• Dodani za dva dny dle stranek, ve skutecnosti za 4 pracovni dny po tel.upozorneni.

Dlouha doba dodani, neaktualni internetove stranky, dle stranek vybrana barva byla ve skhtecnosti ne.

Reakce obchodu opotapeni.cz

Delší dodání bylo způsobené naší dovolenou, na webu jsme měli upozornění. A monoploutve se prodávaly tak rychle, že náš systém nestačil aktualizovat aktuální stav. A věřím, že růžová monoploutev, která nahradila fialovou udělala i tak slečně velkou radost. A i když nás nedoporučujete, děkujeme za recenzi:-)!

• V internetovém obchodě je nabízeno zboží, které již není možné si zakoupit.
    • Již 9 dní mi nebyla vrácena uhrazená částka za zboží, které už nemají.

Doporučuji si nejdříve ověřit aktuální dostupnost zboží a rozhodně neposílat peníze předem.

Reakce obchodu opotapeni.cz

Dobrý den, o nedostupnosti vybrané masky jsme Vás informovali hned následující den od přijetí objednávky a nabídli alternativní produkt. Peníze Vám byly vráceny ještě dlouho před termínem, který je pro vratky zákonem stanoven. I za Vaše hodnocení děkujeme, bohužel není v silách nikoho každému vyhovět. Hezký den.

• Nabízené výrobky, které nesouhlasí s odeslanými.
    • Vyřízení reklamace a s tím spojená komunikace.

Pro tento obchod jsem se rozhodl, jelikož nabízel barevné provedení výrobků, které nebízela jen velmi malá hrstka obchodů.Druhý den mi bylo sděleno, že toto provedení již delší dobu nemají... Objednal jsem si tedy jiný výrobek, který když dorazil, tak jsem trpce zjistil, že nejen prezentované příslušenství zcela chybí, ale i způsob uchycení a držáků je zcela odlišný od nebízené varianty.Po mém telefonátu okamžitě porovnali skladový výrobek a uznali chybu s tím, že druhý den toto se mnou urgentně vyřeší. Po 3 dnech žádné reakce jsem již ve značně naštvaném stavu volal do obchodu, kde se od této doby dalo vše do pořádku ( možná díky komunikaci s panem V. ). Ovšem proč nadále objednávat z tohoto obchodu, který ví, že dané zboží již delší dobu nemá a i přesto ho nadále prezentuje jako dostupné do 2 dnů ! A dále totální nezájem o reklamaci a zákazníka, který navíc na své náklady vše zasílá zpět a opětně platí za dopravu nového produktu a chyby jiných ! To vše jen díky tomu, že tento obchod evidentně neřeší co nabízí a co prezentuje na obrázcích a v popisech. Díky, ale z tohoto obchodu už opravdu objednávat nic nebudeme..

Reakce obchodu opotapeni.cz

Vážený pane, někteří naši dodavatelé bohužel neposkytují aktuální informace o dostupnosti jejich výrobků. Protože se nejedná o produkty, které bychom měli skladem v našem kamenném obchodě, uvádíme u všech takových produktů dostupnost "skladem externě", kde je uvedeno dodání do 48 hodin s tím ale, že dostupnost musíme nejprve ověřit u dodavatele. S tím jste si zboží objednal a toto jsme jak sám uvádíte přesně dodrželi a druhý den Vás telefonicky informovali, že dodavatel zboží skladem nemá (dodavatel neměl Vámi požadované černožluté provedení, jenom černé). Vybral jste si místo toho tedy jiný nůž (černý), u které Vám můj kolega doporučil přichytit ho elektrikářskou páskou, která samozřejmě není součástí balení. Na produktovém obrázku je zachycen nůž a pouzdro, nic jiného a to bylo i součástí dodávky. I tak jste jej objednal a následně vrátil, jelikož jak píšete v hodnocení, v balení chyběla páska!! Nicméně kolegovi jste telefonicky mezitím sdělil, že jste si mezitím vybral nůž jiný, který Vám bude více vyhovovat. Po dalších telefonátech Vám kolega poslal tedy další nůž, původní jste vrátil a s tím jste nakonec již zřejmě spokojen. Není proto naší chybou, že musíte platit vícekrát dopravné, neboť se nejednalo o reklamaci, ale Vaše rozhodnutí zboží vyměnit. V této souvislosti je třeba upozornit, že v některých případech je skutečně lepší zajít si do kamenného obchodu a zboží si na místě prohlédnout a vyzkoušet. Internetový obchod je určen pro zákazníky, kteří vědí, co přesně chtějí a využijí výhody nižších cen na internetu. Pokud přesně nevíte, o co vlastně máte zájem, doporučuji navštívit nejbližší kamenný obchod, kde Vám zcela jistě rádi poradí a jistě si vyberete i z nabízených barevných variant.