• Vše jak má být…

• Široký sortiment zboží
    • Příjemné jednání
    • Zvláštní otvírací doba

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den 99% našich objednávek je k odeslaní pokud někdo vysloveně trvá na osobním odběru je pro něj tato otvírací doba Dekujeme za pochopení M.

• Flexibilní dohoda k vyzvednutí objednávky!

• Měli skladem hračku, která nikde nebyla k sehnání
    • Bleskurychlé odeslání

Sehnala jsem zde věc, která nikde jinde nebyla skladem. Velmi rychle objednávku odeslali a do druhého dne mi dorazila, takovou rychlost jsem ani nečekala.

• Velmi rychlé dodání, v obchodě velmi příjemní pánové, ochotní, vše proběhlo k velké spokojenosti

Čistá arogance a klamání spotřebitele. Produkt, který měl být nový, byl již použitý…

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den,omlouvam se za nedopatreni.Penize jsem vam vratil obratem ale bohuzel jsme se od vas nedozvedel co bylo arogantniho.Jen nas vas pritel informoval ze zbozi nechce jeho pritelkyne a vubec nam nerekl ze bylo zbozi bylo pouzite.Nemam duvod klamat zakaznika pokud nas obchod ma prodejnu na stejne adrese uz 22 let.
    Preji pekny den .

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nič

• Uživatelsky přívětivý

• Příjemné ceny
    • Velký výběr
    • Delší doba zpacování objednávky

Rýchle doručenie, okamžité info o doručení tovaru, možnosť platiť v eurách a na dobierku.Maximalna spokojnosť.

Vše ok

• chaotický sortiment

Nabídka malinko chaotická, ale vesměs přehledná.
    Výborné provázání s vyhledávači, heurekou, zbozi.cz a dost možná ještě dál.
    Zkrátka perspektivní obchůdek.
    Jo a ještě k tomu mají bezva ceny. Klidně třeba o 20 až 30% nižší, než běžné.

• Jiný obho v Praz ,k jsm shnal o jsm potřboval.

Šéf je trochu Morous, ale prodavač veselá kopa.Důležité že jako jediní mi vyhověli.

Заказ оформлен и доставлен оперативно

• Špatná komunikace obchodu.

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den,omlouvam se za nedopatreni,bohuzel nejsem schopen odpovedet jak dloho pres vanoce bude dorucovanej balicek.
    Skoda ze z vasi strany nebyla take zadna komunikace a zbytecne jste zbozi blokovala a mohlko byt prodano dalsim zakaznikum.Zbozi bylo pro vas pripraveno ale nikdo si ho nevyzvednul.
    Preji pekny den.

dobrý

• Rychlé doručení
    • Zboží v naprostém pořádku

Sice na poznámku "zda dodají do Vánoc" v objednávce, obratem odpověděli, že zboží nemají skladem i když na webu avizovali, že mají. Tak jsem chtěl objednal obratem jiné zboží, které opět "měli" skladem, bohužel už mi "raději" ani neodpověděli a zboží následně zmizelo z webu.

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den, za prve neumite cist psali jsme ze to do vanoc jiz nestihame a ne ze nemame skladem druhy produkt se mezi tim prodal co vam mame jako dal psat dalsi zamindrakovej jedinec kterej dostal sanci se na internetu projevit.
    Omlouvam se za nedopatreni na vse jste dostal odpoved pres email a vice jsem vam pomoct nemohl.Chapu ze je to tezke propbrat se par dnu pred vanoci a divit se ze je vse vyprodano.
    Preji stasnej novej rok a vice soudnosti v Ostrave.

• Výborná komunikace
    • Rychlé odeslání