• Ceny některých komponent pro FVE
    • provozovna blízko mého bydliště
    • nevím

• Cením si komunikace - obratem mi bylo zavoláno kvuli upresneni meho dodatecneho pozadavku.
    • Zadne neshledavam.

Doporucuji.

• Dobrý přehled sortimentu, rychlé dodání i kvalita zboží

• Dodávka větrné elektrárny byla bez vystavené faktury a českého návodu.
    • Přes 2 urgence včetně 1 telefonické nebyla slíbená faktura a návod zaslány.
    • Zboží bez faktury se nedá reklamovat !
    • Předražené čínské zboží.

Nedoporučuji pro zjevnou nesolidnost

Reakce obchodu Obchodsolar

daňový doklad včetně technického návod ke zboží, které jste si objednal bylo zaslané prostřednictvím České pošty. Po urgenci, že jste oba tiskopisy neobdržel, bylo zaslání opakováno.
    Pokud jste nebyl s výrobkem spokojen, máte právo zboží do 14 dnů od nákupu bez udání důvodu vrátit, to jste neučinil.

S pozdravem Zdeněk Šimoník ml.
    Sun Pi s.r.o., www.obchodsolar.cz

• má téměř veškerý sortiment zboží,
    • jinde toto zboží nemají

Nákup byl pořízen za poměrně dobrou cenu
    Jiné zkušenosti s obchodem zatím nemám
    Vzhledem k solidnosti jednání doporučuji tento obchod i ostatním

• Zakázky i materiál už zajišťuji jen u této firmy.
    • Dodávky rychlé dle možností.
    • Vstřícné jednání a dobré ceny za kvalitní a prověřené zboží.

Četl jsem záporné recenze a nechápu co by zákazníci ještě více chtěli?

• Dobrá cena, efektivní nákup.
    • Nenarazil jsem na slabiny.

Mohu doporučit.

• rychlý,levný,spolehlivý

vše proběhlo bez problemu

• Ochota a rada, jaký model regulátoru se nám hodí.

Spokojenost, doporučuji

bez problémů

Nejsem spokojený s baterii,je nevhodná do lode musi byt odvetravana,hodila by se gelova.

Reakce obchodu Obchodsolar

ve stálé nabídce máme baterie s tekutým elektrolytem, AGM (elektrolyt ve formě gelu zapouzdřený ve skelném rouně) a VRLA GEL (elektrolyt ve formě speciálního křemičitého gelu) .
    Všechny tři typy akumulátorů mají ventilem řízené odvětrávání. Akumulátory AGM GEL a VRLA GEL jsou navíc bezúdržbové a díky své konstrukci mají minimální výpary a ventil je zde pouze pro kritické stavy baterie.

Doporučuji se příště před nákupem poradit s prodejcem o vhodnosti vybraného akumulátoru.

S pozdravem Zdeněk Šimoník ml., Sun Pi s.r.o.

• přehledný
    • rychlý
    • vstřícný
    • nenašel jsem

doporučuji, nabídka je široká, komunikace dobrá, doprava rychlá a zboží perfektně adjustováno

Tento obchod mohu doporučit

• Dostal jsem zboží již použité,což nebylo v nabídce uvedeno.

Reakce obchodu Obchodsolar

velice nás mrzí Vaše recenze.
    Naše společnost prodává jen nové a nepoužité zboží. Zboží Vám bylo doručeno 11.3. a do dnešního dne jste nás nekontaktoval, že je zboží v nepořádku.
    Ve výsledku dotazníku Heureka jste se zmínil, že zboží bylo poškozené vlivem přepravy. Nechali jsme si proto vyžádat dodací list od přepravce, kde je zboží převzato bez výhrad.
    Veškeré poškození zboží vlivem přepravy je nutné zapsat do dodacího listu přepravce a zásilku nepřebírat. Poškozená zásilka se vrací zpět k odesílateli a k zákazníkovi zasíláme nové zboží.
    Při jakémkoliv pocitu, že zboží není v pořádku ve směru výrobních vad je nutné kontaktovat prodejce a my zjednáme nápravu s okamžitou výměnou zboží.

S pozdravem Zdeněk Šimoník ml. Sun Pi s.r.o.

Vše probĕhlo bez komplikací snad to dude fungovat podle mích přectav.

• ale fakt že pokud se jedná o AKUMULAČNÍ KAMNA .. pak je to docela zajímavé řešení pro udržení tepla do večerních hodin
    • proč tak drahý ,,přímotop" z bojlerové spirály za 10 000Kč ? -

- když na DC 220V se dá připojit jakýkoli levná přímotop ..a drobnou úpravou na starém přímotopu to celé vyjde na 500Kč , nebo zadarmo ze smeťáku z recyklace.
    (Protože téměř všechny přímotopy , nebo i každě suché bojlerové těleso se dá upravit na 1000W , 2000W (a 500W když se zapojí do serie). Téměř každé těleso má totiž vynutý odporový drát .... 2x 1000W každé! )

Přepínat výkon za provozu nebo snad regulovat DC napětí sice původními přepínači orig. přímotopu a bi-m regulátorem samozřejmě u DC nelze (protože by jejich hrozilo vypálení")

Ale proč přímotop vůbec odpojovat , nebo regulovat!! .. přeci logicky když je zapotřebí doma topit - těžko si bude někdo na bi-metal termostatu nastavovat nižší teplotu nebo odpojovat ... Když je v zimě zapotřebí topit tak je většinou tepla nedostatek něž přebytek ..a každý je rád že panely jedou na plný výkon - takže proč to vůbec odpojovat..

Pro sledování měkkého MPPT FVpanelů většinou postačí pouhá HW úprava - přepínáním 500 / 1000 / 2000W na jakémkoli topném DC spotřebiči.

děkujeme Vám za recenzi.
    Regulace stejnosměrného proudu je obtížná oproti regulaci střídavého proudu v nutnosti rozpojení kontaktu v řádech milisekund kvůli zamezení přeskočení el. oblouku a tím destrukci odpojovacího zařízení. Odpojovací zařízení je odlišné od odpojovacího zařízení pro střídavý proud, kde oblouky nebývají.
    Ceny jsou stanovené výrobcem a výrobky splňují certifikaci CE, včetně norem pro provoz elektrického zařízení.
    Váš popis regulace MPPT je velice primitivní a nejednalo by se o regulaci MPPT.
    MPPT regulace pracuje v celém rozsahu výkonu pomocí úpravy impedance a je schopné vytěžit až o 30% více energie ze solárních panelů.

S pozdravem Zdeněk Šimoník ml. Sun Pi s.r.o.

• Dobrá cena
    • Levná doprava nadrozměrného zboží
    • Zatím bez slabin

Nákup v obchodě doporučuji Vše bez problémů.

• rychlé jednání
    • přiměřená cena

Přesně to, co telefonicky slíbí, také promptně dodají.

• Rychlost reakce obchodu
    • Vstřícnost při komunikaci a zodpovídání dotazů
    • Nenašel jsem prozatím žádnou

Po všech stránkách jsem byl spokojen a doporučuji dalším klientům

• dobra cena
    • malo panelu asi 100

když budete kupovat panely nakupte co nejlepe vice panelu pak není možne dokoupit vse pak vyprodano