Po týdnu čekání došlo objednané víno bez vysvětlení nebo omluvy a jedna láhev v papírovém sáčku(?)Jestli to umíte,styďte se.

Reakce obchodu oceněnávína.cz

Dobrý den, děkuji Vám za zpětnou vazbu. Několik objednávek se mi v pondělí 19.9. bohužel nenahrálo do systému kurýra. Přišel jsem na to až díky Vašemu čtvrtečnímu telefonátu a omlouval jsme se Vám za komplikace a zásilku jsem hned znova nahrál a dal odeslat na kurýra a zásilka Vám tak dorazila následující den v pátek 23.9. Mrzí mě, že to neklaplo jako obvykle, jelikož vína doručujeme už následující den nebo maximálně druhý den od přijetí a zaplacení zásilky. Omlouvám se Vám tedy za opožděné doručení. Ohledně papírového sáčku – jedná se o standardní tašku na víno. Kurýr Messenger je jeden z mále v ČR, který manipuluje i v depu se zásilkami vína ručně, a tak nehrozí, že se láhev rozbije a je schopen doručit i láhev v papírové tašce bez poškození. Ale beru to jako zpětnou vazbu zákazníka a do budoucna doporučím skladníkovi, aby i 1 lahev vína balil do našeho kartonového obalu pro 2 lahve.
    Vláďa Vaněk
    head sommelier & zakladatel www.ocenenavina.cz

• Žádná-zoufalci, nabízel mi místo vína, olej, debil........

Na stránkách mají 60ks vína, ve skutečnosti nemají nic

• Neberou karty

Bez jakehokoli upozorneni prijede kuryr s balickem za vice jak 2tis.Kc a pozadruje hotovost, protoze majitel OcenenychVin chce vyhradne hotovost (sdelil kuryr, ktery normalne terminal mel, ale mel od OV prikaz brat JEN hotovost).
    Normalne objednavam vina za >8tis.Kc (z jinych obchodu, tohle byl u OV prvni nakup) a nedovedu si predstavit, ze bych mel platit vzdy hotovosti, protoze nekdo nechce byt sledovan financakem (jinak si to vysvetlit nedovedu).
    Kdyz jsem napsal mail do OV s tim, ze vina putuji zpet a udal jsem i duvod, majitel OV mi sdelil, ze jsem jediny, komu tohle vadi, coz je samozrejme nesmysl... kdo kdy kupoval lepsi vina a nepozadoval platbu kartou ;)

Reakce obchodu oceněnávína.cz

děkuji Vám za zpětnou vazbu. Jak jsem Vám psal již v mailu, platby kartou mám na e-shopu samozřejmě standardně umožněny. U dobírky kurýr zavedl možnost platby kartou až loni na podzim. Vzhledem k podzimnímu stresu s provozem firmy a rodinným záležitostem jsem, ale s kurýrem nezvládnul aktivovat platby kartou u dobírky.

Proto jsem Vám v emailu děkoval za impuls - že jste byl první, kdo mi ohledně tohoto napsal - myslel jsme to pozitivně, že Vám děkuji za upozornění, že to musím dořešit. Na základě Vašeho impulsu jsem to hned začal řešit a 3 dny po naší komunikaci jsem s kurýrem dotáhnul aktivaci služby platby kartou i při dobírkách.

Pokud jde o poznámku ohledně finančího úřadu, peníze z dobírky v hotovosti k nám chodí od kurýra transparentně převodem na firemní účet pod číslem objednávky.

Každopádně Vám děkuji za zpětnou vazbu. Díky Vašemu podmětu jsme vylepšili služby e-shopu i pro další zákazníky.

Vláďa Vaněk, zakladatel& head sommelier

• Balík při doručení byl poškozený, lahve byly ale neporušené.
    víno Shiraz Kings of prohibition 2016, Barossa valley, poměr "cena výkon" neodpovídal ceně, víno takové kvality a vlastností lze koupit za nižší cenu.

• Bohuzel vina absolutne neodpovidaji deklarovane kvalite. Obecne jsou “ocenena Pinot Grigio” vina za 3-5 eur. A teto cene odpovida i kvalita. Bohuzel zklamani.

Zdravím Vás,
    děkuji Vám za názor. U Pinot Grigio jsem hledal především svěžest a příjemná vína na léto, jak ostatně popisuji i ve Vámi vybraném balíčku. Vína jsem vybíral z desítek vzorků a vybral nakonec ta, která za mě měla nejlepší poměr kvality a ceny v průměru kolem 200-250kč. Vína jsou od menších a středně velkých rodinných vinařů a některá navíc v BIO kvalitě nebo z ekologicky pěstovaných hroznů. Vína mají kromě dalších ocenění i velmi dobré hodnocení v aplikaci vivino. Pokud jste čekal v této cenové úrovni nějaká velká komplexní vína nad 90bodů, chápu vaše rozčarování, ale takový Pinot Grigio by řádově stál v ČR 350Kč a více a nemohl bych jej nabídnout v balíčku za 1499Kč s dopravou zdarma. Taková vína jsem proto do balíčku nepřidal záměrně, protože jsem hledal hlavně ovocně svěží, dobře pitelná vína na léto. Každopádně Vám děkuji za zpětnou vazbu.
    Vláďa Vaněk, zakladatel & head sommelier www.ocenenavina.cz