První nákup,spokojenost

vše v pořádku

• ochota, vstřícnost

rychlé řešení problému

• Vše špatně.

Obchod absolutně NEDOPORUČUJI, 8. 11. 2022 převzali vrácené zboží, které špatně zaslali a od té doby mi dluží peníze. Na emaily ani SMSky neodpovídají, telefony nezvedají. Je to podvod.

• Není
    • Doporučuji nenakupovat

Rozhodně nedoporučuji nákup. Na dobírku mi zaslali pouze část uhrazeného zboží, nejdražší položku balík neobsahoval, což jsem zjistila až po jeho vybalení. Snažila jsem se dovolat na uvedený telefon, marně. Mailem mi bylo přislíbeno, že chybějící zboží zašlou, ale nestalo se tak. Od té doby nereagují.
    Pokud nechcete přijít o své peníze, raději se nákupu vyhněte obloukem.

• NEKOMUNIKUJÍ, ZBOŽÍ AČ SKLADEM DLE ESHOPU NEJSOU SHOPNÝ DODAT

Nehorázné, objednávka učiněna 04.12.2022, zboží dle eshopu skladem, ten samý den zaplacena. Po 8 dnech žádný email, žádné info...
    Na opakované telefonáty nereagují, na email taktéž.
    NIKDY VÍCE ZDE NENAKOUPÍM
    OBCHOD ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI !!!!!!

• Až na místě při vyzvednutí mi prodejce oznámil, že před 10 minutami zjistili, že velikost, kterou jsem objednala nemají. Měla jsem to na druhý den pro mého syna k narozeninám.

Vše OK

• Zboží skladem.
    • Bezproblémové objednání.
    • Rychlá expedice a doručení.
    • Nemám výhrady.

• Široká nabídka

Doporučuji všem

• kvalitní komunikace

Obchod s velkým výběrem zboží pro fanoušky

• Žádná
    • Nevrací peníze

Nic v tomto e-shopu neobjednavejte!!!!! Reklamace zboží proběhla, hovor 24.11.2021, kdy potvrdili vyřízení reklamace, poslali dobropis a od té doby nic. Bylo mi v listopadu řečeno, že majitel prý umřel, mají zmrazené přístupy do banky atd. Ale prý se vše vyřeší. E-shop nereaguje, nekomunikuje a vrácené peníze nikde.

Vážení stávající a budoucí zákazníci,

chápeme Vaše rozhořčení a dovolte nám celou situaci vysvětlit. Bohužel V naší společnosti došlo začátkem listopadu k tragické události, pan jednatel a hlavní provozní pracovník náhle zemřel. Bohužel česká legislativa neumožňuje okamžitě převzít všechny důležité nástroje k řízení společnosti, včetně obsluhy bankovního účtu a mnoho dalšího. Do toho nastali i personální změny stabilních pracovníků a velký shon před vánoci.

Museli jsme řešit vztahy s dodavateli, placení dodávek, vratek, dobropisů, respektive vše jsme museli odkládat než proběhly veškeré legislativní úkony. V tomto období byla naše společnost ochromená a nemohla poskytovat služby na 100% proto nastávalo zpoždění dodávek včetně proplácení přeplatků a dobropisů.

Jen s velkým úsilím všech zaměstnanců a nových posil jsme zvládli společnost stabilizovat a postupně jsem dohnali veškeré resty a nahromaděné požadavky.

Zdvořile Vás žádám o pochopení a přijměte omluvu, jsou životní situace, které Vám osud připraví nenadále a musíte se jim postavit i když to není jednoduché, píši i proto, že jako nový jednatel společnosti, jsem přišel o bratra se kterým jsem byl denně v kontaktu ve firmě, vše bylo velmi bolestivé a náročné.

Petr Dvořák – jednatel AVANCA, s.r.o.

• Nabízí zboží, které už nemají skladem (jak je vidno z dalších recenzí, stává se to často)
    • Již přes týden čekám na vrácení peněz za nedodané zboží
    • Při dotazu na stav procesu vrácení peněz nekomunikují

Nerad dávám takto negativní recenze, ale pokud mi e-shop nedodá objednané zboží, více než týden čekám na vrácení peněz a zároveň nereaguje na mé dotazy, nemohu jinak.

Nákup v tomto e-shopu nedoporučuji.

UPDATE k 1. 12. 2021: Ani po 15 dnech mi obchod nevrátil peníze za – jejich vinou – nedostupné zboží. Přitom mi bylo telefonicky slíbeno vrácení peněz NEJPOZDĚJI do 14 dnů. Absolutní neserióznost, na e-maily nereagují a zákaznický přístup na bodu mrazu.

Ještě jednou DŮRAZNĚ nedoporučuji nákup v tomto obchodě.

Petr Dvořák – jednatel AVANCA, s.r.o.

Objednal jsem boty na výdejní místo, při vyzvednuti jsem je vyzkoušel. Bohužel mi byli trochu velké, a proto jsem je nakonec nekoupil. Jsem rád, že jsem měl možnost to vyzkoušet. Obchod doporučuji, skoro jako jediný má ten největší fotbalový sortiment a pracovníci jsou ochotní.

• Nic jsem nenašela
    • Vše

Už nikdy více, k vyřízení objednávce jim nestačilo ani 14dni. Ani po 3 telefonatech s ujišťováním, že vše stihnou, syn měl narozeniny. Už bych si u nich nikdy nic neobjednala.

• Komunikace obchodu
    • Přehlednost stránek

Celková spokojenost, doporučuji

• Vše super ;-)

nic

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rychlé vyřízení a odeslání zboží.

Obchod doporučuji.