• V pondělí jsem poslal peníze, ve středu mi byla doručena objednávka
    • Chyběla mi možnost platit kreditní kartou

Za mě ok

Spolehlivý obchod, dobrá rychlost dodání

Rychlý, bezproblémový obchod. I přes Vánoce to šlo rychle !!!

Nevim jestli vinou posty nebo obchodu mi zbozi zatim nedorazilo! Obchod pise,ze zbozi odeslal a od te doby ticho.

Reakce obchodu Obalnamobil.cz

Dobrý den, prosím kontaktujte nás na email nebo telefon, zásilku dohledáme. Pokud Vás pošta nezastihne doma, zásilku uloží.

Vynikající jednání, jeden den jsem objednala a zaplatila převodem, a za dva dny byl obal na mobil doma, naprostá spokojenost, děkuju =) .

rychle doruceni

• Dobré ceny
    • rychlé dodání!!!

• Rychlé dodání, korektní jednání, dobrá cena

Až překvapivě korektní a vstřícné jednání i při vyřizování reklamace. Profesionální a rychlé vyřízení objednávek. Jasná snaha vyjít zákazníkovi vstříc. Prostě doporučuji...

• Super! Vse doslo v poradku doporucuji!!

Super doporucuji.!

• Objednána folie na mobil a druhý den došla poštou na dobírku
    • Cena folie
    • Folii jsem si nechal nalepit u prodejce mobilů a je to v pořádku
    • Poštovné dražší než folie ale o tom jsem věděl předem

Obchod doporučuji

• Objednan bily plastovy obal na Samsung S3. S obchodem spokojenost. Jen jsem ocekaval ze bude obepinat telelefon ne jenom ze stran. Mozna by neskodilo dat vic fotek k produktum. Jinak je obal peknej a pusobi elegantne.

Spokojenost.

• Zbozi v poradku
    • Na email by mohlo dojit cislo balicku

Spokojenost, prijatelne ceny.

• rychlost dodání
    • velice dobrý přístup k zákazníkům

původní vybrané zboží nebylo na skladě, i když online bylo nabízeno. vybrala jsem nové zboží, nedoplácela jsem rozdíl a ještě mi přišel jako omluva malý dárek

• Rychlost a spokojenost objednávky
    • Padne přesně na mobil
    • Vypadá lépe než na obrázku.
    • Za den byl obal doma.
    • Nelze mu nic vytknout.

Mám nový mobilní telefon a potřebovala jsem na něj kryt, aby vypadal dobře a byl za dobrou cenu. Toto vše mi splnila tato prodejna. Mobil je odolný vůči poškrábání, a skvěle padne do ruky. Mohu jenom doporučit.

• Přehlednost obchodu, rychlost dodání, kvalitní výrobek.
    • Nic.

Doporučuji.

• Rychlost dodání, obal na mobil sedí úplně perfektně.
    • Fólii na mobil doporučuji spíše koupit na prodejně a hned si ji nechat nalepit, takhle to určitě nevypadá njelépe - bubliny atd..

Obchod rychle dodat přesně to co bylo objednáno za dohodnutou cenu, takže doporučuji.

• rychlost poslání
    • folie na telefon přišly v obalce, která byla zmuchlaná. Folie byly mírně přehnuté. na telefonu nedrží, dělají se bubliny.
    • Zbytečná koupě nefunkčního zboží

obchod jsme i vybral pro nízkou cenu folie na telefon motorola. Zboží přišlo velmi rychle. folie byly zohýbané, na telefonu tudíž nedrží. Nákup zboží tedy k ničemu

Reakce obchodu Obalnamobil.cz

Dobrý den, prosím kontaktujte nás. Pokud došlo k poškození ze strany pošty pošleme Vám fólie nové.

Obalnamobil.cz

• obal na telefón perfektní, elegantní :-)

Naprostá spokojenost .

• folie na mobil (displej) za výhodnou cenu
    • folie na mobil je pouze laciný typ tj. 2 vrstvy (jedna na nalepení na displej, druhá se sejme) narozdíl od kvalitních folií, které jsou ze 3 vrstvev, takže při lepení se s nimi mnohem lépe manipuluje a lepení je přesnější
    • chybí hadřík a stěrka na vyhlazení folie při lepení opět narozdíl od lepších produktů, kde je toto součástí balení
    • kvůli výše uvedenému jde folie špatně nalepit, dělají se bubliny, špatná manipulace

nedoporučuji pro nákup folie na displej, musím bohužel koupit novou a kvalitnější jinde, na displeji vypadá hrozně...takže vyhozené peníze

• doba doručení

Včera jsem objednala zboží a dnes dorazilo. Obal na mobil super..folie na mobil, byla trošku větší, takže jsem ji musela "zatřihnout"..ale jinak spokojenost :)