• Zrušili mi objednávku a neinformovali o vrácení peněz.

Příšerné! Určitě nedoporučuji. Objednávku jsem objednala dne 20.8.2019 taktéž i zaplatila a zboží není stále dodáno (dnes je 2.9.2019). Nedojde-li zboží tento týden volám na českou obchodní inspekci. Na webových stránkách stránkách mají telofoni cilso na které se nelze dovolat, volala jsem již 15x a pokaždé nedostupné. A emaily nereagují.
    Rozhodně nedoporučuji!

• Zboží přišlo až téměř 3 týdny po objednání a navíc rozbité. Na mail nikdo nereaguje. Telefonní linka pro reklamace hlásí přes den, že je nedostupná, zapnou jí až večer a to už jí nikdo nezvedá. Jakákoliv komunikace s obchodem je nemožná.

Nedoporučuji u tohoto obchodu cokoliv objednávat!

Zbozi dorazilo v pozadovanem mnozstvi jen barva byla stejna, objednane zbozi melo mit ruzne zbarveni. Na telefon nikdo neraguje

• Komunikace se zakaznikem.
    • Na email nikdo nereagovat, pri telefonicke domluve hazeli zodpovednost z jefne osoby na druhou
  • Absolutně nulová komunikace . Zboží zaplaceno ,ale nedodáno.

• nedodání zboží

Nikdy více

• Nekomunikují, nevím, proč jsem zboží nedostala. Psala jsem jim, ale bez odpovědi.

Moje zkušenost je zatím záporná

• nekomunikuje, nedodává

• výhody jsem nenašla, objednávala jsem některé věci 2x a dorazili poze 1x, cena naúčtovaná byla, okamžitě po rozbalení balíku jsem psala meil na obchod a do dneš žádná odpověď. Tento přístup je pro mne nekvalitní
    • komunikace a výdej zboží v porovnání s objednávkou

obchod je fajn, mají super věcičky co každého potěší, objednává se také dobře, se vším tímhle jsem byla spokojena až do otevření balíčku a zjištění že mi chybí 2 věci a obchod mi ani po týdnu nebyl schopen odepsat na můj meil

• podvodníci

Podvod! Zboží jsem objednala, zaplatila a nic mi nepřišlo a žádný z uvedených kontaktů nereaguje! Nemám zboží ani peníze. Asi podám stížnost s odstoupením od smlouvy a uvidíme jak budou reagovat na tohle a pokud ne tak to povedu vyšší cestou!