Krajní nespokojenost.

• Eshop nabízí něco jiného než ve skutečnosti pošlou
    • žadná

Objednávka od 9.12.2021 a nic ze 6párů na snížily na 2 kvůli nedostatku lidi a dne 21.12.2021 nemám nic perfektní dodávka tak jsem ji zrušil
    Velmi solidní firma - Šmejdi

• Přišel mi email, kde mě "robot" informoval, že se dodání opozdí! A jak můžu hodnotit zboží, které mi nepřišlo.

Zboží neodpovídá nabízenému produktu
    Opasek má vyraženy díry k jedné straně tudíž nesedí na přezku.
    Přezka je přebroušená a přelakovaná i když je uvedeno originál tudíž bez znaku na obrázku se znakem a informace o této skutečnosti nejsou uvedeny

• Vařič je nekompletní. Stav neodpovídá fotkám ani videu.

Reakce obchodu Outdoor-Military.cz

tato situace nás mrzí. Prosím o zaslání co Vám u vařiče chybí, abychom mohli doposlat.

Děkujeme a přejeme příjemný den

tým outdoor-military.cz

Obchod nabizi veci skladem, ktere nema na skladu ani u dodavatele. Velmi neseriozni jednani.

Celty jsem obdržel zatuchlé. Měl jsem je naplánovány jako dárek pod stromeček což se bohužel nepodařilo realizovat, protože bych se je styděl někomu dát.

Reakce obchodu Outdoor-Military.cz

objednal jste si originální vojenskou celtu, tyto věci jsou originální, sice nové, ale dlouhodobě skladované. Pokud Vám zboží nevyhovuje můžete je vrátit v zákonné lhůtě. Bohužel originální armádní produkty mají svůj specifický odér.
    U nás v nabídce naleznete plachty neoriginální, ale bohužel se nedají srovnat s vojenskou celtou.

Přejeme příjemný den

S pozdravem tým outdoor-military.cz

• Píšou zboží skladem a za týden si vzpomenou že ho nemají

Reakce obchodu Outdoor-Military.cz

omlouváme se za chybu, měli jsme obrovský nárůst objednávek a bohužel některé procesy neběžely podle našich představ. V současné době pracujeme na vylepšení našich systémů, aby se podobné situaci již nestávaly.

• Nedodáno v termínu

tým outdoor-military.cz

zboží jsem zaplatil,ale bylo mi sděleno,že na skladě není.

tým outdoor-military.cz

Krabička od nože byla celá zamaštěná, nůž byl před zavalením ošetřen, ale uvnitř byly obaly celé špinavé. Nůž měl být jako dárek, ale krabička se nedala použít. Pouzdro k noži by mělo být ukázáno společně s nožem u prodejce. Nůž vypadá skvěle, ale pouzdro neodpovídá ceně nákupu. Byli jsme trochu zklamaní.

popis zboží v obchodě jiný než dodané

Reakce obchodu Outdoor-Military.cz

pokud Vám zboží z nějakého důvodu nevyhovuje, tak můžete odstoupit od smlouvy. V případě, že byla chyba na naší straně, tak Vám rádi proplatíme i poštovné .

Tým outdoor-military.cz

• Nebyla zpětná odezva v jakém stadiu se objednávka nachází.

Objednávka byla převzata,obchod mne nekontaktoval zda objednané zboží dodá.Vycházím z toho,že objednávku zrušil obchod.Objednané zboží již nepožaduji,koupil jsem v jiném obchodě!

Reakce obchodu Outdoor-Military.cz

objednávku jste uskutečnil 27. 8. 2020 15:51, informaci ohledně stavu jsme Vám zaslali na email 28. 8. 2020 09:31 (možná spadla do složky spam, to bohužel nemůžeme ovlivnit).

Tým outdoor-military.cz

Nebyl mi odeslán slibovaný dárek

• NÁKUP V KLIDU Z DOMOVA

Je nabízeno zboží jako zboží na skladě , ale po objednání přijde oznámení, že zboží momentálně není. Už mám obavu, jestli do dovolené dojde.

Objednal jsem zboží z jejich reklamního mailu a po 2 týdnech ho stále nemají skladem...

Komunikace dobrá peníze vrátily rychlé Jen byl problém že mají špatné informace na stránkách něco co tam je napsané skladem už skladem nebylo.

Reakce obchodu Outdoor-Military.cz

tohle nás bohužel mrzí, ale v současné době se velice rychle zboží vyprodává.

Děkujeme

tým Outdoor-military.cz

Zboží objednáno 9.11.2018,dorazilo18.12.2018. Objednané tři kusy,doručeny jen dva,z toho ještě jeden kus úplně jiná velikost.
    Můj nejhorší nákup po internetu - NEDOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu Outdoor-Military.cz

omlouváme se, byla to naše chyba. Jako kompenzaci Vám předáme ZDARMA kupon v hodnotě 500 Kč na odběr jakéhokoli zboží. Prosím kontaktujte nás.

děkujeme

tým outdoor-military.cz

• Lživé informace o zboží skladem
    • Nepravdivé informace o termínech dodání
    • Špatná komunikace

děkujeme