• Velký výběr zboží,skvělá komunikace,rychlé dodání.
    • Žádná.

Skvělá komunikace s obchodem,rychlé dodání.

Rychlé zpracování objednávky...skvělá komunikace ze strany prodávajícího

• Zidle v poradku, za prijatelnou cenu, pohodlna.

• Velky vyber pekneho zbozi.
    • Obchod ma i vlastni dopravu, presne jsme se dohodli na terminu.

• jsem spokojena žadne vyhrady

Vše proběhlo standardně, nemám co bych vytkla ani vyzdvihla.

• Velký výběr zboží.
    • Kvalita vyrobku v pořádku.

• Zboží došlo v pořádku a včas

Bez připomínek

• Ráda bych výrobek ohodnotila ale bohužel ještě nedorazil.

• První zkušenost a nezbývá než napsat doporučuji !

Pestrá nabídka,nabízené produkty jsem zatím jinde nezaregistroval.Dostal jsem přesně to,co jsem si představoval. Foto je pěkná věc,ale skutečnost nemůže nahradit.

Z obchodu se mi po týdnu ozvali, že kvůli svátkům bude doručení zboží opožděno a ptali se mě na konkrétní termín, kdy mohou zboží doručit.

Komunikace obchodu i délka dodání super.Jen kvalita zboží nic moc :-(
    Příště zvážím zda koupit něco přes internet,když nemám možnost zboží vidět předem.

• přehled a přijatelné ceny

vše ok,pouze dopravce neochotný a neomalený-,když pominu to že zboží přivezl o 1h dřív,aniž by nás na to upozornil. Museli jsme odjet 6 km od bydliště a v domluvenou dobu bychom byli doma,ale on volal,že už je poblíž našeho bydliště,tak jsme mu sdělili,kde se momentálně nacházíme,on tam dorazil a chtěl nám zboží nacpat do osobního auta,aby nemusel jet k nám,že se mu nechce jet nějakýma serpentýnama,které tam vůbec nejsou,když konečně dorazil k našemu domu,tak jsme ho poprosili,jestli by to manželovi pomohl vynést po 8 schodech,protože je po operaci,tak se na nás obořil,co si myslíme,že kdyby to chtěl každý,tak by se pěkně nalítal.Kdyby to bylo víc schodů,tak bychom si objednali výnos,ale my jsme si dovolili ho poprosit o pomoc a to jsme neměli dělat.nakonec manželovi pomohl,ale předem si řekl že chce peníze na pivo. Ještě jsem se s takovým přístupem nesetkala,píši to jen proto,že díky takovému přepravci už u vás nebudu nakupovat,kazí vám dobrou pověst.

Zboží přišlo poškozené, kde se stala chyba zda v obchodě či přepravou. Pochválit musím vstřícnost při reklamaci, vše vyřízeno k naší spokojenosti...

• Rýchlosť, spoľahlivosť

• Zboží bylo dodano v demontu a nebylo označeno jaky dil k jakému patří...

Reakce obchodu OCCO nábytek

Dobrý den paní Michaelo, děkujeme za Váš nákup. V případě že v balení chybí návod, jsme ho schopni zaslat elektronicky naším reklamačním oddělením.

• Byla jsem zkláma, že jsem nedostala instalaci, kterou jsem si objednala

Reakce obchodu OCCO nábytek

Dobrý den, jen bychom chtěli v naší reakci upřesnit, že byl z Vaší strany uveden dotaz na montáž v poznámce objednávky, ale objednávka montáže uzavřená nebyla. Montáž v našem obchodě nenabízíme k objednání v objednávkovém procesu (košíku), nabízíme ji jako službu formou dotazu, protože cena montáže se vždy individuálně liší. Dále pak u montáže uvádíme výhradu, kde můžeme službu odmítnout z časových nebo kapacitních důvodů, což byl Váš případ. Uvádíme to zde proto, aby nedošlo k dojmu, že prodáváme služby, které následně nedodáváme (viz https://www.occo.cz/platba-a-doprava ) Vážíme si Vší přízně a za nákup v našem eshopu https://www.occo.cz/ Vám děkujeme.

• velký výběr zboží které jinde nebylo, dobré ceny, dobrá doprava.
    • výdejní místo
    • možnost osobního odběru

Nakoupili jsme zde již víckrát a vždy jme byli spokojení. Velký výběr zboží které jinde nebylo, dobré ceny, dobrá doprava.

• hezké a finančně dostupné zboží

Vřele doporučuji, hlavně komunikace s obchodem bezva, paní moc hodná a ochotná.