• osobní odběr

Cenově nejnižší nabídka, možnost na splátky, pozitivní recenze.
    Rychlé vyřízení, v případě dotazu dobrá komunikace.
    Doporučuji.

Vse v poradku. Zbozi dorazilo rychle a jsem spokojena

• Výborná zpětná informovanost z obchodu k zákazníkovi, maximální vstřícnost a ochota.
    • O žádných nevím.

Bezvýhradně doporučuji a ještě jednou děkuji.

Doporučuji!!!

• přehlednost
    • dodací lhůta

• chtěla jsem platit u dopravce kartou, ale to nebylo zatrženo v objednávce, přitom to stačilo jenom doplnit jako možnost platby u dobírky

Reakce obchodu Obchod s mobily

bohužel, pakliže je zboží zasláno Českou poštou, platba kartou není možná. Pakliže je zboží zasláno společností DPD, je platba kartou možná. Nicméně pokud Vám toto dopravce neumožnil, je nutné se obrátit pak právě na dopravce. Bohužel toto z naší strany již nelze ovlivnit.

tým obchod-s-mobily.cz

• - rychlost
    • - obratem reagují na maily

• Rychlost doručení
    • Dobré ceny za nečeské distribuce
    • Informace o průběhu e-mailem
    • Volal jsem tak abych se zeptal jak to bude s případnou reklamací když to není CZ distribuce dovolal jsem se až na servis ale jsou na telefonu tušim od 9 do 5 a já volal ve 4:30 a už tam nikdo nebyl nž na servise

-Super ceny
    -Super jednání
    -Super Info mailem
    -Všem tento obchod DOPORUČUJI

Reakce obchodu Obchod s mobily

jelikož servisní oddělení funguje spolu s reklamačním oddělením, je možné že zrovna v době Vašeho telefonátu měli kolegové zákazníky. Omlouváme se tedy za vzniklé nedopatření.

tým obchod-s-mobily.cz

• rychlost,ochota

• - levné mobilní telefony

• výhodné ceny
    • výborná komunikace

vyřízení objednávky rychlé, v mém případě doručení do tydne, protože jsem měnila způsob platby a barvu. Po upřesnění doručení do 24 hodin.

• Rychlost a spolehlivost

Spokojenost

• ..výhodou byla cena a dostupnost na prodejně v blízkém městě ( bez nutnosti platit poštovné )
    • ..zatím jsem na žádné nepřišla

..dodávka telefonu blesková ( během 48h. ), takže mohu jen doporučit!

• dobra komunikace, zajimave ceny telefonu
    • spatna aktualizace eshopu

dobre ceny a komunikace obchodu, mozna by bylo dobre lepe aktualizovat stav skladu u produktu.

ceny tel jsou zajimave ale jde o novy tel. bez prislusenstvi pro eu trh, takze pokud kupujici chce tel s prislusenstvim urcene pro cr trh, tel se nevyplati kupovat protoze dokoupenim doplnku telefon dost prodrazi a to nad cenu pro cr distribuci

• Rychlé dodání a příjemná komunikace

Dobrý výběr, dobrá komunikace, cena výhodná a hlavně rychlé dodání

• výborné ceny
    • rychlost dodání

• Jeden z levnějších cen mobilů,naopak obal na mobil jeden z nejdražších,v porovnání s většinou e-shopů.

Zboží jsem objednávala v úterý,přišlo mi pouze potvrzení a nic se nedělo, takže po marném čekání na e-mail,či sms jsem až v pátek do e-shopu volala,v jaké je to fázi a asistentka na mě působila,že na celou věc zapoměli..prý balík zrovna chtěli expedovat. Musím uznat,že ale opravdu další prac.den dorazil,což bylo tedy až v pondělí. Jinak pozor,telefon NEMĚL ochrannou folii, ani krabička od mobilu nebyla originál zabalená,z čehož jsem byla na rozpacích...tel.ale zatím funguje.

• Rychlost bezproblémová
    • Cena nejlevnější
    • Zatím jsem nepocítil

Vše od obchodu v pořádku, bohužel budu telefon vracet, ale je to problém telefonu a ne obchodu.
    Ještě nevím, jak se k reklamaci obchod postaví, ale věřím, že to bude bez problémů.

• objednání v klidu doma
    • rozhodla cena výrobku

dobrá cena