• Skvělá komunikace
    • Vstřícný a chápavý přístup
    • Obaly a kryty i na starší typy telefonů, které v běžných e-shopech nemají

Na e-shopu jsem objednala dvě pouzdra na dva různé typy telefonů, bohužel jsem telefony musela vrátit z důvodu nefunkčnosti a tento e-shop mi vyšel vstříc se zrušením objednávky na pouzdra, která bych tím pádem nijak nevyužila.

Ze zkušenosti s jinými e-shopy, je tento, za mě, skvělý a obsluhují ho milí a chápaví lidé.

Zuzka Parkánová

• důrazně nedoporučuji

V obchodě jsem zakoupil 2x sadu ochranné folie na hodinky Garmin Venu 2 + a Huawei Watch 3. Bohužel ani na jedněch hodinkách se mi to nepodařilo nainstalovat. Přesto že jsem dodržel správný postup dle návodu, po několika minutách se folie samovolně odlepily. Zkusil jsem tedy další folie(v sadě byly 3), a bohužel stejný výsledek-
    Přišel jsem tímto o 2 x 199, kč + poštovné a zjistil, že žádné zboží v tomto obchodě již nenakoupím, a od toho důrazně odrazuji i další případný nakupující, neboť by to byly opět vyhozené peníze - s největší pravděpodobností jde o zboží pochybného původu, které bohužel neodpovídá danému popisu !!!!!
    Kdyby má objednávka měla větší hodnotu, asi bych to řešil i právní cestou, ale takhle to budu muset oželit a spokojit se akorát s důrazným PONAUČENÍM.

Reakce obchodu Obalnamobil.cz

Dobrý den, uvedenou objednávku na fólie Garmin Venu 2 + Huawei Watch 3 jsme v systému nenašli, pouze objednávku na Huawei Watch GT 3 42mm + Venu 2 Plus, to by mohl být problém proč Vám fólie nesedí. Recenze je vložena Anonymním uživatelem, pokud se jedná o tento problém, nebo jakýkoliv jiný, napište nám. Reklamaci rádi vyřešíme k Vaší spokojenosti, obalnamobil.cz.

• Supr jednání a rychlá dodací doba,nízké ceny.

Můžu všem jenom vřele doporučit.

M.Skalický

• Rychlé dodání.
    • Folie na hodinky ARMODD 3 vůbec nesedí, je o dost menší, takže by mě zajímalo, jak ochrání před poškrábáním okraje hodinek (cca 0,5 cm) ?! Vyhozené peníze, bohužel...

Reakce obchodu Obalnamobil.cz

Dobrý den, tyto chytré hodinky mají zaoblené hrany displeje, proto fólie nezasahuje až k samotnému tělu hodinek a kryje přibližně 95% displeje, tak aby se po čase neodlepovala. Kontaktujete nás, obalnamobil.cz.

• komunikace
    • rychlé vyřízení vrácení zboží

Oceňuji rychlé dodání, celkovou vstřícnou komunikaci i pochopení při vrácení zboží při špatném výběru.

• Rychle dodání
    • Obal a fólie sedí

Obchod bych doporučil

• dodání rychlé
    • zboží neodpovídá popisu, objednaná folie na Garmin VENU SQ je podstatně menší než display
    • je to normální fejk objednaný z Číny, který není ani primárně na udávaný produkt
    • přiložené čistící papírky na display jen 1x na 3ks folií a ještě mokrý byl suchý takže k ničemu
    • instalace samotné folie katastrofa a to jsem už pěkných pár folií i skel instaloval

Obchod rozhodně nedoporučuji a kdyby se nejednalo o 2 stovky tak bych to řešil reklamací a vrácením zboží. Velká škoda že zde nejde přidat foto nainstalované folie.

Reakce obchodu Obalnamobil.cz

Dobrý den, chytré hodinky Garmin VENU SQ mají zaoblené hrany displeje, proto fólie nezasahuje až k samotnému tělu hodinek a kryje přibližně 95% displeje, tak aby se po čase neodlepovala. Kontaktujete nás, obalnamobil.cz.

Pouzdro nádherné, rychle dodání.

S pozdravem a přáním krásného dne obalnamobil.cz.

• Fólie absolutně k ničemu...bohužel po půl hodině samovolně odpadává...údajně 3d ,ale už samo odkrytí je na mrtvici a celkově otřesný výrobek.
    • Žádnou nespatřuji...
    • Kvalita fólie

Rychlost dodání výborná,fólie absolutně k ničemu.

• NAKOUPILA JSEM A DO DVOU DNŮ JSEM MĚLA ZBOŽÍ DOMA..SUPER :-D

Jsem s nákupem u fa.OBALNAMOBIL.CZ velice spokojena.Nejen že jsem měla zboží do dvou dnů,ale byla i super cena a barva obalu na mobil i odpovídala nabídce,určitě doporučuji tento internetový obchod.

• Rychlé doručení
    • Zboží mají skladem
    • Výběr

Obchod doporučuji.

S pozdravem a přáním krásného dne obalnamobil.cz.

• Blesková rychlost dodání. Včera jsem objednala a dnes obal přišel.
    • Obal bohužel nesedí na telefon.

Obchod levný, rychlé dodání, ale obal k ničemu.

Reakce obchodu Obalnamobil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Problém byl vyřešen zasláním správného obalu. Omlouváme se za komplikace.

• Rychlé odeslání
    • Zboží odpovídá popisu
    • Přijatelná cena jak zboží tak dopravy (dobírka 79,-)
    • Dodání pouze Českou poštou

Objednala jsem si ochranné 3D sklíčko na Huawei Nova, instalace dle návodu naprosto jednoduchá, sklíčko je na telefonu již necelý měsíc a pořád plní svou funkci. Děkuji...

• rychlost, komunikace, cena

Scháněl jsem ochr.sklo na Huawei NOVA > obchod ho měl v nabídce > objednal jsem ho > obchod mi ho poslal... to vypadá jako bezproblémová záležitost. Ano, obchod funguje dobře, co jsem chtěl, to jsem dostal. Je tu jen drobná maličkost - konkrétní ochr.sklo http://obalnamobil.cz/nova/3886-ochranne-tvrzene-sklo-huawei-nova.html je k ničemu, na mobil nepoužitelné. Tim ovšem neobviňuju obchod jako takový, vlastně to neni jejich chyba - od výrobce dostanou výrobek, na kterém je napsáno, že je to ochr.sklo "2.5D" přímo na Huawei NOVA, oni ho proto tak nabízí a já si proto koupim, protože mam Huawei NOVA. Nejspíš ani netuší, že je uvnitř obalu zmetek. Jednoduše řečeno, když výrobce neni schopnej vyrobit ochr.sklo, který bude schopný dobře přilnout i na displej se zaobleným okrajem, měli by se na to radši vys.... vykašlat. Jediný, co odpovídá přesně modelu Huawei NOVA jsou otvory pro foťák a repráček sluchátka - zbytek je bohužel ochr.sklo, které je z každé strany menší asi o půl centimetru (!!!) a ani tak toto sklo na krajích nepřilne k displeji a KOLEM DOKOLA zůstává další půlcentimetrový "odstávající" světlý pruh! Takže kromě toho, že tohle ochr.sklo neni schopný chránit celej displej, je to navíc pěkně hnusný. Huawei Nova je dobrej telefon nejen technicky, ale i co se designu týče a zabít pěknej vzhled telefonu timhle šmejdem je pro mě nepřijatelný, to radši nic i s rizikem poškození. Takže nejdřív jsem vyhodil dvěstěpade (zboží+poštovné) za sklo a pak jsem vyhodil i to sklo. Mam holt smůlu, že jsem si pořídil zrovna mobil, na kterej je problém sehnat ochr.sklo, které opravdu sedí.
    Pozn.: Opakuju, že z toho ale neobviňuju prodejnu, berte to jen jako varování pro majitele Huawei Nova, kteří by snad měli zájem si tohle ochr.sklo pořídit.

Reakce obchodu Obalnamobil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, Huawei Nova má hrany displeje zaoblené, proto jak píšete ochranné sklo je pouze na rovnou část displeje. Ochranné sklo je značeno jako "2.5D", a to znamená že hrany ochranného skla jsou pouze zakulaceny. V nabídce budeme mít také sklíčka na Huawei Nova značená jako 3D, toto sklo již chrání i zaoblené části telefonu. Tyto skla budou v nabídce v barvě černé a bílé. Prosím kontaktujte nás na email, problém vyřešíme k Vaší spokojenosti, nebo zašleme sklo 3D. obalnamobil.cz

• Našel jsem u nich pouzdro i na svého vrásčitého dinosaura HTC Wildfire!
    • Bleskové odeslání.

Objednal jsem brzo ráno, zaplatil na Fio účet (okamžitý převod uvnitř banky) a ještě ten den objednávku odeslali. Druhý den u mě doma! Co víc od obchodu chtít? :-)
    DOPORUČUJI všem.

• Super komunikace ,rychlé dodání, cena a maximální spokojenost
    • nevím

Určitě doporučuju všem.

Reakce obchodu Obalnamobil.cz

Děkujeme za hodnocení, budeme se těšit na další nákup.

• rychlé dodání, odpovídá nabídce - spokojenost
    • nevím

Nakupovala jsem zde poprvé, ale určitě ne naposled. Byla jsem spokojená s rychlostí komunikace, dodáním i cenou.

Reakce obchodu Obalnamobil.cz

Děkujeme za hodnocení, budeme se těšit na další nákup.