• priaznive ceny
    • v pripade vratenia tovaru nezrozumitelne podmienky vratenia

-tovar dosiel v poriadku, neposkodeny,ale cena tovaru+ doprava sa lisila o + 10 eur, zrejme slovensky prepravca si to prepocitava zahadnym kurzom
    -tovar po rozbaleni vykazoval chybu, tovar som po telefonickom dohovore poslal spat 19.12.2013, tovar dosiel predavajucemu 23.12.2013,kedy bol neuspesne doruceny, po dnesnom preverovani (7.1.2014) mi bolo oznamene ze tovar nemaju, ze problem je na poste ( tovar ulozeny na poste koli neprebratiu) zla komunikacia, resp. bordel v zasielkach
    -hned na zaciatku problem, takze som zvedavy ako to dopadne s vratenim penazi alebo noveho tovaru, ktory skontroluju pred odoslanim ( teda pokial sa moj balik najde)

Děkujeme za recenzi.

Váš tým Outlet-DMT.cz

• Prodává nekompletní a zřejmě již použité zboží bez originálních obalů a bez upozornění na tuto skutečnost.

Opakovaně se mi pokusili prodat zboží, které již bylo patrně použité. Trochu to zachraňuje slečna Štefková.
    Díky osobnímu odběru jsem na to přišel. Kdybych si zboží nechal zaslat poštou, měl bych teď před sebou patrně obtížnou anabázi reklamace.
    Jinak rozhodně nedoporučuji!

Vážený Pane,
    zakoupil jste si Suunto produkt z doprodeje skladových zásob.
    Jelikož výrobce vkládá baterie přímo do tzv. PPDů nechal jsem je vyměnit protože zboží leželo dlouho na skladu.
    Je mi líto že došlo k nedorozumění. Nicméně Outlet prodává zboží z výprodeje a toto někdy musíme udělat abychom pak neřešili reklamace "nefunkčního" zboží.
    Přeji Vám pěkné svátky.

• Chtěl jsem koupit sestře na vánoce termohrnek Nikon, jelikož má foťák Nikon
    • Po doruční jsem otevřel balík zboží bylo v pořádku až na jednu věc
    • Místo nápisu Nikon stálo na termohrnku velkým nápis NICAN made in china
    • Když jsem chtěl zboží znovu vyhledat v eshopu: "zboží nebylo nalezeno"
    • Když jsem se chtěl odhlásit, stránka se mi úplně zavřela.
    • Takže nebudu zboží ani reklamovat jelikož se obávám, že bych už neviděl ani termohrnek ani peníze.

OBCHOD ROZOHODNĚ NEDOPORUČUJI SPÍŠE ZVAŽUJI PODÁNÍ STÍŽNOSTI U ČOI!!!

Reakce obchodu Outlet-DMT.cz

za toto se omlouváme. Zboží prosím zašlete zpět a peníze Vám vrátíme na účet.
    Omlouvám se a přeji pěkný den.

• velmi složité nakupování
    • nejasné nakupovcí podmínky

odradila bych je

• velmi špatná komunikace
    • neochota pracovníků
    • Zboží přišlo nefunkční a následné jednání společnosti bylo příšerné

Velmi špatná komunikace, operátorka nepříjemná a velmi strohá, v rozhovoru cítíte, že s Vámi nechce už dále komunikovat a jak jí to obtěžuje. Zakoupený tablet přišel nefunkčí a po okamžité telefonické komunikaci jsem byla přes 5 minut přepojována na další a další lidi. Ihned druhý den jsem poslala zboží zpět poštou, tak aby balík dorazil hned další den jim na adresu do ruky a za další 3 dny mi paní Štefková do telefonu oznámí, že balík ještě neotevřela a podívá se na něj až v pondělí. Tablet byl dárek pro syna a vidět to velké zklamání, že zboží je nefunkční ( za což obchod nemohl ) a potom tu neochotu vyměnit zboží co nejdříve, nebylo příjemné. Za týden a půl přišel další tablet a po 30 minutách opět nefungoval. Bylo to velmi nemilé zjištění, že se jedná o ten stejný tablet, ale pouze opravený. Takže za cenu nového tabletu přišlo opravované zboží!!! A to jsme žádali o výměnu za jiný tablet a né reklamaci!!! Vůbec nechápu, jak si mohl prodejce dovolit opravit věc a prodat ji za cenu nového plně funkčního zboží. Momentálně chci vrátit peníze v rámci 14 dnů, jelikož to byla koupě přes internet. Tak snad již bude vše v pořádku. Tady již nikdy nenakoupím a všem doporučuji, pokud se při nákupu nechcete obávat, že za to, že nakoupíte s Vámi budou jednat jak s hadrem a kupujete opravdu nové zboží a né opravované za cenu nového, tak nakupte raději jinde.

Reakce obchodu Outlet-DMT.cz

Děkuji za informace. Náprava bude sjednána.
    Na druhou stranu Oulet jasně deklaruje že prodáváme zboží v doprodeji a výprodeji. Tedy Nemusí být vždy nové.
    Jelikož nevím o který obchodní případ přesně šlo nemohu než se omluvit za způsobené nepříjemnosti.

• - žádné
    • - možná cena, ale zboží mi stejně nepřišlo
    • - nepřišlo mi objednané zboží

- NEE!!
    - nenakupovat

Reakce obchodu Outlet-DMT.cz

poště se nepodařilo doručit balíček a aktuálně je uložen na poště.

Převzetí zásilky bohužel neovlivníme.

Váš tým Outlet-DMT.cz

• Tablet byl rozbalený. Hodně mi to vadilo, protože nevím, co se s ním dělo nebo nedělo, jestli to byl výstavní kus apod. Nicméně, jinak je tablet vpořádku, vypadá že je bez vizuálních vad a tudíž by mi bývalo bylo stačilo, kdyby mi to někdo předem oznámil.

Reakce obchodu Outlet-DMT.cz

V případě jakýchkoli dalších problémů pošlete zpět a vrátíme Vám peníze nebo vyměníme za nový.

Váš tým Outlet-DMT.cz

• zašlou Vám klidně použité zboží s vyplněným záručním listem na úplně někoho jiného.

Můj první nákup v tomto obchodu. Hned problém. Zboží již bylo použité. V návodu byly poznámky od jiného zákazníka a v záručním listu bylo vyplněné datum půl roku zpět a záruční list byl vystaven na někoho jiného než na mou firmu.

Tento eshop již nikdy nevyužiji!

Reakce obchodu Outlet-DMT.cz

Pokud se něco takového stalo nebylo to naším úmyslem. Zboží nám bylo dodáno i od dodavatele jako nové.
    Kontaktujte nás prosím a výrobek Vám vyměníme za nový.