nakupujte!!!

Reakce obchodu Ondrášek

velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi.

rychlost vyřízení objednávky, profesionalita

Reakce obchodu Ondrášek

Velice Vám děkujeme za Váš nazor. Pěkný den.

• Rychlost a spolehlivost.
    • Zatím jsme nenašli.

Určitě doporučuji.

Reakce obchodu Ondrášek

velice Vám děkujeme za Vaší recenzi.

• komunikace, informovanost

Zboží dorazilo do 5 pracovních dnů v pořádku. Objednávka provedená v úterý, kdy dorazil informativní email o provedení objednávky, nicméně v pátek jsem musel si o další informace o průběhu vyřízení objednávky zavolat, neboť jsem nevěděl, co se děje a zda vůbec se objednávka vyřizuje. Získal jsem informaci, že zboží dorazí v pondělí a to se stalo. Dále jsem nebyl informován o tom, že zboží dorazí od dvou různých subdodavatelů. Váhal jsem, zda zásilky (protože původní jedná objednávka byla rozdělena na 2 zásilky) vůbec převzít, když odesilatelem nebyl tento konkrétní obchod a o této skutečnosti jsem taktéž nebyl ze strany obchodu informován.

cestovní postýlka cenově přijatelná,matrace taky,dětské oblečení - spokojenost s kvalitou materiálu i designem

Rychlé dodaní mě velmi mile překvapilo :-) Maximální spokojenost...

Reakce obchodu Ondrášek

děkujeme za hodnocení a přejeme hezký den.

• Přehledné stránky
    • Dobré ceny

Reakce obchodu Ondrášek

velice Vam děkujeme za Vaši recenzi.

• Nekomukativnost

Reakce obchodu Ondrášek

neevidujeme u Vaší objednávky žádné dotazy ani emaily, které by byli nezodpovězené. Pokud je to možné a máte nějaký dotaz kontaktujte nás telefonicky.

• Konečné vyrovnání, včetně vrácení poštovného.
    • Dodání poškozeného zboží, následně pomalé řešení problému.

doporučuji obezřetnost

Reakce obchodu Ondrášek

pravděpodobně jste volala v době státních svátků, které byli v úterý a ve středu. Během těchto dnů jsme měli volno. Proto ten nedostupný telefon.

V emailu již veškeré podklady od Vás mám, peníze budou vráceny na zvolený účet. Přeji hezký den.

• Po dvou tydnech od objednani jsem se emailem ptala na stav objednavky, obratem prisla odpoved, ze bude doruceno cca za tyden. Druhy den me pred polednem kontaktoval kuryr, ze mi zasilku prave privazi. Jednalo se o velky nabytek na dobirku, takze to nebyla moc prijemna situace.

Reakce obchodu Ondrášek

nábytek nám chodí v časovém intervalu, vždy začátkem nebo koncem týdne. Po zjištění infa nám bylo výrobcem sděleno, že bude v další várce, ale nakonec byla Vaše objednávky výrobcem doručena tentýž den.
    Mrzí mě, že Vám to způsobilo komplikace, že přišla dříve než jsme mysleli.

Pěkný den.

Jen jedna výčitka,, slíbený dárek ke každému odráždlu,, nedorazil. Jinak vše v naprostém pořádku. SPOKOJENOST

Reakce obchodu Ondrášek

tato akce již skončila dávno, ale bohužel Heureka to stále uvádí v popisech. Řiďte se raději vždy informacemi co jsou na stránkách eshopu.Občas jsou uvedené akce na Heurece neaktuální a hází to špatně světlo na eshopy, které za neaktuálnost na Heurece nemohou.

• velký sortiment
    • zboží deklarované skladem není, ačkoliv vám obchod pošle potvrzení, že zboží poslal dopravci, tak zboží nedorazí

moje zkušenost záporná, ne proto, že zboží není, ale proto, že se to dovíte až čtyři dny po informací o údajném předání dopravci
    Tento obchod NE !!!

Reakce obchodu Ondrášek

omlouváme se Vám za vzniklý problém. Sklad s eshopem se nám aktualizuje 4x denně a Vámi zvolený produkt, který jste si objednal byl již nedostupný, ale na eshopu se to objevilo s 2 hodinovou prodlevou. Jde skutečně o špatnou náhodu.
    Vaši recenzi respektuji a znovu se Vám omlouváme.

S pozdravem obchod Ondrášek

Vše v pořádku děkujeme

Reakce obchodu Ondrášek

Velice Vám děkujeme za recenzi.

• ceny, sortiment

Prostě to funguje ;-)

Reakce obchodu Ondrášek

jsme rádi, že jste byla spokojená. Přeji pěkný den

• doruceni do 24 hodin
    • nelze zaplatit online kartou

spokojenost

Reakce obchodu Ondrášek

děkujeme za Vaši recenzi. Platbu online kartou bohužel náš momentální systém na kterém eshop běží nepodporuje. V nové verzi, kterou plánujeme na příští rok bude tato možnost platby již v nabídce. Pěkný den

• Česká firma
    • dobré ceny
    • přehledné
    • dlouhá dodací lhůta, za kterou ale může přepravce

Reakce obchodu Ondrášek

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi.

Hezký den.

• Nebyla jsem spokojena pouze s dopravcem nebo spíše s řidičem, který se mě pokusil obrat o 1000,- Kc.

Reakce obchodu Ondrášek

děkujeme za Vaši recenzi. Předal jsem Vaši informaci dispečerovi Intime. Budu rád za více informací ohledně toho pokusu kurýra na email. Děkuji a hezký den.

• Posle vlastního kurýra pro reklamované zbozi
    • staré odkazy na akce

spokojenost, zboží pěkné, i přesto že jsme museli jednu věc reklamovat, tak jsem spokojená s komunikací, rychlou dopravou a i s vyřízením reklamace. Obchod doporučuji

Reakce obchodu Ondrášek

moc Vám děkujeme za recenzi, jsem velmi rád, že jste byla spokojená s vyřízením vzniklé reklamace.

• Slabinou je dopravce.
    • Dodani mu trvalo 10 dni od prevezti zbozi.
    • Po rozbaleni jsme zjistila, ze poslali jine nelepky na zed nez jsem objednala.

Reakce obchodu Ondrášek

děkujeme za recenzi. Velmi se za INTIME omlouváme, příště nás kontaktujte ihned pokud pojmete podezření.
    Nálepky jsme Vám výměnu nabízeli, akorát jste to odmítla kvůli přepravní společnosti. Na příští objednávku jak jsem Vám sdělil do telefonu máte u nás individuální slevu.

Hezký den.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.