Nepotvrdená objednávka

velice nás mrzí Vaše recenze.
    Objednávky ze Slovenska přijímáme individuálně, jelikož je nutné vytvořit přepočet cen z CZK do EUR. Tento dokument jsme Vám zaslali v den objednávky. Bez potvrzení tohoto dokumentu není možné vyexpedovat objednávku, zejména pokud jste vybral úhradu formou dobírky.

Zdeněk Šimoník ml.
    Sun Pi s.r.o.

• Dostal jsem zboží již použité,což nebylo v nabídce uvedeno.

velice nás mrzí Vaše recenze.
    Naše společnost prodává jen nové a nepoužité zboží. Zboží Vám bylo doručeno 11.3. a do dnešního dne jste nás nekontaktoval, že je zboží v nepořádku.
    Ve výsledku dotazníku Heureka jste se zmínil, že zboží bylo poškozené vlivem přepravy. Nechali jsme si proto vyžádat dodací list od přepravce, kde je zboží převzato bez výhrad.
    Veškeré poškození zboží vlivem přepravy je nutné zapsat do dodacího listu přepravce a zásilku nepřebírat. Poškozená zásilka se vrací zpět k odesílateli a k zákazníkovi zasíláme nové zboží.
    Při jakémkoliv pocitu, že zboží není v pořádku ve směru výrobních vad je nutné kontaktovat prodejce a my zjednáme nápravu s okamžitou výměnou zboží.

S pozdravem Zdeněk Šimoník ml. Sun Pi s.r.o.

• nemá zboží na skladě tak jak uvádí na eshopu

velice nás mrzí Vaše recenze.
    Skladové položky se rychle mění zvláště při akčních nabídkách např. ostrovních systémů. Proto je nutná včasná objednávka, po které se automaticky odečte stav skladových zásob.

Zdeněk Šimoník ml. - Obchodsolar.cz

Dodací lhůty jsou opravdu šílené.
    Objednávka provedena koncem prosince dodání 17.2. místo udávaných 3-4 týdny.

Vážený zákazníku,

objednávka byla Vámi zrušená dne 15. ledna elektronickou korespondencí. Novou objednávku jsme přijali na stejný produkt 28. ledna, která byla doručena 17.2. v avizovaném termínu.
    Chyba není tedy na naší straně.

Zdeněk Šimoník ml. - Obchodsolar.cz