• Misto Castrol EDGE Titanium FST Professional Longlife III 5W-30, 5l mi zaslali 1 litr tohoto oleje + 4 litry obyčejného 5W-30

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi. Dle záznamu jste obdržel olej co jste si objednal. Castrol nově mění obaly olejů - zde mohlo dojít tedy k špatné domněnce že se jedná o jiný olej.
    Obdržel jste 1l ve strarém obalu a 4L v novém obalu. Oba oleje Professional Longlife III 5W-30. Balení dle WWW.

Objednal jsem mot. olej balení 5L a dostal jsem 1 balení 4L + 1L, každý jiný,
    ale ne ten, který to měl být !!!

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi. Bohužel o problému se dozvídáme až zde. Balení oleje je uvedeno na WWW. Dle záznamu jste obdržel olej co jste si objednal. Castrol nově mění obaly olejů - zde mohlo dojít tedy k špatné domněnce že se jedná o jiný olej.

Ing. Matěj Šula - OlejeObchod.cz

• Poslali olej 2 roky starý!!!

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi. Na obalu vzadu je uvedené datum plnění oleje. Od tohoto data je trvanlivost oleje 4-5 let. Vetšina našich olejů je do 1roku plnění.

Ing. Matěj Šula - OlejeObchod.cz

Zboží dorazilo.Olej byl v jednolitrových lahvích místo čtyřlitrového kanystru,olejový filtr byl vypadlý z krabičky a lítal volně po krabici,jako i olejové lahve.zabalené to bylo velmi špatně-stačilo mezery mezi zbožím vyplnit třeba zmuchlaným papírem.

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi. Balení oleje je uvedeno na WWW. Za balení se Vám omlouváme. Zkontrolujeme záznam a příslušného skladníka lepe proškolíme v balení.

Ing. Matěj Šula - OlejeObchod.cz

Nečekaně dlouhá doba dodání. Vše mělo být skladem.
    Obchod je vhodný spíše pokud na doručení moc nespěcháte. Kdyby alespoň poslali informaci, že to dorazí mnohem později, než by člověk čekal.

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi. Vaše objednávka byla zpracována a předána dopravci do 24h od objednaní. Dopravce bohužel doručoval 2 dny - pátek/pondělí. Negativní recenze je tedy spíš na PŘEPRAVCE nikoliv na nás.
    Jménem přepravce se Vám omlouváme za komplikace.

Prosím o smazání recenze.

Ing. Matěj Šula - OlejeObchod.cz

Zboží je v pořádku, ale Balíkovna si balík odvezla dle svého uvážení na poštu a né na místo, které jsem v objednávce požadoval já. Na poštu bych si balík nikdy neobjednal. Osobně jsem si prověřoval pobočku, kam měl balík dorazit, jestli není problém např. váha 15kg. Ujistili mě, že není. Škoda že obchod nemá možnost např. Zásilkovnu.

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi. Negativní recenze je na PŘEPRAVCE nikoliv na nás.
    Jménem přepravce se Vám omlouváme za komplikace.

Prosím o smazání recenze.

Ing. Matěj Šula - OlejeObchod.cz

• Objednávka ze dne 18.11 pořád nedorazila...

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi. Bohužel o problému s doručením se dozvídáme až zde. Omlouváme se za komplikace a na balík podáváme reklamaci u přepravce.

Recenze je spíš tedy na přepravce než na nás jako e-shop. Kde věřím, že jste byl spokojen. Prosím o opravu recenze.

Ing. Matěj Šula - OlejeObchod.cz

14.11. přišla zpráva, že je zboží předáno dopravci, ale dosud , tj,. do 20.11. nedorazilo. Zato dorazil dotazník spokojenosti.

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

Ps. Dotazník posílá třetí strana - heureka a to 7 dní po vytvoření objednávky.

Ing. Matěj Šula - OlejeObchod.cz

Objednal jsem konkrétní motorový olej podle schválení výrobce (které měli na svém webu). Dále jsem zdůraznil, že pokud nemají motorový olej odpovídající schválení, který mají skladem, aby ho v žádném případě neposílali.
    Nakonec jsem zjistil, že můj požadovaný motorový olej neměli k dispozici. Kontaktovali výrobce a zjistili, že tento motorový olej už není vyráběn.
    Ale (!) nakonec mi přesto poslali nejbližší variantu odpovídající schválení, přestože jsem jim výslovně napsal, aby to nedělali. Výsledkem bylo ztracený čas, proces vrácení a další kroky.

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi. S recenzí NESOUHLASÍME.
    Na objednávku jste extrémně spěchal a jako gesto dobrá vůle z naší strany byla objendávka expresně odeslána před ověřením vhodnosti pro Váš vůz. Následně jsem Vás informoval že stačí nevyzvednout a objednávka se nám vrátí a vrácíme plnou částku za objednávku.

Ing. Matěj Šula - OlejeObchod.cz

Výfuk dorazil poškozený a obchod neodpovídá na telefon ani na email.

Olej i filtr byly na eshopu skladem přesto zboží stále nemám. Bez vysvětlení obchodu, proč se vše tak opozdilo.

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

omlouváme se, Balík se neočekávaně zdržel na vstupním DEPU. Dle polohy je Vám již doručován.
    Jako omluvu máte u nás slevu na další objednávku.

• jsou pomalí

Dlouhá dodací lhuta.

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi ale s recenzí NESOUHLASÍME.

Objednávka byla vytvořena 7. srpna 2023 17:23 — Zaplacena převodem: 8. srpna 2023 15:00 - Předána dopravci: 9. srpna 2023 6:04

Ing. Matěj Šula - OlejeObchod.cz

Eshop si svou práci asi odvádí svědomitě až na jeden podstatný fakt. Zásadně nebere telefon a není pravda jak uvádí že operátorka nestíhá, telefonát je vždy po několika sekundách odmítnut. Takže nebylo možné zjistit jaká je situace s objednávkou a zda vůbec bude kdy doručena. Proto jsem zřídil objednávku u konkurence a ta byla doručena bez jakýchkoliv problémů druhý den. Řešit případnou reklamaci přes email je na dlouhý čas, pokud někdo vůbec odpoví.

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi a omlouvám se za komplikace. Na e-shopu byla uvedena informace o omezené kapacitě zákaznické podpory -= dovolené. Expedice, sklad a reklamace fungují vždy na 100%.

Ps. hovory určitě nikdo neodmítá - ton je standartní pro vytížené linky.

Ing. Matěj Šula - OlejeObchod.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Po týdnu ještě zásilka nedošla, obchod by si měl hledat jiného přepravce a ne Balíkovnu, kde je zásilka již 4 dny na stejném místě.

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi. Na eshopu je několik možností přepravy.
    Bohužel občas se stane že je balík opožděn a to u všěch přepravců. To jako eshop neovlivníme.

Recenze je tedy spíš na přepravce než na nás jako e-shop. Kde věřím, že jste byl spokojen.

Prosím o opravu recenze.

Ing. Matěj Šula - OlejeObchod.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Proti obchodu nic nemám, vše fungovalo tak jak má až na jedno. Neberou telefony. Zkoušel jsem se dovolat vícekrát a vždy to vyzvání asi 15 sekund a pak je hovor odmítnut. Není to v tom že by operátorky nestíhaly odpovídat, protože telefon vyzvání a nikdo jej nezdvihne i když na lince nikdo jiný není. Nedovedu si představit jak bych řešil reklamaci, z praxe vím že bez telefonu je to až nemožné.

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi. Upřednostňujte prosím kontakt e-mailem nebo prostřednictvím chatu (vpravo dole), snažíme se odpovídat obratem. Máte-li rád telefonický kontakt, je pro Vás připraveno několik pracovníků zákaznického servisu, ale v době vrcholné sezóny ani toto množství nestačí uspokojit všechny zákazníky. Pokud linka vyzvání tak podpora řeší jiný dotaz na jiné platformě..

Ps. všechy problémy, reklamace vše řešíme k maximální spokojenosti zákazníka. Nejsme jako jiné eshopy - jak nazanačujete.

Ing. Matěj Šula - OlejeObchod.cz

Poslali jiné zboží než jsem chtěl.

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi. Recenzi ale nerozumím. Dle našeho záznamu odešlo zobží dle objednávky.
    O problému s objednávkou se dozvídáme až zde..

• Rychlé dodání zboží.
    • Přišlo jiné, než objednané zboží.
    • Při reklamaci oleje obchod neproplatil poštovné.

Objednané zboží bylo do 3 pracovních dnů k vyzvednutí v Balíkovně. Nicméně mi prodejce zaslal bez jakéhokoliv upozornění jiný, než objednaný olej. Olej jsem zpět řádně zabalil a reklamoval. Na email s přiloženými dokumenty nereagovali a peníze mi vrátili jako v případě obyčejného vrácení zboží, tudíž bez pošty za doporučený balík.
    Suma = čas a cesta pro olej, formuláře a zabalení, čas a cesta na poštu, poštovné.
    Díky, ale příště raději jinde...

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi. Zaslaný olej odpovídál objednávce - foto a popis na www. Z toho důvodu Vám byla vrácena plná částka za olej a za poštovné - odstoupení od kupní smlouvy.

Upravit reakci

• Problémy s vrácením vadného zboží i peněz.

Dne 22.12. 2022 jsem obdržel objednané zboží. Vzhledem k jeho nefunkčnosti jsem jej byl nucen dne 23.12. odeslat zpět prodejci včetně předepsaného protokolu o zákonném odstoupení od smlouvy. Po deseti dnech jsem obdržel od České pošty oznámení, že zásilka dosud nebyla prodejcem vyzvednuta. Písemně a opakovaně jsem tedy vyzvednutí balíku urgoval u prodejce, který tak konečně učinil 5.1.2023, tedy po 13 dnech od odeslání zásilky s odůvodněním, které cituji: "Vzhledem k našim počtům balíků není možné, aby pro každý balík někdo běhal na poštu - nic jiného by nedělal". Podepsán Ing. Matěj Šula. Od převzetí vráceného zboží uplynulo dalších sedm dnů a peníze mi dosud nebyly vráceny. Kdy se tak stane, nevím. Vypršení zákonné lhůty se blíží. Postup e-shopu pokládám za velmi neprofesionální, vše je evidentně problémem pouze zákazníka, proto tento obchod nemohu doporučit.

Reakce obchodu Olejeobchod.cz

děkujeme za recenzi ale S recenzí NESOUHLASÍME. Nevím proč, ale umyslně ohýbate skutečnosti a vytrhávate věty z kontextu ať nás poškodíte.

1 - uvedl jsem, že nás pošta zná a denně nám doručuje několik balíčků. Váš balíček nedoručila a ihned co jsem se to od Vás dozvěděl jsem ho nechal hledat a doručit vedoucím pošty.

2 - jak sám uvádíte zákonné limity dodržujeme. Většinou vše plníme obratem, ale stav poškození vašeho zboží musí posoudit výrobce.