Opravdu doporučuji, rychlost dodání i zabalení bez chyby.

• Opakovaný nákup. Opakovaná spokojennost.

Super

• Rychlé a bezproblémové jednání. Skvělý přístup k zákazníkům. Rozhodně doporučuju.

• Velmi vstřícná a rychlá komunikace.
    • Rychlost vyřízení objednávky

Prosil jsem si o rychlé doručení (kvůli vánocům). Objednal jsem v sobotu večer. Ještě ten den jsem dostal email s ujištěním, že balíček určitě doručí. V neděli byl balík připraven a v pondělí si jej převzal dopravce.
    Toto byl můj první nákup zde a byl jsem velmi spokojený s rychlostí a kvalitou poskytovaných služeb.

Doručení bylo rychlé a spolehlivé ❤️

• Rychlost doručení
    • Rychlá komunikace
    • Příjemný personál

• Rychlost vyskladnění

Super když sháníte dárky na poslední chvíli, obrovská rychlost a i nedostupné zboží u nich skladem.

Nadchla mě rychlost dodání zboží, kdy snad do 15 minut od objednávky obchod oznámil odeslání zboží, které bylo na druhý den doručeno. Super komunikace, žádné zbytečně dlouhé emaily, ale stručné a přitom jasné. Velká spokojenost!

• Komunikacia 1oo %
    • Rychlost dorucenia 11o %
    • Cena 99% :-)

Vnimam pomerne vela negativnych recenzii na tento shop. Mne predajca volal obratom po vystaveni objednavky- uviedol som tam nieco co mu nebolo jasne a uplne v klude a mieri si to chcel odkomunikovat. A odkomunikoval k spokojnosti.
    Je mozne samozrejme ze sa najde aj nie spokojny zakaznik. Ja mam mozno stastie a patrim k tym spokojnym, a mozno nie som vynimka a problem pri nespokojnych je niekde inde ako v shope..

• Zkušenosti s obchodem jsou jenom kladné, zboží bylo rychle připraveno, převzetí bez problémů.

• Doporučuji, vše v pořádku.

Rýchlosť dodania. Výhodné ceny.

• Ozaj najlepší obchod. V prípade otázok hneď reagujú mailom. Omylom som uhradila väčšiu sumu, bez zbytočných papierovačiek poslali peniaze naspäť. Najlacnejšie Lego hračky, už druhý rok objednám od nich na Slovensko, aj takto vychádza lacnejšie.

• Na stavebnici LEGO bola krabica poskodena od strhnutej nalepky. Velkost asi 5x5 cm. Neda sa prehliadnut.
    • Ziadne upozornenie na tuto chybu.
    • Obchod odpisal v zneni ze to mozem vratit. Dobre vedia ze to zo Slovenska nebudem posielat.
    • pan v emaile sa ani nepospisal, totalna arogancia eshopu.
    • Konkretne toto Lego je zberatelsky kusok, takze stav krabice je maximalne dolezity. Ine eshopy na kazde poskodenie upozornuju
    • Balenie: cez Lego prehodeny karton a folia. Nemalo by to byt v krabici v bublinkovej folii?

Nekupovat

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den,Omlouvame se za nedopatreni.Skoda ze jste nedal fotku , ano na krabici byla samolepka s cenou ze spoda krabice kterou nekdo strhnul,Krabice byla v topovem stavu jen ta cenovka.Bohuzel nikde od vas nebyla zminka ze hledate jen 10001% stav nic bychom vam neposlali na vas email jsme reagovali at zbozi vratite bez udani duvodu nechcete!!! protoze dobre vite ze uz nikdo jiny zbozi nenabízí a sehnat nejde ale stejne si musite stezovat proc? M.
    Krabice vam prisla neposkozena a byla zabalena v bezpecnostnim kartonu a ve folii.
    Mozna by to chtelo vice soudnosti pane z vasi strany.Pokud by jste chtel lego zajem vratit tak cena je uplne bezna jako poslat balik po SK.
    Lego jste si nechal a jste stasnen ze ho mate .Moc dobre vite ze jste ho zakoupil za super cenu.
    Preji krasne vanoce a priste nakupujte treba v Alze kda vam lego zabalej jen do folie.

Krásně zabaleno, vše proběhlo jak mělo , perfektní

• Strohé oznámení...zboží Vám nedodáme, přitom byla položka skladem.

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den,omlouvam se za nedopatreni.Bohuzel auticko bylo doprodano pres cerny patek .
    Stroze jsem vam musel objednavku vystornovat.
    Bohuzel u prodeje plastoveho auticka vice udelat nemuzeme.
    Velice se omlouvam ze jsem vam nemohl udelat veci servis u prodeje hracky pres internet.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

Vše v naprostém pořádku, rychlé vyřízení. Děkuji

Všechno OK

• Tovar nebol na Slovensku dostupný

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den,Super -to byl docela fofr odeslat balicek do druhe zeme jen za 5 dnu pres cerny patek kdy prepravci vubec nestihaj dorucovat po CR.
    Omlouvam se za zdrzeni kdyz je posta nejvice vytizena a neslo to drive.
    Preji krasne vanoce .