• Už nikdy více tento obchod

• Bezproblémová komunikace.
    • Delší čekací lhůta

• Kvalitní materiál

• Špatná komunikace

Boty byly uvedeny jako skladem, ale stále mi nedorazily.

Skvělá

• Sortiment, který málokde mají, značka Joma
    • Rozumná cena

Turfy Joma
    Jen trochu delší dodací lhůta, ale věděl jsem o tom a nevadí mi to.
    Můžu doporučit.

• Rychlé vyřízení objednávky

• S objednáním a dodáním zboží nebyl nejmenší problém. Se zbožím jsem velmi spokojen.

• Skvělá komunikace,rychlé doručení

• Objednat zboží neznamená ze dojde to které objednáte (ale úplně jiný typ produktu)

• Nedorazil potvrzovací email o zaplacení.
    • Dlouhá dodací lhůta

• Dlouhá dodací lhůta a nekomunikace se zákazníkem!!!

Hrozné to trvá. Dlouho jsme nedostali žádnou informaci.

Objednaná velikost obuvi byla v e-shopu označena "skladem". Bohužel skladem nebyla ani u dovozce (výrobce) natož u prodejce. Z důvodu nedostupnosti byla objednávka ze strany obchodu zrušena.

Reakce obchodu NETfotbal.cz

Vážený pane, Marku,

dovolte krátkou reakci na Vaše nedoporučení našeho obchodu s hodnocením 10% ? I obchodník má právo objednávku zrušit pokud její plnění není možné stejně jako zákazník má právo objednávku zrušit či vrátit bez udání důvodu. My jakožto zodpovědný prodejce jsme Vás o tomto do 24 pracovních hodin informovali a NABÍDLI DOPROVODNÝM EMAILEM MOŽNOU ALTERTNATIVU :

bohužel ve Vaší objednávce je jedna položka/y, které jsou již vyprodané.

Jedná se o : Pánská outdoorová obuv adidas Anzit DLX Hiking - 49 1/3 EU

Jako náhradu nabízíme jiný viz. odkaz
    vel. 49 a 1/3 https://www.netfotbal.cz/panska-obuv-na-volny-cas/?pv5=10001
    vel. 49,5 https://www.netfotbal.cz/panska-obuv-na-volny-cas/?pv5=16805

Na výše uvedený email jsme neobdrželi odpověď a až teď nám dáte takovéto hodnocení ( komunikaci obchodu hodnotíte 5 z 5 ) ? V rámci naší široké nabídky děláme maximum, aby eshop byl co nejvíce aktuální, ale i tak u mála může nastat problém s dostupností a to zejména i u nadměrných velikostí, kde je skladová zásoba na zahraničních skladech ve velmi malých počtech než například u velikostí 7 až 11 UK, kde jich jsou mnohdy stovky párů....

Vzhledem k tomu, že jste si nevybral z naší nabídky přes 120 typů obuvi ve vel. 49 a 1/3 museli jsme přistoupit ke stornování Vaší objednávky z důvodu nedostupnosti či vyprodání.

Krom omluvy jsme Vás žádali také o pochopení vzniklé situace leč ve Vašem případě marně.

Děkujeme a věříme, že další objednávka bude bez problémů a dáte nám kladné hodnocení. Bohužel kladně hodnotí velmi malé procento zákazníků :-( , na Vaše hodnocení bychom potřebovali 10 objednávek, aby se "nesmyslný" algoritmus vyrovnal např. nehledí na stovky odeslaných objednávek v termínu jen bohužel zákazník nehodnotil PROČ? Byl spokojený a nemá potřebu... .

Tým NETfotbal.cz

Proč mě otravujete d otazníkem, místo toho by bylo dobré objednávku vyřídit. Zatím jsem nic nedostal

Reakce obchodu NETfotbal.cz

Vážený Petře,

s dovolením reagujeme na uvedené hodnocení. Co se týče dotazníku zasílá ho nezávisle na nás portál heureka nikoliv my.

Co se týče Vaší objednávky objednal jste si ji v pátek po desáté hodině a u výrobku bylo nastaveno můžeme doručit do 8.4. 2021 a to také splníme. Vaše objednávka má být dnes nejpozději zítra expedována a doručena nejpozději do 8.4. .
    Bohužel dodací termín nezapočítává víkendy a státní svátky takže z deseti dní je šest mimo tento výpočet. Heureka tento dotazník zašle po deseti dnech bez vlivu na víkendy a státní svátky.

Děkujeme za Vaší objednávku a věříme, že s obuví budete spokojen.

Tým NETfotbal.cz

• Změna dopravy bez problémů zařízeno
    • Okamžitá reakce
    • Milý přístup

• rychlé a spolehlivé obchodování
  • 1*

• Nevím,zda označit za výhodu to,že nákup proběhl tak jak má. Nemám co vytknout. Vše naprosto standartní.