• Cena včetně dopravy je podstatně vyšší, než v kamenném obchodě. Bohužel jsem to zjistil pozdě, což je má chyba. Proto na to upozorňuji.

Reakce obchodu Otisky nožiček a ručiček

děkujeme za recenci, ke které se také vyjádříme. Objednávka byla vytvořena v pátek v půl deváté večer a ihned následující pracovní den (v pondělí) byla vyřizována a zásilka byla předána dopravci. Následující pracovní den (v úterý) Vám byla zásilka dodána.
    Běžná cena produktu, který jste u nás zakoupil za 799,- Kč, je v e-shopech 845,- Kč.
    Přeji hezký den.

Robert Sklenář
    obchod Otisky nožiček a ručiček

• Rámeček na otisky přišel bez českého návodu.

Dobrý den paní Zuzano,

děkujeme za recenzi. Na zadní straně balení rámečku na otisky Pearhead stolního je nalepen český návod na provedení otisku do hmoty. Můžeme návod také ještě poslat na Váš e-mail, pokud máte zájem.

Děkujeme a přejeme hezký den.

Robert Sklenář

Objednáno 10.12.Zboží mělo přijít 14.12., několikrát bylo toto dopravcem avizováno, do dnešního dne nepřišlo nic. Nyní je 21. 12.2016 21,00

Dobrý večer paní Hedviko,

tato situace nás velmi mrzí a věřte, že s přepravcem komunikujeme od druhé poloviny listopadu prakticky denně a urgujeme zásilky. Přepravce, kterého jste si v objednávce zvolila letos ke konci roku totálně zkolaboval a já s Vámi v naší e-mailové komunikaci souhlasím. Je to velká škoda, protože ihned po potvrzení Vaší objednávky jsme zásilku připravili a následující den předali dopravci. Nedoporučit náš obchod je pro nás velmi kruté, protože jsme udělali vše jak máme, ale naprosto rozumím, že jste rozčílená a zklamaná. V novém roce budeme po těchto zkušenostech přidávat dalšího dopravce nebo například dopravu na výdejní místa Zásilkovny, abychom tyto situace eliminovali a nedostávali kvůli chybě přepravce špatné recenze jako nyní od Vás.
    Budeme doufat, že zásilka k Vám v pořádku dorazí.

Přeji Vám klidné prožití vánočních svátků.

Sklenář Robert
    [email protected]