Objednavka ani po okamzitem zaplaceni (predem) a prozatim 24 dnech stale nedorazila.

Objednala jsem si doruceni kuryrni sluzbou za 100 Kc, pritom zbozi jsem dostala dorucene postou - obycejnou zasilkou do schranky. Na poslanou stiznost nereagovali.

Prachy chtěli hned a již téměř 14 dní čekám na zboží a stále nic.!!!!!!

při osobním vyzvednutí nejprve nemohli najít objednávku v systému, když ji našli, tak řekli že mi zboží nemohou vydat protože mají právě inventuru, nakonec mi po opakovaném naléhání zboží vydali bez prodejního dokladu

• Bohužel nebylo dodáno všechno zboží co jsem objednal a zaplatil

pozor na kompletizaci zboží,byla mi dodána jen půlka věcí

• Uvedené položky nejsou často skladem, je nutné vytvořit objednávku než Vám zjistí stavy skladu. Stává se, že objednávka dorazí neúplná.

• nedodržení dodání zboží po zaplacení objednávky
    • špatná komunikace
    • dlouhé čekací lhůty

Nespolehlivé, nedoporučuji.

• Ešte som tovar nedostala, lebo zabudli českú korunu meniť na euro, a kuriér mi to nevedel dodať takto. A teraz čakám už o týždeň...

• Jeste jsem zbozi nedostala a kdyz jsem psala prvy krat kdy zbozi dostanu, tak jsem ani odpoved nedostala. Pak jsem se ptala znovu a bylo mi odeslana, do konce tohoto tydne. Tak jsem velice zvedava

Platba predem a na zbozi se ceka pekne dlouho, ja ho jeste nedostala.

• nevím
    • dodací lhůta
    • -
    • chybi flexibilita

• Nekomunikace, neinformování o platbě za zboží. Neinformování a nepravdivé info o otevírací době Geispointu=nevydání zboží v uvedené otevírací době.

NEDOPORUČUJI z výše uvedených důvodů.

• Velký výběr zboží

Nejsem spokojená. Vůbec mi nepřišely maily o stavu objednávky. Jediné, co mi přišlo bylo shrnutí objednávky. Následně jsem si sama musela telefonicky zaurgovat zaslání pokynů k platbě, protože jsem měla platbu předem. Od té doby se nic neděje, zboží zatím nedorazilo. A to ho mám už 14 dní objednané a zaplaceno. Vše mělo být skladem. Jsem zvědavá, zda se zboží vůbec dočkám. Byl to můj první nákup a i poslední

• nejsou žádné
    • zmatená nebo nulová komunikace

sežeňte si solidnější obchod

• Nejsou tam všechny údaje,které by tam měly být.

Přes platbu převodem na účet předem, nepřišlo žádné info o stavu objednávky, která ani po více než 14 dnech není odeslaná. Po dvou telefonických urgencích není nikdo ze zákaznického servisu schopen podat informaci o termínu doručení. Navíc nebyla v objednávce promítnutá avizovaná sleva za registraci v klubovém členství. Odstrašující přístup! Více zde nenakupovat.

• asi žádné
    • nedodali jste mi zaplacenou obšdnavku

nevím co si o tomto obchodě myslet

• Komunikuje se zákazníkem
    • Nabízí zboží, které nemá skladem

Nevím, zda je chyba v propojení mezi internetovým obchodem a Heurekou, ale zboží, které jsem objednala na stránkách obchodu uvedené skladem, bylo již vyprodáno bez možnosti nového dodání, což se mi jeví jako neseriózní jednání vůči klientovi.

• špatná komunikace, poslal jsem žádost, aby mi někdo řekl kde je zboží a čekám márně !