Chladný prodáváš žádné emoce žádné vystupování, celí nákup jsem měl zkažený žádnou rádo s toho nemám.

Reakce obchodu Ronnie.cz

Dobrý den. Těžko odhadnout, na co reagujete, ale na nákup u nás asi ne. :-) Vaše objednávka z neděle 21:24 byla připravena na prodejně k vyzvednutí v pondělí ve 14:59, 20 minut poté jste si ji vyzvednul, a předala Vám ji milá usměvavá asistentka prodeje. Takže ať se snažím sebevíc, v objednávce ani v její cestě k Vám nevidím ani maličký náznak problému. :-) Lukáš Skála, obchodní ředitel

Z důvodu neschopnosti dopravce GLS, který zaručí dodání do výdejního boxu, přičemž na místně zjistí, že na zásilku nemá místo a odveze ji na výdejní místo vzdálené 3km , hodnotím obchod jako nespolehlivý, nezodpovědný a určitě nikomu nedoporučuji spolupráci.

Při doručení do alza boxu, na dobírku ( alza boxy mají terminál na karty ) to po mě chtělo předem zaplatit, přes gopay.

Reakce obchodu Ronnie.cz

Dobrý den, ano, to je běžná vlastnost Alzaboxů, o které je předem zákazník při výběru informován - u každého vybrání Alzaboxu svítí červený nápis "Platba dobírky pouze předem online prostřednictvím GoPay". Pokud by Vám to nevyhodovalo, pak je lepší nevolit Alzabox ale některou z běžných výdejen, které platbu v hotovosti umožňují.

• Chleb byl už dva měsíce prošlý.

• Chuť proteinu vanilkova zmrzlina je docela fajn
    • Chuť perníčkového proteinu je tak extrémně hnusna, ze jsem se malém pozvracela

Něco tak odporného a smradlavého se vážně nedá pit. Cele balení jsem vyhodila do popelnice.

Reakce obchodu Ronnie.cz

Dobrý den. Proteinu, o kterém píšete, se za uplynulý rok jenom u nás prodalo 60.000 balení a patří mezi absolutně nejlépe hodnocené ze všech, které jsme kdy v nabídce měli. Má 98procentní zákaznickou věrnost, tzn. absolutní většina zákazníků ho kupuje znova a znova opakovaně. Nicméně samozřejmě i zde platí, že sto různých lidí, sto různých chutí, tzn. chápu, že je možné, že Vám nechutnal a je mi to líto. Lukáš Skála, obchodní ředitel

• Super akce
    • skvělá chuť

Několik let jsem vaším zákazníkem a byl jsem s nabídkou zboží i vyřízením objednávek a dopravou nadmíru spokojen, jen do tohoto týdne. Když mi dorazila objednávka, tak jsem jen tak ze zvědavosti dal do vyhledavače V52 a nestačil jsem se divit jak jste nehorázně drazí a tak jsem začal porovnávat ceny veškerého zboží co jsem kdy u vás nakoupil a nebylo toho opravdu málo. Jsem s tímto stavem tak pohoršen, že už u vás nic objednávat nehodlám, jsou mnohem levnější firmy než jste vy.

Reakce obchodu Ronnie.cz

Dobrý den. Obecně platí, že ceny našich produktů patří do hladiny 13 % cenově nejvýhodnějších obchodů v ČR, na klíčové produkty jsme v akcích zpravidla nejlevnější absolutně (viz třeba i ten protein, který jste nakoupit v posledním nákupu, jeho cena byla nízká zcela extrémně). Bohužel zrovna ten druhý produkt z Vašeho nákupu, V52, výrobce dost výrazně zdražil, tzn. na internetu může být dost značný rozdíl mezi levně nakoupenými starými zásobami a draze nakoupenými a tedy i prodávanými zásobami novými. A to spíše, že dlouhá řada obchodů v našem oborů funguje tak, že nemají vlastní sklad a zboží zkoušejí zajistit (v mnoha případech velkoobchodně právě od nás) až ve chvíli, kdy si ho u nich někdo objedná – a až pak zjistí, že ho ani oni sami nejsou za uvedenou původní cenu dodat. Nemohu ale nedodat, že pro většinu zákazníků jsou důležitější parametry než jen cena - spolehlivost dodání, rychlost dodání a všechny související služby. Lukáš Skála, obchodní ředitel

• Občas zajímavá akce
    • Ceny vyšší oproti konkurenci
    • Cena dopravy

Pokud pominu sem tam, tak dvakrát za rok, výhodnou cenu na nějaký výrobek, tak ceny nic moc. A chtít za dopravu přes Zásilkovnu stovku, když kvanta dalších obchodů to umí kolem 60 za větší a těžší balíčky je celkem trapas.

Reakce obchodu Ronnie.cz

Dobrý den. Rád bych jenom doplnil, že zásilkovna u nás stojí pro malé objednávky 69 Kč, pro větší objednávky je zdarma. Případná platba dobírkou, kterou ale používá už jen minimum zákazníků, je +30 Kč, ale to je přesná cena od Zásilkovny, kterou ovlivnit nedovedeme. Hezký den!

• Ceny přímo v obchodě měly být za stejnou cenu jako na eshopu, ale to není pravda

Reakce obchodu Ronnie.cz

Dobrý den, my skutečně ty ceny shodné na prodejnách i na e-shopu máme, resp. děláme maximum proto, aby byly synchronizované a nelišily se vůbec nikdy a v ničem. Prosím u jakého produktu a na jaké prodejně jste našla rozdíl? Děkuji Vám a omlouvám se za komplikace, hezký den! Martin, Ronnie.cz

Akce jsou v pořádku. I zboží. Problém je v doručení. Konkrétně Zasilkovna.cz. Čekat na zboží více než týden je opravdu docela dost.

• Doprava, změna adresy boxu zasilkovny

• Tím že se musí platit předem v dnešní době odrazujete si zákazníky. Chápu oblečení, sportovní potřeby ale proteiny? Zákazník si nevyzvedne tak ho prodám na prodejně. Samozřejmě že záleží na prodavači když nestojí a nekouká ale nabízí .

Placením předem odrazujete moc zákazníků. Čím dál tím víc lidí se bojí posílat peníze předem kvůli nepoctivcům a dlouhému vyřizování reklamací.

Není uvedeno, že by měl obchod polední přestávku. Musela jsem volat a čekat 15 minut až se slečna dostavila k předání zboží, a to bez omluvy absence.

• došlo déle ,než jsem předpokládala

Reakce obchodu Ronnie.cz

Dobrý den. Zboží jsme odeslali hned den po Vaší objednávce a hned další den bylo u Vás. :-)

Zboží došlo v pořádku,tuňák ve vlastní štávě ale vůbec neodpovídal reklamě.Byl rozdrolený a suchý .Obsahoval 29 procent vody a žádný olej.

Dlouhá doba dodání bez žádných informaích

Reakce obchodu Ronnie.cz

Dobrý den. Odeslali jsme Vám e-mail s potvrzením objednávky a pro jistotu i SMSku s potvrzením objednávky, poté druhý pracovní den i informaci o odeslání zásilky. Bohužel více posílat nemůžeme - a vlastně ani nechceme, zákazníky by to spíše obtěžovalo. Hezký den!

Objednáno v pátek..týden nic, tak píšu e-mail, jak to vypadá s objednávkou…jéé, my jsme na vás zapomněli, ale už na tom pracujeme…objednávku jsem zrušil, požádal o vrácení peněz na účet a samozřejmě negativní recenze…

Reakce obchodu Ronnie.cz

Dobrý den. My na Vás nezapomněli, chyběl nám ten vzorek CFM proteinu do objednávky, o kterém jsme si psali. Každopádně ještě jednou se omlouvám za způsobené komplikace. Hezký den!

• Proteiny sice v akci, ale bez upozornění, že expirace je již v říjnu 2021☹
    • Vše mají skladem a v nabídce
    • Když pak ale dojde k objednávce, zboží nemají, čeká se, vše trvá, špatná komunikace e-shopu

Osobně raději zajdu k dnes již konkurenci Dafit, kde na prodejně nakoupím a mám vše hned

Reakce obchodu Ronnie.cz

Dobrý den. Omlouvám se za zpoždění s Vaší objednávkou, uplynulý týden jsme měli z důvodu souhry nadprůměrného počtu objednávek a technických komplikací zpožděný, proto byla Vaše objednávka odeslána později. Věřím, že dáte-li nám šanci příště nebo stavíte-li se na naší nové prodejně třeba na Hloubětíně, budete už příště spokojený! Hezký den.