• Velmi nepříjemná komunikace se zákazníkem. Namyšlená obsluha

Vyhněte se mu obloukem !

Reakce obchodu nezabloudite.cz

Omlouvám se za nepříjemnosti.
    Pomohlo by mi více informací v čem byl problém.

Děkuji Petr Ševčík

• Délka dodání, nic víc zatím nevím

Děkujeme za informaci.

Tým Nezabloudite.cz

• Žádná komonikace pokud je potřeba vyřešit problém

Nedoporučuji z hlediska nezájmu komunikovat při řešení problémů!

Děkujeme za informaci.

• nepřehledné stránky
    • nefungující platební metody (karty)
    • při platbě přes proforma faktury zboží po 20 dnech od platby nedorazilo

nějak postrádám důvod dalšího nákupu

Reakce obchodu nezabloudite.cz

Za nepříjemnosti se omlouváme.

Tým Nezabloudite.cz

• největší slabinou je PPL služba a naprosto příšerné operátorky

velká dodoací lhůta a dorazilo jiné zboží (bohužel,asi vánoční shon?)

• Napětí, zdali zboží vůbec dorazí, pro dobrodružné povahy
    • Nedostatečná komunikace

Bez nazoru

• -zboží bylo inzerováno jako skladové, ve skutečnosti skladem nebylo
    • -po obdržení informace, že zboží není skladem, bylo v obchodě i nadále inzerované jako skladové
    • -po mém upozornění se mnou obchod přestal komunikovat, takže nevím jak jsem na tom se svou objednávkou

raději bez komentáře

• levnou dopravu
    • levnější zboží než u konkurence
    • komunikace se zákazníkem
    • popis dodací lhůty neodpovídá skutečnosti

Obchod bych nedoporučila především kvůli špatné komunikaci. Personál nereaguje na email a v obchodních podmínkách je uvedeno, že pokud platba dorazí do 17 hodin, tak ještě v ten den je zboží odesláno. To se ovšem nestalo a nestalo se tak ani následující den. Až když jsme do obchodu zavolali, tak nám tvrdili, že již bylo den předtím zboží odesláno, ale až v ten den přišel email od pošty, že po telefonátu bylo zboží podáno. Především kvůli těmto faktům obchod nedoporučuji a podle ostatních hodnocení nejsem sama komu se něco podobného stalo.

Zboží, bylo při rozbalení poškozené a reklamace nebyla uznána. Upozorňuji, že jsem zboží opatrně rozbalil.
    Škoda že jsem si postup nevifotil.
    Na první pohled bylo vše v pořádku. Poškození se ukázalo až po rozvalení.

Reakce obchodu nezabloudite.cz

Můžete mi prosím napsat o co se konkrétně jednalo?
    Petr Ševčík?

• objednal jsem si navigaci TomTom, zboží dorazilo v požádku velmi rychle, nic méně problém je v tom, že po připojení navigace k PC jsem zjistil že lhůta pro aktualizaci map zdarma, kterou TomTom nabízí v 90 denní lhůtě od prvního spuštění zdarma je už pryč. Proto tedy nespokojenost - zřejmě se prodává již použité zboží za nové. Jinak ale navigace funguje v pořádku a vzhledově je 100% - žádná známka používání

Reakce obchodu nezabloudite.cz

můžete mi prosím poslat číslo kupního dokladu?
    Pokusíme se problém vyřešit s technickou podporou výrobce.
    Určitě neprodáváme požité zboží.
    Petr Ševčík

• skvělá rychlost
    • jeden ze dvou objednaných tabletů byl používaný,dokonce se nenamáhali ani odmazat cizí foto z před 14-dní před mou koupí,obchod sice na můj email zareagoval,ale nějak slečně na tom nepřišlo nic divného,prý se spletli ve skladu.Protože podle recenzí se toto nestalo poprvé,tak myslím,že zkouší...

-dobrá cena,skvělá rychlost od obj. k doručení

!!!! prodávají dokola jeté zboží jako nové-bez upozornění
    -vrátila jsem před šesti dny,zatím bez reakce,určitě dám ještě vědět

• O žádných nevím.
    • Nedodržení dodací lhůty,v pátek jsem si to objednával a bylo mi slíbeno, že v pondělí do čtyř hodin to dostanu. Jaké bylo moje překvapení,kdyžjsem zavolal na PPL v pondělí ve tři hodiny a tam mi sdělili,že od Vás ještě žádný balíček k přepravě nedostali.Takže jsem svou objednávku nakonec zrušil.Oklamaly jste mě s termínem dodávky. Už od vás nic nechci!!

Nedoporučuji.

• Naní možné telefonické spojenís obchodem. Zboží jsem reklamoval a doposud nemám žádnou informaci o stavu řešení reklamace.

• Minimální komunikace

koupil jsem zbozi, ktere sice nebylo nijak poskozene, bylo originalne zabalene, ale po zapnuti bzlo jasne jiz pouzivane. Zbozi jsem tedy vratil a tento onbchod bohuzel pozbyl mou duveru.

V neděli večer jsem objednala zboží, které jsem v pondělí v 5 hodin ráno stornovala. Paní mi během dopoledne odepsala, že zboží je stornováno a objednávka se ruší. V úterý dopoledne mi přišel email, že děkují za mou objednávku a zboží mi zítra posílají PPL. Odepsala jsem, že jsem zboží zrušila, načež mi paní odepsala, že zboží je stornované, že se nic neděje. Ve středu přijelo PPL, které jsem poslala zpět. Píši paní, co se stalo, odepsala, že se stal omyl. V pátek přijelo další PPL:-)které jsem opět poslala zpět. Od té doby už žádné další PPL nepřijelo:-))

Radeji vyuzijte jiny obchod

• cana výrobků
    • Špatná komunikace. Ptal jsem se na dobu doručení zboží a bez odezvy!

Dobré ceny, ale špatná komunikace.