• zatim nic neprislo (7 dni)

• Nererspektují ochranu osobních dat.

• Predávajú chybné výrobky

Keďže peňaženka bola kazova zips a vedeli o tom lebo balenie nebolo originálne zabalené.Uz jeden kus tej značky mám tak viem posúdiť.Nakolko som si vybral výrobok kvôli kvalite.

Reakce obchodu outdoorweb.cz

Dobrý den, je nám velmi líto pokud zboží nebylo v pořádku. V tomto připadě nabízíme vždy bud dodání nového zboží a bezplatné vyzvednutí poškozeného nebo okamžitou uhradu zaplacené částky zpět zákazníkovi. Bohužel nevidíme u váší objednávky že by jste kontaktoval náš zákaznický servis s informací co bylo špatně a dle záznamu z balení zasilky byl prodkut v originální folii.

• Nedodržení termínu dodání

Objednáno před týdnem, doteď boty nemám, jen tři e-maily, že se na tom pracuje...

• Pri objednávaní tovar uvedený skladom, no reálne ho nemali !
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

zboží bylo poškozené

Reakce obchodu outdoorweb.cz

Dobrý den, je nám velmi líto pokud zboží nebylo po doručení v pořádku. V tomto připadě nabízíme vždy bud dodání nového zboží a bezplatné vyzvednutí poškozeného nebo okamžitou uhradu zaplacené částky zpět zákazníkovi. Bohužel nevidíme u váší objednávky že by jste kontaktoval náš zákaznický servis s informací co bylo špatně.

• Výrobek nesplňuje deklarované parametry, ty jsou zřejmě z návodu nikoliv z webové stránky!!!!! Takže vlastně podvod.

Reakce obchodu outdoorweb.cz

Dobrý den, omlouváme se pokud udaje o produktu byly zavádějící, poskytovat přesné informace o nabízeném zboží je pro nás důležité a náš produktový tým opravdu tvrdě pracuje na snaze udržet v katalogu co nejvice informací ulehčujících zákazníkům výběr zboží. Někdy se však skutečně muže stát že nám výrobce poskytne nepřesná data nebo se během životního cyklu produktu mohou změnit. V tomto připadě nabízíme vždy bezplatné vrácení zboží a okamžitou uhradu zaplacené částky zpět zákazníkovi. Bohužel nevídíme u vásší objednávky že by jste kontaktoval náš zákaznický servis s informací co bylo špatně.

• Ač bylo zboží při objednání skladem a zaplaceno po dvou dnech čekání přišla informace, že je zboží nedostupné !

Reakce obchodu outdoorweb.cz

Dobrý den, je nám velmi líto že jsme nedokázali vaši objednávku realizovat. Bohužel zcela vyjímečně se může stát, že zboží není možné ve skladu dohledat a v případě že už není možné jeho doobjednání,není už v naších silách zboží dodat. Toto vždy okamžitě komunikujmeme, nabízíme kompenzaci a v případě platby předem vracíme neprodleně prostředky zpět na účet.

• Pri nákupe uvedené: dodanie do 22.12. , mal to byť vianočný darček. Je po vianociach a stále balík nedorazil.

Reakce obchodu outdoorweb.cz

velice se omlouváme, že jste nebyla spokojena s nákupem na našem eshopu. U Vámi objednaných činek jsme v době objednání uváděli výrazným nepřehlédnutelným červeným štítkem, že negarantujeme doručení do Vánoc. Ač jsme zboží předali přepravci již 19.12, bohužel se mu nepodařilo zásilku na Slovensko včas doručit. Právě z důvodu přetížení přepravců jsme u vybraného zboží uváděli, že negarantujeme doručení do Vánoc. Outdoorweb.cz

• telefonická podpora je příjemná a dokáže pomoci
    • zboží uvedené jako "Skladem - 3-5 dnů" je i po tomto termínu bez jakékoliv reakce, pouze po týdnu pošlou automatický mail, že vyřízení trvá déle než je obvyklé (I already see that Sherlock) bez náznaku, kdy by to teda mělo dorazit (to jsem se dozvěděl až na infolince a rozhodně to 3-5 dní nebylo :))
    • na maily nereagují, je lepší tam rovnou zavolat

Reakce obchodu outdoorweb.cz

Dobrý den, je nám velice líto že vyřízení vaší objednávky trvalo déle, bohužel v předvánočním období se může ojediněle stát že zakaznický seris nestihne reagovat obratem. Váš email by byl zodpovězen v řádu hodin, ale protože jste mezitím volal a objednávku stornoval už pro to nebyl důvod.

Doporučuji zimní boty vans objednat o velikost větší.
    (objednávala jsem s tím, že mi budou možná velké, jelikož boty od značky vans nosím ve velikosti 39, skladem byly jen ve velikosti 40 a nakonec sedí skvěle)

Objednané boty z outdoorweb přišly s mírným zpožděním (kvůli vánočním svátkům). Když jsem balík rozbalila, zjistila jsem, že je jedna bota na špičce promáčklá. Promáčknutí není moc výrazné, proto si boty i tak nechávám. Kromě těchto komplikací vše v pořádku.

• Ani po tydnu zbozi nedorazilo, udajne stale lezi nekde v depu a ma byt doruceno do boxu Zásilkovny. Nevim, kdo za to muze. Po stiznosti u odesilatele mne bylo napsano, ze s tim nic nemohou delat:(
    Ze Zasilkovny se nikdo neobtezoval odepsat

Reakce obchodu outdoorweb.cz

Dobrý den, je nám líto že jste nebyla spokojen s dopravou zásilkovny. Bohužel dokud přepravce neprohlásí zboží za ztracené, není možné poslat nové a v tomto připadě se čekalo na dohledání zasilky na depu. Které bohužel trvalo dva dny. Ted už vidíme zásilku na cestě do výdejního boxu, kde bude zítra k dispozici.

Dlouhá doba dodání, nejasná informace o tom, že objednávka byla přijata.

Reakce obchodu outdoorweb.cz

Dobrý den, velice se omlouváme, pokud jste nebyl s nákupem u nás spokojen. Objednal jste si batoh, u kterého jsme uváděli, že jej expedujeme nejdříve za tři pracovní dny. Informaci ohledně termínu expedice uvádíme jak v popisu produktu, tak v mailu, který po objednání zboží přijde následně zákazníkovi. Třetí pracovní den ode dne objednávky, byl tento batoh skutečně expedován a následující den doručen. Každopádně se za případné komplikace ještě jednou omlouváme. Outdoorweb.cz

na strankach maji produkty, ktere ve skutecnosti nemaji

• Obchod nedisponuje mnoho produkty, které má v nabídce

• nízké ceny
    • zavádějící údaje o dostupnosti zboží. Expedice do 3 dnů =. za týden obdržíte email o logistických problémech. v mém případě jsem čekal 13 dnů.

Pri ojednávke mali na stránke uvedené dodanie 19.9., Následne nato, mi prišla do mailu info kde bolo dodanie 21.9. No a po telefonickej komunikácii som sa dozvedela, že to bude až po 22.9. Takže som objednávku stornovala.

Reakce obchodu outdoorweb.cz

Dobrý den, velmi se omlouváme, během průběhu vaší objednávky došlo k chybě funkce, která vypočítává dostupnost a tak krátce byla na našich stránkách špatně avizovaný termín dodání zboží, kdy se špatně přepočítával víkend. Chybu jsme již opravili. Termín dodání je počítán pro dodání v čr. Na slovensko je tedy třeba ještě den připočítat.

Nabízejí zboží, které není skladem