• Zboží neodpovídá velikosti.
    • Po řádném vrácení zboží v zák. lhůtě jsem po 2 měsících neobdržela zpět své peníze.
    • Po urgenci mi bylo sděleno, že peníze obratem zasílají, ale stále čekám ....

Nedoporučuji.

Reakce obchodu obchod-moda.cz

Dobrý den, peníze Vám byly vráceny ihned zhruba za 1 týden, od obdržení Vašeho zboží. Pokud máte nějaké dotazy tak mne kontaktujte [email protected]. S pozdravem Jiří Hudec

doporučím ostatním

• zajímavé zboží
    • nesouhlasí míry zboží, zboží mi bylo malé i přes jejich návod na měření,nepřišel dodací list, nelze proto zboží vrátit

s obchodem jsem velmi nespokojena.

Reakce obchodu obchod-moda.cz

Dobrý den, paní Krňáková, u všech pásků jsou uvedeny přesné rozměry, tam není zapotřebí žádný návod na měření.Faktura Vám přišla do emailu, zároveň s informací o odeslání zboží.
    Při vrácení zboží ani faktura není nutná, přečtěte si obchodní podmínky na našich stránkách http://www.obchod-moda.cz/obchodni-podminky.html před tím než začnete psát tyto nepodložené recenze. Pokud Vám něco není jasné můžete nás kontaktovat na email nebo telefon. S pozdravem Jiří Hudec

• Zboží prislo již druhý den
    • Uvedeny velikosti nesedi

Reakce obchodu obchod-moda.cz

Dobrý den, u každého produktu jsou uvedeny přesné rozměry v centimetrech, přeměřujeme to. Pokud chcete můžete zboží vrátit nebo vyměnit u nás toto nabízíme až do 30 dní, do 7 dní Vám můžeme poslat svoz zdarma a vyměníte zboží zdarma s kurýrem

• Bavlněná mikina se při praní na 30°C srazila z 2XL na L .... reakce obchodu na reklamaci :
    • Dobrý den, bavlna se sráží, to je normální, toto nelze reklamovat, protože se jedná o běžně známou věc.

• Uvedené velikosti běžným velikostem neodpovídají.

Reakce obchodu obchod-moda.cz

Dobrý den, u každého výrobce jsou trochu jiné rozměry, proto na stránkách máme uvedeny míry jednotlivých produktů. Je nutno přeměřit dle oděvů které běžně nosíte. Má to takhle udělaný každý internetový obchod, který prodává zboží od více výrobců. S pozdravem Jiří Hudec