• snad cena zboží
    • logistika
    • komunikace

- zboží dle webu na skladě
    - zaplaceno v úterý časně ráno kartou, tj. okamžitě připsané finance prodejci
    - v pátek při dotazu zboží překvapení, že vůbec něco objednáno je :P
    - dodáno následující pátek
    - suma, sumárum za ušetřených 20 korun téměř dva týdny čekání :)

je samozřejmě možné, že šlo o nedorozuměni a běžně jsou zakázky vyřizovány obratem, to však na základě své zkušenosti nemohu potvrdit

• Jak chcete hodnotit prodej, když jste nedodali ani za 10 dnů objednané zboží.

Zboží bylo popsané a barevně odlišné

• navím
    • v mém případě doba dodání zboží

průměrný

Reakce obchodu ObchodPodlah.cz

Zákazník objednal zboží v týdnu, kdy z důvodu dovolených nebyly objednávky vyřizovány. O této situaci bylo vyvěšeno zřetelné oznámení na každé stránce e-shopu. Zpracování objednávek pak probíhalo od pondělí následujícího týdne, o čemž bylo v oznámení opět informováno. Přestože došlo k nahromadění velkého množství poptávek, tato konkrétní objednávka byla odeslána v úterý, tedy druhý den po naběhnutí na běžný režim.

• Zboží dosud nemám

Reakce obchodu ObchodPodlah.cz

Zákazník si objednal zboží s dodací lhůtou 14 dní. Tato lhůta byla uvedena na stránkách a po obdržení objednávky byl zákazník informován o termínu dodání ještě telefonicky. Slíbený termín byl dodržen.

• Špatná komunikace se zákazníky

Dobírku jsem zaplatila za celou objednávku, ale v balíčku byl pouze jeden výrobek. Telefonicky a e-mailem jsem kontaktovala vaší firmu, ale zatím mi nikdo neodpověděl.