• Rychlé dodání a dobrá komunikace
    • Dobrá komunikace a rychlé dodání

Hezký den,
    děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Vaší spokojenosti si velice ceníme .Nešleha.

• Spokojenost

• Naprostá spokojenost.

OK

• dobrá cena
    • ochota

Hezký den,

• velmi rychlé vyřízení a odeslání objednávky

Hezký den,

• Rychlost, vše vpořádku.

Hezký den,

Jak po mně můžete chtít hodnocení když jste vystornovali objednávku že už zboží nemáte??

Reakce obchodu OK-Šperky

Dobrý den, ten to požadavek nezasíláme ale zasílá Heuréka.
    Bohužel u zboží na objednávku se občas může stát že se vyprodá.
    Nešleha

Velká spokojenost, náušnice jsou kvalitní, velmi pěkné a za příznivou cenu. Dodání téměř obratem, skvělá komunikace, mohu jen doporučit.

• pěkné zboží

Při výměně zboží mne překvapilo dvojí placení, Na účet obchodu i české poště za odeslání zboží . Celkem 176 Kč

Reakce obchodu OK-Šperky

Dobrý den , bohužel jsme zmaten. Nevím co platíte.
    U výměny zboží se platí poštovné + jestli se jedná o jiné zboží tak rozdíl v ceně +-.
    A české Poště nic neplatíte jestliže platíte předem. Nešleha

• široký sortiment zboží
    • krásné produkty
    • rychlé vyřízení objednávky
    • nízké ceny
    • přehledný web

Hezký den,

• Rychlost, skvělé ceny, korektní komunikace, ochota

Perfektní služby

Hezký den,
    děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Vaší spokojenosti si velice ceníme a je pro nás hnacím motorem.
    Budeme se těšit na další případný milý nákup. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka a přejeme hodně lásky a štěstí.

• Nikdo se mnou nekomunikuje,

Reakce obchodu OK-Šperky

Dobrý den, tak bohužel ať se snažíme jak snažíme tak to není nic platné.
    Na webu je jasně napsané že od Od 21.8.2023 - Do 28.8.2023 Je celozávodní dovolená a všechny zásilky budou odeslány po dovolené.
    Je to asi na 3 místech aby to nebylo možné přehlédnout.

Slečna nebo paní udělala objednávku v Datum 16.8.2023 20:57:21 s platbou na účet. Což je po pracovní době a již tam nikdo není.
    Ráno hned Čtvrtek 17. srpna 2023 08:15:10-jsme jí zaslali podklady pro platbu.
    Platba přijata Pátek 18. srpna 2023 12:20:03 - Zaslán Mail+SMS O TOM ŽE JSME PLATBU PŘIJALI.
    Bohužel již dopravci si odvezli zásilky a již tudíž nebylo možné zásilku odeslat 18.8.2023
    PROTO BYL :
    Pátek 18. srpna 2023 13:18:27 Zaslán mail + SMS s informací že zásilka bude odeslána 28.8.2023 .
    Nevím , jak by chtěla slečna ještě informovat o stavu objednávky.

Ano nikdo nezvedal telefon a také neodpovídal na maily jelikož zaměstnanci měli dovolenou , ta to informace je jasně napsána na webu.

S přáním hezkého dne Nešleha.

Krásné zboží a rychlé dodání.

Hezký den,
    Budeme se těšit na další případný milý nákup. Nešleha

• rychlost přehlednost ochota spolehlivost

• Krásné zboží
    • Super ceny

Krásné zboží za super ceny

Nešleha

Chybí mi kompletní specifikace nabízeného produktu npř. sluneční brýle /
    dětské sluneční brýle.

Reakce obchodu OK-Šperky

velice si vážíme Vaší recenze. Postupně doplňujeme.

• Drobnost k nákupu
    • Velmi rychlé dodání
    • Krásné rytiny na prstýncích
    • Hezký materiál

• Dobírka není dobírka

I přes doručení do Alza boxu a volbu platby dobírkou na místě, není na místě možno zaplatit, je požadována platba online což v mém případě není možné. Alza box mi zboží nevydal protože nepochopitelně není možno zaplatit kartou jako obvykle při vyzvednutí z obchodu Alza

Reakce obchodu OK-Šperky

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, ale moc mu nerozumíme.
    Bohužel u Alza Boxu nejde platit kartou přímo v boxu, ale jen přes odkaz na platební bránu, který vám byl zaslán mailem od České Pošty.
    Tuto službu Balíkovna s doručením do Alza boxu poskytuje Česká Pošta a nikoliv Alza. U Alza Boxu lze plati kartou jen pokud máte objednávku přímo od Alza.cz
    Žádnou objednávku jste nezrušil , o zrušení nemáme žádné záznamy.
    O tom že dobírka se musí uhradit předem online jste byl informován a také výběrem této dopravy jste s tím souhlasil.
    Ta to informace je u každé pobočky Alza Boxu , při výběru této pobočky.
    Zde přikládám váš Alza Box:
    Mladá Boleslav AlzaBox Olympia
    BALÍKOVNA-BOX
    NOVÁ
    Jičínská 1350, Mladá Boleslav III, 29301, Mladá Boleslav (na pravé straně od vchodu do Hypermarketu Albert)

Otevírací doba
    Sobota 00:00–23:59
    Neděle 00:00–23:59
    Informace o Balíkovně
    Nově otevřená Balíkovna
    Zkrácená doba pro vyzvednutí balíku
    (přibližně 2 dny)
    Platba dobírky pouze předem kartou online
    Velikost balíku max 50 x 50 x 50 cm

Doporučení: Vždy doporučujeme před odesláním objednávky vše pořádně přečíst, předcházíte tím pak nedorozuměním.
    Přeji hezký den. Nešleha