• Zboží jsem objednal před 2 týdny a stále nemám žádné informace o stavu objednávky

Reakce obchodu NUTREND

Dobrý den, Vaše zásilka byla řádně expedovaná zásilkovnou 2.11. pod číslem Z 212 8009 703. Po prozkoumání se zjistila ztráta balíku při přepravě, což si můžete dle čísla zásilky ověřit. Samozřejmě vše ihned zařídíme a opět zašleme. Prosím, příště nás bezodkladně kontaktujte na zákaznické lince 800 750 750 nebo e-mailem na [email protected], abychom sjednali nápravu rychleji. Děkujeme za přízeň a pochopení, Nutrend

• Prémiové výrobky, popis kdy a kolik čeho brát.
    • Objednávka hotová, zaplaceno a výrobky zatím nikde. Přitom tvrdí rychlé odeslání ‍♂️

Reakce obchodu NUTREND

Dobrý den, omlouváme se za zpoždění díky enormnímu zájmu o probíhající slevovou akci. Vaše zásilka obj č. 171737 byla odeslána zvoleným dopravcem ZÁSILKOVNA, dle čísla zásilky aktuálně na expedičním depu Hůry, Hůry 242. Na výdejní místo by měli dnes doručit a informovat Vás. V případě komplikací nám volejte na zákaznickou linku 800 750 750 v pracovní den 8-16h.

Objednano 19.9. Prodejna je v Olomouci. 26.9. stale zbozi nemam.

Reakce obchodu NUTREND

Dobrý den, Vaše zásilka obj č. 171563 byla odeslána zvoleným dopravcem ZÁSILKOVNA, dle čísla zásilky aktuálně na expedičním depu Ostrava, Nad Porubkou 2396. Na výdejní místo by měli dnes doručit a informovat Vás. V případě komplikací nám volejte na zákaznickou linku 800 750 750 v pracovní den 8-16h.

• one simple order has resulted in numerous unwanted emails

• Nelze poslat přes "zásilkovnu", platba on line nefunguje, je přetížená. Špatně.

zboží jsem si objednal 25.1.2021 a zatím nedorazilo

Reakce obchodu NUTREND

Dobrý den, Vaše objednávka byla 26.1.2021 vyřízena a expedována dopravcem GEIS pod číslem zásilky 04011603541 a byla 29.1.2021 dle online systému doručena. Prosím ověřte, zdali u Vás nik jiný nepřevzal, jinak se bude muset řešit jako reklamace u dopravce. S pozdravem Nutrend.

• Produkty jsou chuťově lepší než konkurence
    • Užívám roky a jsem vždy spokojen s kvalitou výrobku
    • Skladem u výrobce očividně není skladem

Vzhledem k tomu, že také podnikám v oboru který je závislý na dopravních společnostech tak jsem se snažil být shovívavý, avšak když po 14 dnech nedorazí zboží, které mělo být skladem, tak i moje trpělivost přetekla a bez informace ze strany obchodu, že je třeba nějaký problém, tak se nebudu ani pídit.

Reakce obchodu NUTREND

Velice se omlouváme za prodlevu poskytování služeb v době celozávodní dovolené o svátcích (19.12.2020-3.1.2021). Vaše objednávka je vyřizována a expedována dnes s obvyklým doručením do 2 prac. dnů. Děkujeme za přízeň a pochopení

Nutrend

poprvé jsem objednal a zboží nedorazilo a a na urgence nikdo nereaguje.

Reakce obchodu NUTREND

Dobrý den, Vaše objednávka je vyřizována a expedována dnes, tj. po celozávodní dovolené o svátcích. Děkujeme za přízeň a pochopení. Nutrend

• zboží je skladem, objednával jsem 19.12.2020 na osobní odběr přímo na centrále v Olomouci, do dneška žádná reakce obchodu, v minulých dnech jsem psal storno e-mail-nikdo se opět neozval :-D
    • žádná komunikace
  • I never received the item.

Reakce obchodu NUTREND

Hello, we sended 3.11.2020 by PPL delivery number 40951778734 you can check by https://www.ppl.cz/detail-zasilky, bacause the driver could not find you on adress. We just received it back, so we give you money back. Regards Nutrend

• Dlouhodobe jsem s vyrobky spokojena a pravidelne nakupuji
    • Podle finalni faktury me objednavky mi mel dorazit take zvoleny darek. Ten nedorazil a ma email mi uz dva tydny nereaguji.

Reakce obchodu NUTREND

Dobrý den, dáreček dle domluvy zasíláme poštovní zásilkou. S pozdravem Nutrend

• Nepravdive informace na lince o odeslani objednavky
    • Dlouha doba dodani

Rychlost vyřízení objednávky

• Produkty ok, len dorucenie bola nocna mora.

• Rychlost zpracování objednávky
    • Přehledné řazení produktů
    • Vyzkoušené výrobky, které fungují a chutnají

• Mají dobrý výběr, ty produkty mam rad
    • Objednal jsem ve středu dopoledne, nejrychlejší dodání a přivezli až snad v uterý... Bohuzel v nedeli jsem bezel prvni ultramaraton, bez supplementu samozrejme

Protože si nezměníli mé nové telefonní číslo ani po urgencich, zboží mně ppl nedovezla.

• Rychla akce
    • Protein 2,25 kg u vas za 1143Kč. Jakto ze ten samy protein maji na alze za 999????! rozdil 144Kč. Jakto ze alza.cz ma vase vyrobky za podstatne levnejsi ceny?!

Priste nakoupim radsi na alza kde to maji levnejsi. Podatatne!

pokud měla být Valentýnská sleva za to, že dostanu zboží, které má být spotřebované do měsíce a půl po dodání, tak si raději koupím jinde. při objemu, který jsem koupil, tak do měsíce a půl dodané zboží nespotřebuji. všem ve svém okolí nebudu tenhle web doporučovat.

Reakce obchodu NUTREND

Dobrý den, děkujeme za upozornění, zjistili jsme, že se jedná o 10 ks Endurosnack sáček 75 g slaný karamel s exspirací 2.4.2020, přičemž zbytek zásilky je v pořádku. Nedopatřením jsme Vám zaslali tyto poslední skladové kusy, ale již máme novou šarži a jsme ochotni Vám je nahradit, prosím kontaktujte nás emailem na [email protected] nebo na [email protected]. Děkujeme za přízeň a pochopení.

• Když jsem si vzorky proteinových kaší kupoval, chutnaly mi.
    • Nyní jsem si objednal větší balení a 12 dní zatím nedorazilo. Chápu, že asi byly dovolené a svátky, ale ve smluvních podmínkách bylo jasně napsáno, že mají týden na doručení. A nedostal jsem ani zboží, ani omluvu.

Reakce obchodu NUTREND

Dobrý den, omlouváme se, z důvodu objednávky v době svátků 24.12. a následného omezení provozu v tomto období - jak skladů, tak dopravců, byla Vaše zásilka expedována až v pracovní dny roku 2020 a je doručována dnes 6.1.2020 pod číslem DR9737020596C. Děkujeme za přízeň a pochopení.