Kvalitní zboží a vstřícné jednání

Kvalitní zboží,rychlé dodání

Hezký den,
    děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Vaší spokojenosti si velice ceníme .Nešleha.

Naprosto bezvadný servis, blesková komunikace a krásné zboží.Ráda zde opět nakoupím.

• Rychlost a spolehlivost

Výborný nákup,děkuji

Hezký den,

Velikost neodpovídá. Vzhled hrozný.

Reakce obchodu OK-Šperky

Dobrý den. Velikosti určitě přišly v pořádku.
    1)Děláme to 15 let
    2)Velikosti kontrolují dva lidi.
    Když si něco objednáváte přes internet tak je potřeba nejdříve se nechat změřit ve zlatnictví nebo zakoupit měřící kroužky.
    Jiné metody nedoporučujeme. Za velikosti ručí zákazník. Proto také nabízíme možnost výměny když zákazník špatně změří velikost.
    Vzhled: Samozřejmě prsteny vypadají jak na fotografii nevím v čem se můžou lišit?
    Prsteny jsou velmi jednoduché a jsou pozlacené v matném provedení. Nic na nich ani nemůže být špatné.

Děkuji..

Rychlé doručení, zboží odpovídá popisu, bylo to zabalené v hezkém pytlíčku + nějaká sladkost jako dárek.

Hezký den,

Maximální spokojenost, ochota a vstřícnost majitelů obchodu. Všem bych jen a jen doporučil. Doručení ze dne na den. Prostě super.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Super

• zboží dle očekávání
    • krásné balení

Hezký den,

• Objednávku mi pred doručením zmenili

• Rychlost doručení
    • Kvalita šperku odpovídá, je krásný

Celková spokojenost

Hezký den,

Zboží mi bylo sice doručeno,ale ne to co jsem si objednala,
    když jsem napsala,že jsem si tohle zboží neobjednala,tak že jiné nemají a jestli se mi nehodí,tak ho mám vrátit..samozřejmě na svoje náklady...takže jsem jen ztratila čas a 77kč...

Reakce obchodu OK-Šperky

Dobrý den jak jsme již spolu telefonovali a také mailovali.
    Dostala jste správné náušnice jen slečna která to měla nestarosti špatně uvedla rozměr. Špatně napsala průměr a to o 1 cm.
    Slečna která měla na starosti zveřejnění a přeměření byla na vaši žádost potrestána odebráním prémií na tři měsíce a důtkou.
    Ještě jednou se omlouváme za nedopatření.
    Poštovné vám samozřejmně bylo proplaceno, jen nečekejte že o celozávodní dovolenou vám bude hned odpovězeno na vaše maily.
    Dvakrát jsem vám psal o svou dovolenou že to zasíláte v souboru který nejde otevřít a jenom na otevření tohoto souboru jsem strávil hodinu než jsme našel program který to umí.
    Příště doporučuji zasílat v JPG.
    Děkuji Nešleha.

Výborná komunikace...., výrobek mi byl v pořádku doručen, ale zjistila jsem, že jsem při objednávce omylem zaklikla jinou barvu výrobku...., hned jsem kontaktovala OK-šperky...., požádala jsem o výměnu na barvu, kterou jsem zamýšlela, domluvili jsme, zaslala jsem zpět nevyhovující výrobek a hned druhý den mi byl doručen ten, který jsem chtěla. Takže pět hvězdiček a palec nahoru. Takhle by to mělo fungovat všude. Děkuji a doporučuji.

• Vše ok

• velmi rychlé zaslání

Hezký den,

• Rychlé dodání a dobrá komunikace
    • Dobrá komunikace a rychlé dodání

• Spokojenost