Obchod je normální,
    fotopast nefunguje!

Nabízí zboží které nemají. Naštěstí poměrně rychle vrátili platbu.

• Zákaznický servis lže jako když tiskne

• Neferovost

Vraceni zbozi a vraceni penez je u nich problem...

• dodací lhůta

Vzhledem k tomu, že zboží bylo uvedeno jako skladem, osmidenní dodací lhůta mi přijde opravdu velmi špatná.

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme a zároveň se omlouváme za vzniklé komplikace, které byly způsobeny výpadkem skladového systému, jenž se nám stává sporadicky a bohužel tomu bylo ve Vašem případě, kolektiv Oxe.cz.

• Zboží přišlo později než bylo uvedeno,velmi drahé poštovné za tak malou věc.

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení si vážíme. Co se týká přepravní doby, zásilku jste u nás objednala 29. 11. v 16:37 a zásilku jsme tedy mohli expedovat až následující den kvůli svozu od přepravce, a to 30. 11., kdy také zásilka byla předána přepravci. Zásilka Vám byla doručena 2. 12. O ceně přepravného jste byla informována jako v košíku, tak i v potvrzení objednávky. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Oxe.cz.

Lháři a lenoši :(

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení vážíme. Zároveň se omlouváme za vzniklé komplikace, které vznikly chybou v obsahu balení. Nicméně druhý den jsme Vám chybějící položku doposlali a ujišťovali se, zda Vám byla doručena, děkujeme za pochopení, kolektiv Oxe.cz.

• Hlavní slabinou vidím komunikaci a reklamaci. Po 3 měsících provozu fotopast vypověděla službu. To není nic neobvyklého, ale po 3 měsících to nepotěši. Fotopast jsem odeslal zpět na společnost AJ Trade k reklamaci zboží. Po několika dnech jsem pro jistotu telefonicky ověřil, zda fotopast dostali a zda je věc v řešení, protože nemám žádnou zpravu.Bylo mi sděleno, že fotopast je v servisu a ze se cela vec resi. Po mesici mi prisla fotopast zpet, ale k memu prekvapení vubec nevyzvedlá s nalepkou nevyzvednuto. Po dalsím telefonickém kontaktu byla spousta historek. Nakonec navrzeno reseni takove, ze se spojím primo s dodavatelem a budu cekat dalsi měsíc na opravu. Tzn po koupi 3 mesice produkt fungoval, mesic se valel nekde na poste a pote ho mam poslat opet nekam dále a cekat dalsi minimalne mesic. Zvažte koupi zbozi v tomto obchode, nebo se modlete, aby zakoupene zbozi fungovalo alespon 2 roky.

Rozhodně ne. Reklamace zboží je zoufala. Koupě a dodání v pořádku. Ale je to o tom jen vydělat peníze a další problémy již neřešit.

Reakce obchodu Oxe.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a podkladů pro zlepšení našich poskytovaných služeb. Za vzniklé komplikace se omlouváme, kolektiv Oxe.cz.

• nekontroluje si funkčnost zboží před odesláním

Reakce obchodu Oxe.cz

Vaší připomínky si vážíme, je pro nás motivací pro další práci, kolektiv Oxe.cz.

Zboží dorazilo, ale bez českého návodu a navíc nefunguje. Jdou pouze hodinky, ale ostatní funkce nejdou. Jelikož jsem od pondělí do pátku mimo uzemí republiky, tak na reklamaci nemám čas, takže zase jedna drahá zkušenost z internetového obchodu.
    Jinak co se týká rychlosti doručení,tak ta neměla chybu - perfektní.

Reakce obchodu Oxe.cz

velmi se omlouváme za vzniklé komplikace a nepřiložení českého návodu, který tam naši pracovníci omylem zapomněli přibalit. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dobou dodání, kolektiv Oxe.cz.

• zboží bylo již zabaleno jako neúplné

nedoporučuji, chybí kontrola expedice, může to být i tak, že je vrácené reklamované zboží prodáváno znovu jako bezvadné a čeká se, jak to dopadne

Reakce obchodu Oxe.cz

i přes provedenou kontrolu expedice jsme si nevšimli neúplnosti výrobku, který nám byl zaslán od dodavatele. Mrzí nás, že jste nás po obdržení neúplného výrobku nekontaktoval abychom vzniklé závady vyřešily, Oxe.cz.

• Nedodali jste český návod !!!

Na přiloženém CD disku je pouze čínska a anglická verze. Český návod, který je přes internet dostupný, je nedostatečný. Stejný manuál, který jste s výrobkem dodali v anglické verzi, dodávejte na českém trhu i v české verzi

Reakce obchodu Oxe.cz

český návod přikládáme ke všem produktům z našeho e-shopu. Bohužel Vám omylem nebyl přibalen.Za vzniklé potíže se omlouváme. Děkujeme za Váš příspěvek, bude pro nás inspirací pro zlepšení našeho e-shopu, Oxe.cz.

• Levá ruka neví, co dělá pravá

Možná nakoupíte, možná ne.

Reakce obchodu Oxe.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, Oxe.cz.