Petra Linde, 10.04.2024 11:07 a do dvou hodin vám bylo odpovězeno: Lukáš Bílka, 10.04.2024 12:57, tedy kolega se vám ozval ihned druhý pracovní den a ne po dvou dnech jak píšete.
    Kolega postupoval správně a prvně vám nabídl vrácení peněz a pak tedy zaslání nového kusu, ale je vždy potřeba poničení kus zaslat zpět k nám na sklad.
    Ano nový kus se vám měl odeslat obratem ihned po odeslání poškozeného kusu, tedy kolega chyboval a byl na to upozorněn.

ozdobdort.cz

• Využívá služby nespolehlivé společnosti.

Reakce obchodu OzdobDort.cz

Omlouvám se za přepravce, bohužel za přepravce neručíme. Zvolila jste si přepravce GLS, máme zkušenosti, že umí doručit i do druhého dne.
    Dle sledování, vaší zásilku nedoručili kvůli neúplné adrese a zásilku uložili, nyní se vrací k nám na sklad.

Ozdobdort.cz

Nedodali kompletní zboží a tvrdí, že dodali. Bohužel slovo proti slovu, když jsem chtěla vidět záznam o zabalení objednávky (který prý mají) tak už se nikdo neozval. Naštěstí je mnoho eshopů, kde se stejné zboží dá koupit.

Reakce obchodu OzdobDort.cz

Kolega vám napsal, že chybějící produkt vám byl zaslán dle kamerového záznamu, napsala jste o video záznam 12.3 ve 17:18 večer. Než jsme stihli stáhnout video záznam, už jste napsala další email, že na vás nereagujeme. Kamerový záznam se vám zaslal dne 14.3.
    Dle kamerového záznamu vám byla gelová barva zaslána.

Ozdobdort.cz

• Na stránkách je uvedeno, že vše označené "skladem"je dostupné,ale je to milná informace
    • V neděli večer jsem objednala a připlatila si express poslání... balík dorazil ve čtvrtek večer:(
    • Pomalá komunikace

Zboží jsem nakupovala s předstihem,ale zboží mi bylo doručeno na poslední chvíli s chybějícím produktem.O tom, že ho nemají na skladě mě informovali pozdě .. nedoporučuji, nespolehlivé

Děkujeme za vaší recenzi:
    - omlouváme se, občas se stane, že daní produkt se vyprodá.
    - V neděli večer jste neobjednala, objednala jste 22.1 v Pondělí ve 23:30h večer
    Ihned 23.1 jsme vás kontaktovali, že nemůžeme dohledat jeden produkt, 24.1 bylo odesláno.

Ozdobdort.cz

• Dodána polámaná - nepoužitelná oplatka z jedlého papíru na dort. Zabalena byla dokonale, obaly poškozeny nebyly. K rozlámání muselo dojít u dodavatele, nikoli u dopravce.

Jestliže zasílá poškozené zboží, u něhož se kvůli nízké prodejní ceně (cca 100,- Kč) dá předpokládat, že nebude reklamováno, jde o nesolidního prodejce.

Reakce obchodu OzdobDort.cz

Děkujeme za vaší recenzi, jedlý papír na 100% od nás odjelo v pořádku a v celku. (Dle kamerového záznamu)
    Jedlý papír se vždy vkládá mezi dva kartony, ale není 100% jistota, že se karton nezlomí a nepoláme jedlý papír.
    Zboží máte u sebe od 26.1 ale stále neevidujeme od vás reklamaci na zboží, prosím o kontaktování [email protected].

• Výběr
    • Balení zboží
    • Nulová komunikace
    • Vyšší ceny než u konkurence

Zboží bylo naházeno do krabice (něco v originálním obalu, něco v napůl rozbaleném neoriginálním obalu, něco úplně bez obalu) bez výplňových materiálů, takže např. plechová forma na dort (vložená do nezavřeného tenkého sáčku) byla promáčklá. Zkoušela jsem obchod kontaktovat: 3x se mi e-mail vrátil, na Fb nemožnost psaní zpráv a na IG mi nikdo neodpověděl.

na obrázku je uplně něco jiného,než mi přišlo

Objednáno v úterý, dodáno do Balíkovny další pondělí

• Velký výběr
    • Zboží přišlo poničené již z výroby
    • Obchod nekomunikuje

Objednala jsem silikonovou formičku, která měla silikon poničený již z výroby.Původně jsem označila jako zničená pouze dvě vykrajovátka, ale po bližším zkoumání byly funkční maximálně dvě formičky. Obchod nekomunikuje a zřejmě omylem se ke mně dostala jejich emailová komunikace, jelikož jsem posílala fotografie na jeden z uvedených emailů. Text emailu:
    Dobrý den!

Zákaznice nám reklmuje formičku viz příloha. Chtěli jsme vyřešit interně s výměnou a prodat to ve slevě, ale všechny formy jsou stejně vadné.

Mohu se zeptat jaký navrhujete postup - náklady na stažení výrobku od zákaznice jsou cca v ceně produktu.

Celkem se jedná o 5ks, které máme skladem a jeden kus u zákaznice.

A od té dobry ticho po pěšině, takže nedoporučuji!

Reakce obchodu OzdobDort.cz

zjistím stav, zítra vás budeme kontaktovat a vše napravíme.

• Objednáno v pondělí 8.1.2024 je 15.1. 2024 a objednávka nebyla doručena

8.1.2024 v pondělí jsem objednal tisk na fondánovém listu na dva narozeninové dorty . S tím že oslava proběhla v sobotu 13.1.2024. Dnes je 15.1.2024 a zatím jsem vůbec nedostal upozornění ze zásilkovny že balík budou doručovat. Do obchodu jsem volal ve středu 10.1.2024 a pani řekla že budou balíček odesílat. Ve čtvrtek jsem dostal upozornení že balíček byl právě zabalen. Obchod nemá možnost platby na dobíru ,asi dobře vědí proč !!! Zboží už nepotřebuji, protože dorty jsou snězené!!! vrátit to nemůžu protože se jednalo o zboží na zakázku. moje nejhorší zkušenost s online obchodem. Nikomu nedoporučuji tenhle obchod . Doporučuji všechny ostatní hlavně Dekodort.cz , Dortisimo.cz . Moje chyba že jsem měl potřebu objednávat jinde než jsem zvyklý. Nikdy jsem nikomu nenapsal negativní hodnocení ale Váš obchod si nic jiného nezaslouží.

Reakce obchodu OzdobDort.cz

omlouváme se za komplikace, zjistím stav a budeme vás informovat.

Svoboda Karel

Vsechno v poradku s objednavkou i placenim. Jen eshop posila mraky mailu a je to hrozne otravne.

• zavádějící a nekompletní popis zboží
    • nezveřejňují negativní avšak pravdivé recenze zboží

Temperovací přístroj na čokoládu Städter 330078 jsem si koupila pro temperování čokolády, protože přístroj má kolečko pro přesné nastavení teploty a podle popisu na https://www.ozdobdort.cz/temperovaci-pristroj-na-cokoladu umožňuje udržování čokolády na dosažené teplotě, viz
    podrobný popis obsahující hodnocení foodblogera s tímto textem: "díky stálému udržování teploty můžete s čokoládou pracovat podstatně déle" a také "Nádobu vložíme zpět do přístroje, který nám bude požadovanou teplotu udržovat". Ovšem když jsem přístroj vybalila, našla jsem u něj přiložený tištěný návod k použití (který je dostupný i na stránce produktu pod "Soubory ke stažení", který mně ovšem nenapadlo si přečíst předem - moje chyba) a ten přesně říká "Přístroj je určen k rozpouštění čokolády v souladu s uvedenými pokyny. NEPOUŽÍVEJTE ČISTĚ K UDRŽOVÁNÍ TEPLOTY." No a druhý důvod proč si přístroj nekoupit a nevěřit popisům v "ozdobdort.cz" je tento údaj ve stejném odstavci: "TEPLOTY UVEDENÉ NA PŘÍSTROJI JSOU PŘIBLIŽNÉ ORIENTAČNÍ HODNOTY". Protože při práci s čokoládou je nutné dosáhnout a udržet přesné teploty pokud chceme čokoládu správně vytemperovat no, a to tento přístroj neumí. Když jsem výše uvedené skutečnosti napsala do recenze produktu přímo na stránku odzdobdort.cz, zveřejnili toto: "Příspěvek není zobrazen, protože porušoval pravidla diskuze na tomto webu." Pěkné, že ? Využívám tedy možnosti zveřejnit to zde.

Reakce obchodu OzdobDort.cz

Níže zasílám vyjádření přímo od výrobce Städter:

Děkuji za Váš e-mail.
    Temperovací zařízení lze použít k udržení teploty čokolády, jen by nemělo být ponecháno bez dozoru po dlouhou dobu.
    V našem popisu to není jasně uvedeno. Budu to řešit s vedením, aby byly další pokyny upraveny.
    Nastavení teploty není přibližné. Spotřebič nelze nastavit přesně na jeden stupeň.
    To je však také uvedeno v pokynech. Vždy záleží na množství čokolády, kde měříte nebo zda pravidelně mícháte.
    Je to spotřebič pro běžné použití v domácnosti a není určen pro gastronomii.

Budeme vás kontaktovat abych vaší situaci vyřešili.

Stále se víčka povoluji

Reakce obchodu OzdobDort.cz

pokud se problém přetrvává prosím reklamujte zboží.

Svoboda Karel

Držák na lízátka přišel šipnavý, průřezy jsou neočištěné a díry mělké a lízátka v něm nedrží

Reakce obchodu OzdobDort.cz

Omlouváme se vám za koplikace, prosím zašlete nám reklamaci na zboží.

Svoboda Karel

Marcipánove figurky přišli rozbité a neodpovídali reálným postavičkám.Spatne zabaleno.

Reakce obchodu OzdobDort.cz

omlouváme se vám za komplikace, prosím zašlete nám fotografie poškození, vrátíme vám peníze.

Svoboda Karel

Neskutečně nepříjemná a arogantní prodavačka. Člověk má pocit, že jí obtěžuje.

Reakce obchodu OzdobDort.cz

Prosím o čas a den kdy jste byla na prodejně, abychom se zpětně podívali na kamerový záznam a mohli se vám k tomu vyjádřit.

Ozdobdort.cz

Přes týden čekám. Už zboží ani nepotřebuji

Reakce obchodu OzdobDort.cz

Děkujeme za vaše recenze, jak jste byla informovaná emailem, vaše zásilka byla ztracená přepravcem.
    Byl zadán požadavek na vrácení peněz, peníze byli vráceni 5.1.

• Do
    dnešního dne od dopravce zásilka nedorazila, proto jsem znovu objednala
    , ale ne u tohoto dopravce

• Dlouhá dodací doba

• Objednané zboží nebylo kompletně doručeno, jedlý papír přišel poškozen, druhý nedoručen.
    • Zákaznický servis

Objednávka nepřišla kompletní, část byla poškozena, jedna věc chyběla. Zákaznický servis na telefonu nepříjemný, opravdu velké zklamání. Nakonec trouble vyřešen, ale už nevyužiji.