- vynikající komunikace obchodu
    - operativnost a ochota
    - přál bych si, aby takto fungovaly všechny obchody u nás
    - jistě doporučuji

• rychlost dodání abych stihl dárek pod stromeček
    • nevyskoušené a nepředvedené zboží reklamace

nevim ale ted mám lítání a starosti z reklamací a co z toho holka neštastná protože pod stromečkem měla vlastně nic moc když mobil nefunguje nejsme bohatý a vždycky na to doplatí ty chudý tak si dejte pozor a radši si svoje zboží nechte vyskoušet lepší než smutná dcera pod stromečkem

Reakce obchodu Obchod s mobily

děkujeme za Váš čas, který jste věnovala napsání hodnocení.

Píšete, že mobilní telefon byl nefunkční. Jde stále "jen" o zboží a leč je to spíše rarita, může se to stát. Zásadní je, že obchod toto prakticky neovlivní.

V případě nespokojenosti či problému a nutnosti reklamace, se zákazníkovi snažíme veškeré kroky ulehčit. Telefon můžete
    - osobně jednoduše předat na jednom z našich 6 výdejních míst
    - zaslat doporučeně na naše centrálu v Liberci

Vše už potom řešíme my, jako prodejce a Vás kontaktujeme v okamžiku dokončení reklamace.

Všichni zákazníci si mají možnost zboží vyzkoušet. Ikdyž jsme malá firma, děláme pro Vaši spokojenost maximum a i proto máme již 6 vlastních výdejen zboží, kde si jej můžete prohlédnout.

Pro více informací mne paní Vlasto můžete kontaktovat na [email protected].

Lukáš Hovorka za tým Obchodu s mobily

Dobrá komunikace
    Rychlost
    Mohu doporučit

• Levne iPady

• Jestli budu zboží vracet se uvidí podle stavu ;) Pokud nebudou poruchové, není důvod mobily vracet :))

Jsem velice spokojená.
    Doporučuji!

• vyzvednutí v centru
    • nedostali jsme typ mobilu ktery jsme objednali, ale novejsi verzi

delsi cekani na pri prevzeti

• Píší expedice do 24 hodin - kvůli tomu jsem poptávala zboží telefonicky. Potvrdili mi, že mají skladem, ale dorazilo až po 8 dnech od objednávky.

Dobrý den paní Lenko,

je nám líto, že jste na své zboží musela čekat tak dlouho.

U telefonů skladem sice uvádíme dodání do 2-5 dní od přijetí objednávky, nicméně se nám toto nepodařilo dodržet.

Neznám přesný důvod - nemám žádné dostupné informace pro prověření a zjištění příčiny. Beztak by toto šetření bylo nejspíše již téměř zbytečné, jelikož čas nelze vrátit.

Přesto doufám, že jsem s mobilním telefonem spokojená a bude Vám dlouho a dobře sloužit.

Pěkný den.

Hovorka, Tým Obchod-s-mobily

• ke zboží jste mi neposlali návod k použití

Reakce obchodu Obchod s mobily

omlouváme se, že došlo k tomuto nedopatření.

Můžete mi zaslat na [email protected] model telefonu, který jste si u nás objednal, abych Vám jej zaslal?

Děkuji.

Hovorka, Tým Obchod-s-mobily

• Mobilní telefon na vašich stránkách již nebyl skladem a přesto jste ho zajistili.

výborný

• Nedodfržení termínu dodávky.Od objednávky uplynulo 11 dnů a mobil stále není k osobnímu vyzvednutí.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Obchod s mobily

poprosím Vás tedy o zaslání čísla objednávky, abychom mohli prověřit v jakém stavu se Vaše objednávka nachází.

Pokud Vám zboží ještě nedorazilo je možné, že se jedná o telefon, který již není na trhu dostupný. Samozřejmě pokud mi zašlete číslo objednávky, prověřím jí a budu Vás obratem informovat.

Pokud se jedná o zboží, které jsme měli dostupné, za případné zdržení se samozřejmě omlouváme.

Hezký den.

• vydne nakupovani rycle a spolehlive
    • operatori neinformuji zakazniky pravdive

jinak ok obchod

• cenově levnější, než v obchodě
    • české menu, nabízí mobil.telefony bez českého menu a pak se čeká..a čeká..

Objednat si mobil, ale počítat s tím, že prostě ani za týden ještě bebude..když si objednám na Mall .cz, je tu zboží druhý den, tomu říkám servis, ale tohle ne...

• velmi dobrá komunikace, rychlost dodání

• byl cenově nejvýhodnější

Vřele doporučuji

• myslím,že žadné..
    • Všechny

děs!!!!! dvakrát mobil a ani jednou ne zcela funkční opravdu strasné... Poprve jsem v obchodu nakoupila pred rokem a neco a ted podruhe ,vzdy mobil a le sileny... ted dceri k narozeninam v telefonu neni rozumet ani slovo jsem fakt z obchodu nastvana uz nikdy v nem nic nenakoupim ani kdyby byl posledni na svete a vlastne ani za darmo uz nechci od vas nic ...

obchod nabízí zboží které nema na skladě!

spokojny nakupuje sa dobre spokojnost s dorucenim a dobov dorucenie vse ok

• rychlost, levnost
    • zahraniční zboží,(můj) mobil byl v polštině a softwarově nakloněn na operátora