• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze smazána na žádost autora.

zboží nebylo doručeno a na telefonní cislo se nelze dovolat

Reakce obchodu originální cibulák Dubí

Vážená paní Markéto Felderer.
    Přeji Vám krásný den.
    Objednala jste si zboží a zaplatila dopravu v rámci ČR. Do objednávky jste ale uvedla adresu do ciziny. Zásilku jsme nakonec přesto odeslali do ciziny na Vámi udanou adresu, přesto že jste zaplatila dopravné pouze v rámci ČR. Zpoždění bylo způsobeno tím, že jsme hledali jak Vám zboží zaslat co nejlaciněji. Telefony bereme po celou prac. dobu.
    Hezký den.
    tým cibulák

• Zboží nedorazilo z důvodů nedostatku zaměstnanců vzhledem k covidové situaci. Dodávka by se měla uskutečnit cca za 2 měsíce.

Vážená paní Olgo Nová,
    přeji Vám krásný den.
    Omlouvám se Vám, že objednané misky Opál nejsme nyní schopni sehnat od výrobce. Ve výrobě nyní chybí mnoho pracovníků ( epidemická situace) a u několika vzorů je velice dlouhá dodací lhůta. S tímto stavem jsme Vás ihned telefonicky seznámili a slíbili jsme dodání, jakmile misky seženeme. Velice nás mrzí, že jste nás nedoporučila.
    Mějte se krásně. Tým cibulák.

nedostala jsem fakturu a taky mi hodně vádi že v jednem šalku vevnitř je velka bila tečka. Nemužu ho davat navštěvě

Reakce obchodu originální cibulák Dubí

Vážená paní Světlano Ornstová.
    Přeji Vám krásný den.
    Zakoupila jste zboží ve 2.jakosti. Toto zboží máme na webu označeno jako 2.jakost.
    U výrobků druhé jakosti se někdy vykytuje vada. Tyto výrobky jsou o 20% lacinější.
    Přesto se Vám omlouváme za bílou tečku u šálku.
    Nabízíme Vám vrácení peněz za vadný výrobek.
    Faktura byla přiložena u zboží ale zasíláme Vám ji znovu do mailu.
    Tým cibulák.

Zboží objednáno, ale nedoručeno.

Vážený pane Zdeňku Kánský,
    přeji Vám krásný den.
    Velice se Vám omlouváme za dlouhou dodací lhůtu. Zboží bylo velmi rychle vyprodáno a nedopatřením zůstal stav skladem.
    Výrobce Toner nebyl schopen příbory Art dodat ve slíbených lhůtách.
    Dnes jsme Vám zboží odeslali.
    Ještě jednou se Vám omlouváme.
    Tým cibulák.

Zboží jsem objednala 17.11.2020, do dnešního dne bohužel nedorazilo!
    Ve stavu objednávky je uvedeno stále ZPRACOVÁVÁME.
    Minulý týden jsem se spojila s e-schopem. Milá pracovnice mi sdělila, že mám vydržet, protože mají problém s dodavatelem. Nechápu, neboť při objednání měli zboží skladem!

Vážená paní Jano Šulcová,
    přeji Vám krásný den.
    Výrobce Toner nebyl schopen příbory Art dodat ve slíbených lhůtách.
    Dnes jsme Vám zboží odeslali a přiložili malý dárek.
    Ještě jednou se Vám omlouváme.
    Tým cibulák.

Pred14 dny potvrdili příjem objednávky a od té doby nereaguji.

Vážená paní Heleno Wasserbauerová,
    děkuji Vám za objednávku. Zvolila jste platbu převodem na účet. Platební údaje jste obdržela v potvrzovacím mailu.
    Do dnešního dne jsme neobdrželi peníze. Jakmile peníze obdržíme, zboží Vám odešleme.
    Mějte se nádherně. Tým cibulák.

rozdíl v barevnosti talířů

• dobré ceny, rychlé dodání
    • dodaný výrobek neodpovídá barevnému vyobrazení a originálu

Vážená paní Urbanová,
    přeji Vám krásný den.
    Zakoupila jste zboží ve 2.jakosti, které je o 20% lacinější než zboží 1.jakosti.
    Je samozřejmé, že není úplně stejné jako zboží v 1.jakosti.
    Velice nás mrzí, že nejste spokojena.
    Přesto, že již uplynula 14 denní lhůta na vrácení zboží, můžete nám jej vrátit a my Vám vrátíme peníze na váš účet.
    originalcibulak.cz

Jeden hrníček přišel v jasné jakosti dva, avšak prodáván jako jakost 1. Nemá cenu reklamovat, kvůli poštovnému

Reakce obchodu originální cibulák Dubí

Vážená paní, hrnek byl dodán v první jakosti. Jakost určuje výstupní kontrola v továrně v Dubí a vyznačuje se ochrannou známkou na spodní straně výrobku. Pokud se jedná o druhou jakost, je známka na spodní straně výrobku přeškrtnuta vrypem. Prosím zkontrolujte ochrannou známku a uvidíte, že jste obdržela jakost 1. Pokud nejste spokojena s výrobkem, pošlete nám ho zpět a my Vám uhradíme poštovné. Velmi nás mrzí Váš nepodložený názor, který se bohužel nezakládá na pravdě a poškozuje dobré jméno naší firmy.
    Děkuji tým cibulák

• neúplný sortiment, nedodání kompletního sortimentu ani po opakovaných urgencích.

Obchod nekomunikuje. Telefonicky jsem se dotazovala hned následující den po objednání, proč mi nepřišlo potvrzení objednávky a jestli je tedy možné objednat pouze e-mailem (což jsem vzápětí udělala), bylo mi řečeno, že ano, ale již je to 10 dní a stále se nic neděje. Obchod tedy v žádném případě nedoporučuji.

při telefonickém rozhovoru se zástupcem vaší firmy mi bylo potvrzeno, že krabice na sabráž bude dřevěná. to byl jeden z důvodu mého nákupu. O to větší bylo zklamání při obdržení krabice papírové z kartonu. Proto váš obchod nemohu doporučit. Milan Kubeš

Reakce obchodu originální cibulák Dubí

Vážený pane Milane Kubeši, velice se Vám omlouváme za špatnou informaci, která vznikla chybou našeho pracovníka. V případě Vašeho zájmu nám můžete zboží vrátit a my Vám pošleme zpět peníze včetně Vašeho nákladu za poštovné k nám zpět. Mějte se krásně. Tým cibulák.

• doba doruceni zbozi, komunikace se zakaznikem

zbozi jsem objednala 6.12. 2016, po 14 ti dnech mi volala pani, ze se objednavka zdrzela, cekalo se na jeden vyrobek, ktery nebyl na sklade a ze balik v pondeli odesilaji, to bylo pred vanocemi... Doted zbozi bohuzel nedorazilo, jsem velice zklamana, protoze zbozi melo byt jako vanocni darek...

kdyby pani aspon nevolala, ze balik posilaji... zbytecne jsem se tesila, ze se to do Vanoc jeste stihne... Dnes je 5.1.2017 a zpravy zadne... predpokladam, ze po teto "recenzi" mi opet nekdo zavola, ze balik posilaji a bude dalsi vymluva, ze se cekalo kdo vi na co... Skoda, krasny cesky vyrobek u ktereho si priste objednani budu hodne rozmyslet...

• rychlost dobrá cena
    • deklarace 1. jakosti není pravdivá

zboží deklarované jako 1. jakost vykazovalo 2 - 3 mm odchylky ve výšce skleniček !!!!

Reakce obchodu originální cibulák Dubí

Vážený pane Kunčický, je nám velmi líto, že jste nespokojen s našimi skleničkami s porcelánovou nohou,skleničky byly v 1. jakosti, jen bohužel se nejedná o strojovou výrobu, každá sklenička je ruční práce, tudíž originál a je velice těžké vyrobit každou skleničku 100 % identickou. Může se opravdu stát, že odchylky ve výšce mohou činit 1- 3 mm. Vzhledem k použité technologii výroby nelze takřka dosáhnout identické výšky- jedná se o ruční lepení porcelánu a skla. V případě Vaší nespokojenosti s naším výrobkem, pošlete nám zboží nazpět, peníze Vám budou vráceny včetně poštovného. Hezký den, tým cibulák

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Žádné.
    • Špatná komunikace se zákazníkem.

Nakupte raději v originál obchodě v Dubí.