• Žádné.
    • Dlouhé čekání,web který není včas aktualizován.

Spokojená jsem nebyla,na webu jsou věci které ve skutečnosti na skladě nemáte a pak se to musí měnit!Navíc čekám již 10 dní na hadry který měli být v vánocům.KATASTROFA!Myslím že po prvním nákupu se už nikdo nevrátí,protože ho odradí dvě základní věci-nedostupnost a dlouhé čekání,jinde je to do třech dní!A to oblečení nakupuji každý měsíc,váš obchod mě zklamal!

• komunikace

zboží jsem objednala a stále nic nedorazilo-ani informace kdy bude dodáno jen info že zboží bylo objednáno od dodavatele...tak snad se dočkám

Jedno tričko nebylo skladem a ani po tak dlouhé době jej zásilka neobsahovala. Druhé tričko mělo jinou velikost. Vracet ale nebudu, zbytečné starosti. Snad to poslední přijde... Ostatní OK. Cena triček je ale hezká. Příští nákup si rozmyslím podle ne/doručení toho posledního trička.

• zboží za výhodné ceny
    • dodací lhůta

Momentálně nemohu doporučit. Zboží zatím nedorazilo, ani nemám informace o jeho dodání.

• Ještě mě nic nedorazilo

• Dlouhá doba dodání.Je to již 10 dnů a zboží zatím nedorazilo

• Lživé informace na stránkách.

• dodací lhůta

• Kvalitu zboží.(měl jsem roztrhané vnitřky kapes)

Reakce obchodu OUTLETOBCHOD.CZ

Dobrý den, mrzí nás, že jste měl se zbožím potíže. Pokud byly roztržené vnitřky kapes prosím pochopte, že není v našich silách takovýto typ závady odhalit.
    Každopádně máte právo zboží bez udání důvodu vrátit do 14dnů od převzetí zásilky, případně můžete zboží reklamovat.

S pozdravem OUTLETOBCHOD.CZ

• Ze čtyř objednaných triček mi poslali jen tři s omluvou, že jedno nebylo na skladu dodavatele (zřejmě jim je nedodal jiný eshop ze zahraničí??)
    • Ačkoli jsem zatrhl, že chci zboží poslat českou poštou, abych si ho vyzvedl dle mých možností v klidu na poště, bylo posláno balíkovou službou takže jsem se musel domluvit se službou na převzetí. Pro někoho je balíková služba výhoda pro mne komplikace navíc.

Reakce obchodu OUTLETOBCHOD.CZ

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyl s obchodem spokojen.
    Ano, jedno triko bylo opravdu již nedostupné, proto jsme vás s omlovou o tomto stavu informovali.
    Co se týče dopravy, dopravu Českou poštou nenabízíme. Musel jste se tedy splést.

S pozdravem, OUTLETOBCHOD.CZ

• inzeruji vetsi velikosti
    • po objednavce stale zadny kontakt, nemam jak zaplatit a na telefon nereaguji

zbytecna ztrata casu

• podle toho že mi zboží ještě nedorazilo tak to je ta slabina!!!!!!!!!

• aktuálnost nabízeného zboží

• zboží šlo objednat i přes to, že již nebylo prodáváno.

Objednala jsem dárek pro manžela, ovšem obchodem byla objednávka zrušena. Tím bylo i po překvapení.

Nemám co hodnotit. Myslím, pokud není možno dodat objednané zboží, je slušností dát vedět z jakého důvodu.
    Děkuji

• zboží zatím nemám

zboží zatím nemám

• dlouhé dodací lhůty

• výhhodná cena
    • dlouhá dodací lhůta

velmi dobrá nabídka zboží, dlouhá doba dodání

• Příspěvek odstraněn na žádost zákazníka.

• n